Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Adam87 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To z fotelami to już sobie ogarnie gdzieś w Krk. Autko napewno przedlift. A radio jeszcze niewiem jakie. Jak sprawdzić???
  2. Adam87 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Faktycznie. Nie ma wogule elektrycznych. Teraz przysłał fotki. Widocznie nie dogadaliśmy się przez telefon. To teraz, żeby elektryczne dołożyć to dużo rezania??? Jednostkę?? To nie ten wyświetlacz??
  3. Przed świętami czy po???
  4. Adam87 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Witam. Panowie mam pytanko ws. B8 Kolega sobie kupił i w sumie to już pytałem raz o grzane fotele, co trzeba dołożyć, żeby je mieć, ale kupił jednak z grzanymi. A pytanie takie, czy jak ma elektryczne i grzane ale bez elektrycznych lędźwi to gdy zmieni fotele na inne też grzane i elektryczne również z lędźwiami to będzie mu to śmigać czy będzie trzeba jakieś ew kodowanie zrobić??? Druga sprawa to nie ma panelu MMI koło drążka biegów. Wystarczy panel i wyświetlacz czy trzeba jakąś wiązkę jeszcze dołożyć???
  5. Jak już będę miał podpiętego kompa to odezwe się... gdzieś za tydzień
  6. Panowie a u mnie w rnsie też da się coś pobawić w kodowaniu, żeby mogło grać lepiej??
  7. Ładnie Kamil Środeczek normalnie jak B7
  8. A masz jakiś plan na mody czy zostaje fabryka????? Ładne autko Bezawaryjności życze
  9. Pięknie Daniel Gratulacje Świetnego napędu
  10. Super kabinka Gratulacje zakupu i powodzenia w kontynuacji modów O ile się nie myle to samochód od kolegi @muunv??????
  11. Cześć Darku? Fajny sedanik, teraz jeszcze tyle koni to napewno fajnie już idzie. A propos tego co zacytowałem.. to żonka u mnie mówi to samo? Bezawaryjnej jazdy życze i modów pełno Pozdrawiam
  12. Siemanko
  13. Najlepiej moduł airbag wymienić. Choć nowego i tak trzeba nauczyć, żeby zgrać go z całym osprzętem.
  14. Adam87 odpowiedział(a) na ecobuda temat w 2.0TDI
    Powiem tak, ja regenerowałem turbo jakiś miesiąc temu. Jeszcze nie jeździłem samochodem bo mnie nie ma w pl, ale właśnie ciekaw jestem jak to będzie działać. Dałem 550zl za regeneracje..
  15. Adam87 odpowiedział(a) na ecobuda temat w 2.0TDI
    Sorki że nie na temat... Piotrze dlaczego nie jesteś zwolennikiem regeneracji???
  16. I tyle czasu im zeszło??? Od października??
  17. O te czarne blaszki chodzi
  18. Na tesle model 3 europa czeka już ponad rok Ale na 99% już w lutym będą.
  19. Adam87 odpowiedział(a) na Slowiktm temat w 2.0TDI
    Weź powymieniaj uszczelniacze na pompkach i pozamieniaj je miejscami. Nie zaszkodzi a powinno pomóc. Kurcze 130km to troche mało.. Mój był hamowany miesiąc temu i wypluło 171.6 a mam już 294kkm nalatane...
  20. U Ciebie w temacie ciężko żeby k5oś Ci to sprawdził... ale utwórz nowy temat tu i napewno ktoś pomoże https://a4-klub.pl/forum/195-18t/?page=2
  21. Noo, hebelki superanckie Z blaszkami też zrób fotkę, bo u mnie też blaszki już czekają na montaż
  22. Przyczepkę czy cały samochód???
  23. Fajny sedanik Faktycznie z s-line "niewiele" ma, ale wszystko da się dołożyć Bezawaryjności życze i zrobionych modów całą liste

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.