Treść opublikowana przez Armi
-
[B5 ADP] Moja Czerwona.
Bardzo ładne tylko lampy przednie do kosza
-
B6 by Armi - sesja s.25
Toż to już prawie 3 miesiące:decayed: Docieraliśmy dziś z A hamulce w A3, jechało za nami B6 z czarnym znaczkiem i felgami. Coś mi się zdaje, że to byłeś Ty:decayed: ---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ---------- laduj takie vmr,moim zdaniem wyje...ne:wink: http://s9.postimg.org/6qa3w3ubf/VMR_Wheels_Audi_A4_Black_V710_19_Gunmetal_234.jpg Wrzuciłem w google VMR wheels:shock3: Jest z czego wybierać
-
[S4 AZB+] Takie tam następne, zwykłe S4
No nie byłem i szczerze mówiąc się nie wybieram Ale przecież nie trzeba pasować na piczy kłak, zejść żeby było ładnie i wszystko... Tam nawet na 1be to czasem strach jechać. Chociaż hardcory są np. Jaco z Raceism (passat B5 fl)
-
[S4 AZB+] Takie tam następne, zwykłe S4
Gracjan, chyba nie byłeś w Lublinie:wink: męka dla glebowiczów:grin: Nie to, że są nierowności. Tam są mega koleiny. Ba, nawet nowa droga S17 prowadząca do tego miasta jest krzywa, ma fałdy i koleiny. Dramat. Jeździć może i można ale na pewno nie zapi$#%#$
-
[S4 AZB+] Takie tam następne, zwykłe S4
dzień dobry Avanta ? hehehe, żart
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Dokładnie. Przy większej glebie będzie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Jak swap na 2.7 to u Nosba. Zanim znajdzie dobry silnik, zanim zrobi przekładkę minie sporo czasu. A tu przede wszystkim chodzi o czas. Gdyby Kowi chciał zostawiać ten samochód na lata to można by pomyśleć o 2.7 ale wspominał o sprzedaży za jakiś czas, więc pchanie się w 2.7 to IMO strzał w stopę. Nie dość, że duże koszty to i problem ze sprzedażą. Diesle 1.9 idą na pniu, 2.7biturbo niekoniecznie. Trochę jeździ, więc trzeba by pomyśleć o LPG i tak ze zwykłej zmiany silnika robi się 5 cyfrowa kwota. Przy sprzedaży nikt tego nie odda. Ale pomarzyć sobie w czyimś wątku można:decayed:
-
[S4 AZB+] Takie tam następne, zwykłe S4
Piękna:gicior:
-
A4 B5 by Witek
Gdzie byłeś gdy chciałem zamontować taki licznik do B5? Szacun. Kawał dobrej roboty i nie chodzi tylko o licznik:naughty:
-
B6 DIVISION
To B Piuntkowcy wymyślili więc tak dziwnie:whistling: zerknij na FB co to jest i wtedy pogadamy...ta "formacja" łączy fanów B5 i B6 PS. Dont touch my car mogę Ci też zrobić więc nie płacz Na mojej B6 też taka naklejka ląduje. Ogólnie najpierw Kowi wydrukował parę naklejek dla kolegów a, że się spodobały to poszło dalej:naughty:
-
Auto Dla Kobiety
A3 to najlepsze auto dla kobiety:thumbup1:
-
Wakacje w Chorwacji
Zielona karta jest obowiązkowa. To dowód, że masz ubezpieczone auto bo nasz świstek z ubezpieczalni nie jest w BiH ważny. Nie zawsze trzeba na granicy pokazać ale jak jej się nie ma to tak jakby jeździć bez ważnego OC.
-
[B5 AEB]1.8 Turbo, tragiczne zakończenie krótkiej historii
Hehe, ja sie dopiero dowiaduje. Same diesle w domu:decayed:
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Fajnie wygląda, pięknie ją wyprowadziłeś Plany też bardzo dobre. Tylko chyba padłeś ofiarą żółtej folii, która miała być pomarańczowa. Kilka osób też tak kupiło:kwasny:
-
Dolna atrapa od S4 w zderzak od S LINE
Leży elegancko, to nie ja montowałem. Zrobię zdjęcia i wstawie.
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Dobra fura bo z Chełma
-
Dolna atrapa od S4 w zderzak od S LINE
Dopiero zauważyłem temat:facepalm: Niedługo będę demontował zderzak to porobię zdjęcia by pokazać co i jak.
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Good good:thumbup1:
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Na facebooku jest fajne zdjęcie, nie wiem dlaczego ale kojarzy mi się z byłą B5 grn-a:grin:
-
[ALL B5] A4 B5 Gwint, S-line, Kamelełon, Gleba :)
Nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się z Kowim:grin: a i mieszek do zmiany:decayed:
-
19-tnastki w b5 limo
W avancie:wink:
-
[ALL B5] Audi Turbo quattro Sprzedam :)
Ładna jest a będzie jeszcze ładniejsza:thumbup1:
-
19-tnastki w b5 limo
19" miał np. Pablo http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-abc-czarnuch-2-6-v6-11309/ Egon: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-aeb-sedan-1-8t-201-5km-281-6nm-koxie-sprzedana-94403/ Nosb: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-agb-a4-s4-prosie-stajl-zderzak-rs4-19-rh-bi-xenon-gwint-h-and-r-itp-21184/ Krycha: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/se-a4-latania-wsi-lansu-remiza-110868/ W avantach np. Cymek: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/all-b5-black-with-red-x5-181695/
-
[B5 AEB]1.8 Turbo, tragiczne zakończenie krótkiej historii
A już myślałem, że wpadło k04:naughty:
- B6 DIVISION