Treść opublikowana przez kt65c453
-
Spoty Katowice i okolice
a o co tu chodzi??
-
Problemy z włączaniem wszystkich biegów
zajedziesz synchronizatory w skrzyni, nie rozłącza ci sprzęgło, posprawdzaj czy masz płyn hamulcowy i nie ma wycieków,
-
Falowanie obrotów na zimnym 3.0 ASN tiptronic
no to na 99 % wina gazu , Podaj wartości z grupy 32 i wszystko będzie jasne, i furkę z 1.8t czy na 1.8 t , napisz co to za auto
-
Falowanie obrotów na zimnym 3.0 ASN tiptronic
Uzupełnij profil, masz gaz ?
-
Alarm fabryczny
ja kiedyś się dowiadywałem co i jak, i sprawa jest taka. Dodatkowy moduł który był pod tylną kanapą to moduł wykrywający przechył i uderzenia, ale to było montowane tylko na początku produkcji b6, później tą funkcje przejął moduł komfortu. Mam wymontowany cały układ łącznie z wtyczkami od wiązki, całej nie targałem z auta. Ale mimo że mam całość i bym to u siebie zrobił nie podejmuję się tego. Czemu?? Ori alarm nie stanowi żadnego zabezpieczenia przed złodziejem który chce ukraść nasze auto. Dużo lepiej i tym samym nakładem pracy jest założyć nieoryginalny alarm, przenieść wtyczkę OBD czy zrobić dodatkowy wyłącznik np pompy paliwa lub wszystko razem. Co do naklejki, To jest ori naklejka, może ktoś u ciebie zmieniał szybę, widzę że rocznik 2001 ale zobacz czy ilość kropek się zgadza bo na tej szybie to Luty 2001
-
Ogrzewanie w B7 z CVT
Np taki http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5958882621 Nie ma chyba niczego lepszego na kamień, ciepła albo gorąca woda trochę kamixu i jak jest kamień on go rozpuścić, ja nagrzewnice zawsze czyścilem, wiadro z Kamixem ( gorąca woda) pompka akwariowa, 2 węże ogrodowe czy jakie tam były, do nagrzewnicy, pochodziło z 20 min i kamień nie istnieje, ale raz nie dało rady bo okazało się że ktoś używał uszczelniacz do chłodnic co się wlewa czy tam wsypuje do chlodnicy i ja uszczelnia, to jest najgorsze dziadostwo jakie może być, tym sposobem nie musisz demontaować tylko wpiac się w nagrzewnice, jest na forum fajnie opisane z fotkami, uwaga nie ryzykowal bym czyszczenie całego układu Kamixem tylko nagrzewnice, znam paru co zalało układ i niby nic się nie stało ale ja nie polecam,
-
Spotkania na drodze
A ja mrugałem awaryjkami Własnie miałem pozdrowić a tu proszę mnie uprzedziłeś , ale kolor raczej nie srebrny , chyba że widziałeś innego Ty to czarne auto i felgi i szyby
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
pozdrowienia dla czarnego Audi b6 z czarnymi felgami od szarego audi z czarnymi felgami, dziś około 7:30 na trasie na Olkusz, tablice SK
-
Ogrzewanie w B7 z CVT
na 90 % masz zatkaną nagrzewnice w aucie, przy wyższych obrotach pompa wody szybciej kręci i przepchnie na niskich obrotach juz ma problemy, czyszczenie nagrzewnicy, zrób test na postoju, wolne obroty i wyższe np 3 tyś , jak ogrzewanie się pojawi to masz odpowiedź i czyszczenie nagrzewnicy lub wymiana, radze kamix do czyszczenia nagrzxewnicy, ale tylko nagrzewnicy nie całego układu, jeżeli ktoś kiedyś używał uszczelniacza do chłodnic w płynie to juz mógł pozatykać na amen, jak płukałeś przepływ był utrudniony ?
-
rosnie gwaltownie temperatuta awx
radze zrobić test co2 , czyli uszczelka głowicy , test nie drogi a wykluczy najgorsza z usterek
-
Koncentrat czy płyn ? wymiana G12 G13
a ktoś się orientuje ile płynu do 3.0 asn wchodzi??
-
Miga check , szarpie, brak mocy
uzupełnij profil, co to za silnik , czy masz lpg, ?? wygląda na wypadanie zapłonów i padniętą cewkę,
-
Strefa Śmiechu
https://youtu.be/gJEc4bt-2Es
-
Obroty na poszczegulnych biegach
Witam, miałem multitronic teraz mam manuala 6 biegów, ale taki mix bo z b7 ponoć z silnika 3,2 fsi, mam wrażenie że skrzynia jest długa i mi zamula silnik, Mam prośbę do właścicieli manuala 5 biegów bez Q z 3.0 asn żeby mi nagrał filmik z jazdy , tzn żebym widział jaka prędkość km i jakie obroty na poszczególnych biegach .Chyba że ktoś ma dane , Z góry dzięki .
-
diagnoza bledow
albo źle ustawiony gaz,
-
Siłownia
No żona się po tym źle czuła i tak to leżało, sądzisz że nie warte używania?
-
Siłownia
To i ja coś napiszę od siebie, po półrocznej przerwie wróciłem znowu na siłkę, jest duuuuuuuuuuużo do nadrobienia, jak ważyłem prawie 90 kg (182 cm) to na brzuszku nie było prawie nic fatu, teraz 83 i bebech wywalony , Ale targać żelastwo trzeba . Używam spalacze bo żona kiedyś kupiła ale jakoś nie wieże w te wynalazki ale jak są
-
Spalanie Waszych ASN
ja na multitronic na lpg palił mi 13 litrów lpg, ale miałem źle ustawioną mieszankę, po regulacji bo było ubogo wzrosło do 14 (wydaje mi się że nadal nie było super ustawione), potem zmieniłem skrzynie i zmieniłem wtryski na coś porządnego co dawkowało tyle ile powinno, ale było źle ustawione i potrafił zeżreć 19 litrów gdzie połowa to trasa ale często 200 albo zwykle ponad 140 , w chwili obecnej wyregulowałem instalacje na korekty , logi itp itd, i wyszło mi niecałe 15 litrów, więc uznaje że jest oki, miasto a jak trasa to ponad 140 alby równe , choć ciągle myślę że mogło by być lepiej, ale raczej żeby było mniej musiało by być ubogo, wiec tak zostawiam, trasy typowo jeszcze nie zrobiłem bo puki co pierwszy zbiornik ,
-
Spotkania na drodze
widziano dziś rano parę min po 6:00 w Dąbrowie Górniczej koło huty szare a4 b7 kombi , lakier LX7Z
-
Padnięty FIS (kolorowy) - teraz świeci na biało
zły dział
-
Kłopoty z olejem
Ja się przymierzałem ale jednak wolę żeby było jak oryginalnie, puki co jezdrze na sklejonej ale wiem że do tematu wrócę
-
Kłopoty z olejem
U mnie przy zdejmowaniu kolektora też jedna pękła, ponoć zakładają jakieś węże olejoodporne bo na rynku już wszystkie kruche chyba że ASO
-
Kłopoty z olejem
To raczej wilgoć z powietrza, a, miałem tak samo, po długiej trasie zniknęło
-
Spotkania na drodze
dziś około 21:00 w Będzinie widziane chyba srebrne a4 b5 albo s4 jak dobrze pamiętam tablice POS . ps co tam masz porobione że tak dostałem po d*pie ??
-
[ALL B6] Błąd świateł po naprawie...
jeżeli taka kontrolka http://images49.fotosik.pl/244/bdb3e1e260d19b75med.jpg to poziomowanie xenon i vagiem to naprawisz trzeba zrobić adaptacje, żeby to sie udało auto ma stać na równym i nie może być różnicy miedzy przodem a tyłem jak dobrze pamiętam o więcej niż 0,2 v, można to sprawdzi vagiem