Treść opublikowana przez lewiatan1989
-
A4B7 1.8t Avant 2xSline Multitronik
Dla takich sprzedających jest osobne miejsce w piekle przygotowane... Grunt, że zrobione jak należy.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie wiedzą z czym mają do czynienia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Serce pęka.... Szkoda Wojtku, szkoda... mam tylko nadzieję, że następca będzie równie elegancki
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Raczej później niż prędzej ale rację pewnie masz
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Nooo mówcie mi tak jeszcze Kamil lampy petarda U Ciebie zawsze profi robota.
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Super fotka
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Dobra, dobra - pożyjemy zobaczymy
-
Sedan B7 LY7G | 2.0 TFSI 200KM | Quattro | Monoblocki Flat Five
Git! Mała rzecz a cieszy
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Kamilowi dwa razy nie mów... Sądzę, że prędzej czy później podejmie rękawice.
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
Sprawdzałeś temp w dolocie przed i po montażu?
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
No to czekamy na efekty
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Co tu się dzieje A osprzęt też się zmieścił?
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No i teraz spać nie będę mógł z ciekawości
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Dzięki Panowie
-
Silver bfb a4 b7
Super siedzi na glebie.
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No więc, było trochę wolnego - było rezane Ogólnie doszedłem do wniosku, że czas zrobić porządek z podsufitką. Nie pamiętam czy żaliłem się na forum ale rok temu na 3 dni przed swoim ślubem oddałem audi do prania tapicerki - co by królowa tego dnia się w białej sukni (nie daj boże) się o coś nie ubrudziła. Jak postanowiłem tak zrobiłem. Z gościem (a wyglądał na pierwszy rzut oka na kumatego) ugadałem się, że pierze wszystko oprócz sufitu... no jednak zrobił po swojemu... i oddał mi audi z baldachimem - serio dużo nie brakowało abym go tam zatłukł... ale mniejsza. Jeździłem, jeździłem pytałem szukałem - wszędzie drogo - baaa nawet bardzo. No ale ostatnio zagęściłem poszukiwania. Na początku myślałem o ori używce ale to wiadomo loteria a i jeszcze mogło nie przeżyć dostawy. Więc szukałem tapicera. Na pierwszy ogień Gdańsk - tam ceny kosmos od 1000zł w górę za oklejenie podsufitki. Jednak udało się w rodzinnych stronach znaleźć tapicera (a właściwie tapicerkę - bo to ona), która wstępnie zadeklarowała się okleić sufit za 400 zł - mówię to jest to. Przed samym oddaniem zjechała z ceną na 300. A w dniu odbioru na 150 (ale zapłaciłem 200 za dobrą, szybką i miłą obsługę) - no sorry za 150 to nawet mi by się nie chciało. A więc materiał pomógł mi dobrać @kamil-vag udało się dopasować niemalże jak ori - na pierwszy rzut oka nie różni się- trzeba się mocno przyjrzeć. Poza tym stwierdziłem, że nie będę oklejał słupków tylko za grosze wyrwałem ori ciemne słupki cały komplet - przy okazji lampka od podsufitki jest z ambientem - więc jeszcze bardziej czerwono w nocy @kamil-vag wysłał mi do kompletu czarne zwykłe lustro - no i na tydzień przed wymianą słupków i oklejaniem sufitu postanowiłem zmienić lusterko... i stało się ... szyba je**a ... No ale długo nie myśląc po naradach grupowych z @kamil-vag i @MaTeo85 doszliśmy do wniosku, że nie ma sensu wkładać takiej samej zwykłej szyby - tylko dać od razu pod czujnik deszczu No i jak postanowiliśmy tak się stało... a że akurat @MaTeo85 wstawiał szybę do swojej tylnej klapy to dał namiary, gdzie co i jak W między czasie znalazłem komplet lustro (fotochrom i czujnik deszczu) wraz z całą wiązką. No i po kilku dniach szyba była wstawiona. Po przyjeździe w rodzinne strony na wspomniane kilka dni wolnego rozebrałem wszystkie słupki i pociągnąłem wiązkę od lusterka. Dodatkowo @MaTeo85 odstąpił mi swoje wkłady fotochrom do luster zewnętrznych więc przy okazji zazbroiłem wszystko w wiązki i puściłem do kostek w słupku A - teraz tylko wymiana MCE na high aby wszystko zagrało - MCE już jeździ ze mną w bagażniku - zresztą też od @MaTeo85. Wszystkie słupki są ori jedyne co to z racji homelinka zdecydowałem się na malowanie swoich słoneczników - tu radą pomógł także @kkam No i środek wygląda teraz tak: Lustra zewnętrzne: No i wpadła jeszcze mała sesyjka
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Wiedziałem, że wyjdzie opowiadanie No ale ja to byłem na bieżąco Kamil mój mentorze brawo raz jeszcze jestem pełen podziwu. No to teraz ja kompletuje graty u Ciebie (w tajemnicy przed żoną) i jedziemy z samopoziomem spryskami i zderzakiem Póki jesteś na świeżo
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Co masz do pracy w stodole? Tu akurat szwagier trzymający pierwszy raz w życiu maszynę w ręku... Pod okiem swojego mentora A tak całkiem serio, pomysł mega dobry, zajęcie bardzo ciekawe. Zestaw też super. Nic tylko trzymać kciuki za owocną pracę a ta cieszy oko
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Same karawany... Ale ładnie, ładnie
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
I kolejna fura do której wszyscy tu będą się ślinić Graty!
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
No i mnie rozbawił
-
a4 b7 Cabrio misano red 3.0 TDI quattro 2x s-line/345 brembo/330
Krzysiek fotka do kalendarza to konieczność Udanego wypoczynku
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Patrzcie... wyleciało mi z głowy Już się poprawiam Na spocie tym razem w kameralnym gronie gościli... @Biggi @lewiatan1989 @MaTeo85 @george no i był jeszcze @Ziewal ale uciekł przed cyknięciem fotki
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Git to wygląda. Surowe założone czy czymś malowane?
-
Brilliant Red B7 S-Line Avant Quattro 2.0T by ElectricShock
No widzę plany coraz lepsze. To czekamy na dalsze efekty