Treść opublikowana przez nik23
-
Hałas po wymianie poduszki skrzyni biegów
Jest też sprawa czy dobrze poduszkę dobrałeś zależnie od silnika to jakoś kolorami było
-
Włącznik świateł z funkcją Auto
Jaki miałeś włączniki numer i literka i na jaki wymieniłeś literka
-
Ogrzewanie Audi A4 B7 2.0 TFSI turbo
Wogóle nie grzeje? Z żadnej kratki? Klapy jak sprawdzone na vag? Czy rozbierane? Przy zmianie temp na klimatronik klapy pracują? Robione nastawy podstawowe.?
-
Czujnik Deszczu/Światła
Numer mce?
-
Wiązka tylnych lamp avant
Jest jakaś znacząca różnica? Bardzo odczuwalna? Może i ja się pokusze na rozbebeszenie wszystkiego w mojej a4. Zrobił bym coś takie w prędzej mojej b4 bo po całym tygodniu jazdy do roboty b4 to w b6 jak wsiądę w sobotę i niedzielę to jest nie do porównania cisza
-
Problem z elektyką w b6
Sprawdzałeś kompem czy komunikuje się z Mk i jakieś błędy?
-
Wiązka tylnych lamp avant
Twoja to? Czy jakieś poglądowe.
-
Problem z komunikacja do sterownika abesu
-
Problem z montażem czujnika poziomu płynu spryskiwaczy
Ciekawe, Ja nie miałem. Ciekawe dokąd idzie.
-
VCDS nie widzi RNS-E
Can skręcone? W warkocz.
-
Problem z montażem czujnika poziomu płynu spryskiwaczy
Jak nie masz czujnika poziomu płynu w zbiorniczku to pin 1 powinien być pusty dobrze patrzysz na te piny
-
Wkładka zamka nie działa
Dojście jest tam tragedia tak tak jak pisze @Langista spline klucz i odkręcić zamek zawolać kogoś żeby trzymał za klamkę zewnętrzną do góry wtedy da się włożyć trzpień w otwór w zamku bez demontowania cięgna klamki zewnętrznej, trzeba tylko wygiąć troszkę cięgno kluczyka na bok ono jest takie giętkie sprężyste z takiej jakby linki skręcane. tylko wcześniej radzę popatrzeć na necie jak wygląda zamek i gdzie otwór cięgna wchodzi. Jak byś mieszkał bliżej to bym ci to za piwo ogarnął. Pierwszy raz to masakra to trafić. Przy okazji mikrostyki możesz przeczyścić jeśli nie działa a jak się zdecydujesz jednak wyjąć zamek.
-
Niedziałający nawiew
Skasować błedy zrobić nastawy i jak wywali odnowa błędy to czyścić potencjometry.
-
Głośnik górny w drzwiach kierowcy nie działa
Zdjąc boczek i sprawdziç czy wtyczka do dużego wpięta. Ma być dwie wtyczki w duży wpięte
-
Problem z ogrzewaniem
Po kolei 1 podpiąc do komp 2 Sprawdzić błędy 3 zdjąć schowek tam prawie wszystko silniczki klap spray do potencjometrów a którym nie pomoże to kupi same potencjometry i wymieni potem nastawy początkowe i wszystko ma grać
-
audi avf problem z wypadaniem zapłonu na 4 oraz telepanie silnikiem
Konwektory we wtyczkach podoginaj
-
Wkładka zamka nie działa
Obstawiam wypadnięte cięgno z zamka
-
Wkładka zamka nie działa
Cięgno się obraca przy kręceniu kluczykiem w zamku drzwi? Wyjmowałeś zamek może? Kiedy to się stało
-
Lewy kierunkowskaz cały czas miga
Manetka działa normalnie? Coś modziłeś czy stało się nagle? Czy kupiłeś taką?
-
Radio samo się włącza gdy samochód jest zamknięty
odczytać błędy. Może być Wiązka drzwi kierowcy do sprawdzenia przewody w harmonijce między słupkiem a drzwiami mogą być połamane. Albo mikrostycznik w zamku. Może takie cyrki robić.
-
szarpanie silnika przy przyspieszaniu
Poszukaj dziury w ic albo wężu od turbo.
-
Naprawa oraz czyszczenie silniczków siłowników klap klimatronika
Czy będzie do b6 pasować cała nagrzewnica od exeo bo mnie wkurza już co roku robienie przy tych potencjometrach. To badziewie z Alii czy allegro .. na rok wystarcza.
-
Czy do A4 B6 będzie pasowała kierownica z A3 A4 B7 B8 A6 C6
Czy ktoś jest obeznany w temacie i mi powie czy chcąc zamontować kierę od A6/A8 potrzebuje moduł i zwijał od A6/a8? Czym się moduł 4e0 różni od 8e0 sory za odkop
-
Odcina moc błąd 17965
Jest tu gdzieś na forum schemat poprawnego podłączenia węży podciśnienia sprawdzić czy nie pomylone coś. Częsta przypadłość.
-
1.9 AVF przeładowuje
Podstawowe sprawy zmienić wężyki podciśnienia sprawdzić czy dobrze pozakładane nie pomylone nic. I do obejrzenia króciec na vacum albo wymiana tandem pompy