Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DarekS4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DarekS4

  1. też słyszałem o tym skur@#$%^wysyństwie Słuchaj spoko że Ci tak powiedział że przedstawił problem i uzasadnił wynik. Ludzie musza zrozumieć że samochód samochodowi nie jest równy i nigdy nie będzie. Najgorsze jest to że przed oddaniem auto na soft klient pierwsze co mówi i to jest autentyk bo sam tak mam " ile z tego się robi" Co za bzdura w ogóle bo on już jest na to nastawiony że tyle będzie. A nawet nie wie czy u niego auto wydoli. Stroję aktualnie Focusa MK3 RS 2016r. Ford podaje że to auto ma 350HP ale żaden nigdy tyle nie wypluł. Mi ten egzemplarz wypluł 315Km przy przebiegu 60K na paliwie V-Power. Ale klient pierwsze co powiedział to że robią z niego po 400 Auto z biedą może wypluć 370 na modzie i dla mnie to jest logiczne ale klient ciągle ciśnie żeby próbować więcej bo tyle z nich robią .... I potem jeden gamoń z drugim okłamie klienta zawyży mu wykres i maja święty spokój. A jeszcze gorzej jak ktoś nie ma styczności z takimi autami nie ma wiedzy technicznej i niedaj boże ktoś mu obrabia soft i będzie chciał dogodzić klientowi i będzie fatycznie dalej dokładał koksu .... Silnik delikatny czuły na EGT .... BUM i xxxxx tys zł w plecy. To jest ta sama sytuacja o której mówili w pewnym programie na YT. Rynek sam wymusza kręcenie liczników w dół. bo każdy narzeka że diesel z DE przyjeżdża z przebiegiem 200-300kkm ..... A ludzie nawet nie wiedzą jak w Niemczech dojeżdża się do pracy i jak wygląda infrastruktura np dużych fabryk i taki diesel z przebiegiem goniony na trasie jest 10x lepszy niż krajowy diesel goniony max 5km koło komina co dzień.
  2. DarekS4 odpowiedział(a) na masa_87 temat w Audi A4 B8
    Najlepiej sprawdzić przejścia z wtyczki do ECU wtedy będziesz miał pewność sprawności wiązki.
  3. Nawet jeżeli ktoś ma LC a będzie to ułamek tej społeczności tutaj to pewnie nikt nie robił tego sam i nic Ci nie podpowie bo żaden Tuner nie powie Ci co konkretnie było problemem nawet jeżeli uda mu się to poprawić i będzie żyć. Dlatego pozwól twojemu tunerowi dokończyć temat a nie że dzień po wizycie szukasz rozwiązania w internetach.
  4. Dokładnie Byłeś u niego ? przedstawiłeś zauważony problem ? Zrobiliście diagnostykę?
  5. to jest na jednym zasilaniu z podgrzewaniem a ma fotel manualny. Podgrzewanie fotela działa jeśli jest ?
  6. fotel odchylić miernik do reki i patrz czy ma w ogóle prąd
  7. co ma do tego ABS ? To że świeci się ESP świadczy o błędzie elektroniki silnika. Rozrusznik kręci ?
  8. też szkoda moim zdaniem Zostaw jak jest i dołóż maxtona V2
  9. Siemanko towarzysze Temat tej kanapy został zamknięty tak że nasmarowałem zamek i muszę jebnąć kanapą żeby się zatrzasnął W ostatnim czasie mało się dzieje. Porobiłem to co miałem w zalełościach i co wymagało zrobienia. Auto za dużo nie jeździ. - Wsadzone fotele z S5 + dorobione mocowanie pasa z B7 + przerobiona elektryka pod moduł fotela 8E0 tak żeby szło dołożyć pamięć. Wszystko działa i jeździ już ponad miesiąc. Problem jest z airbagami. Pierwsze myślałem że jeden fotel nie ma airbaga bo biło błędem ale ten sam błąd pojawił się po tyg na drugim fotelu więc na razie ogarniam to rezystorem. Na koniec fotele wyczyszczone i zabezpieczone i od razu są nie do poznania - Zamówiłem kolejny zestaw żarówek ledowych do wnętrza bo to co ostatnio przyszło było gówno warte. - założyłem gałkę z B8 z czerwoną nicią + mieszek od bigmana + nakładkę ręcznego. - Dołożyłem klappy do kolektora ssącego w celu poszukiwania lepszego dołu tego silnika ale wydaje mi się że jest gorzej. Musze go teraz hamować. Przy wyciąganiu kolektora możecie zobaczyć co się dzieje z odmą w samochodzie który nie jeździ w zimę i jest okazyjnie przepalany. Dodam że w lipcu 2021 cały piec był wyczyszczony i odma jest zrobiona na nowo. UPG sprawna a olej jest z górnej półki. - W wolnych chwilach czyli w nocy siedzę nad nowym projektem bbk na platformę 8E0 bo te co mam potrzebuję do innego wozu. - Wymieniłem tez czujnik temp bo leciał w kulki oraz przełącznik sprzęgła bo miałem problemy ze starym i nie działał tempomat. Niestety dalej nie działa błąd się powiela więc muszę sprawdzić jeszcze raz instalację. - No i w piątek wjechał pokaźny zestaw kosmetyków od chemotion bo lubię dbać o to żeby nie gruzować moich samochodów.
  10. 8K0 ... Sorry ale dzban ze mnie nie wiem dlaczego zasugerowałem się starszą generacją.
  11. Sprawdziłeś w którym miejscu ? Z boku ? To złe miejsce .... jest nad MCE
  12. Ale tylko w silniku wolnossącym drodzy Panowie
  13. chłop pożycza kompa do diagnostyki a Wy mu piszecie pokaż mapę. Podjedź do Łukasza będzie najszybciej i najbezpieczniej.
  14. Nie ma takiego smaru który wytrzyma 10 lat i nie zapiecze ci wąsa. Wąs to wymysł szatana. zrobię Ci zdjęcie tego HSS też takowe posiadam i przeżyło już dwa nowe Każdy smar łap[ie syf jak go nawalisz za dużo to złapie go więcej. Moim zdaniem nie ważne czym nasmarujesz ważne żeby było. Nie smarujesz nie jedziesz Jak w trasie będziesz miał wyciek oleju i musisz dolewać co 100km 1litr to będziesz szuka na Orlenie Milersa bo akurat takiego masz wlanego czy wlejesz cokolwiek żeby dojechać ?? Może to nie celny przykład ale podobny. Myślałem że mowa jest o zawieszeniu i samochodzie a nie o imadle . Smaruj czym masz. pozdro.
  15. Śruby od zawieszenia - ŁT 43 Śruby gdzie działa ciepło + piasty i pod tarcze hamulcowe smar - ceramiczny lub miedziany Prowadniczki hamulcowe - Dedykowany smar z Boscha Silnik - Absolutnie żadnego smaru chyba ze są to połączenia przelotowe osprzętu np do bloku które są narażone na działanie warunków atmosferycznych. Oringi i połączenia gumowe szczególnie ciasno pasowane - Wazelina techniczna Połączenia ruchome pracujące w każdych warunkach szczególnie trudnych narażonych na syf wodę mróz czy wysoką temp. - Wurth HHS 5000 - Nie jest tani bo za puszkę trzeba dać ok 100-110zł ale jest petarda. A na elementy takie jak wyżej ale zamkniętych mniej narażonych lub w ogóle psiknę czasem białym smarem PTFE aczkolwiek częściej sięgam po HHS 5000
  16. Bo może masa Ci się w tym momencie tak ułożyła. Ja tam klepie ze sprzegła i podcinam ręcznym żeby układać auto przed zakrętem a potem to tylko operowanie gazem i kierownicą i tak jak wcześniej ręcznym. Kwestia wjeżdżenia się. Jeżeli chcecie w quattro latać bokiem tylko na gazie to prędzej czy później nie miło się zdziwicie. Chyba że macie napęd 60/40 to inna sprawa trochę.
  17. DarekS4 odpowiedział(a) na Bobek1211995 temat w 1.8T
    u mnie za zdjęcie i założenie zrobionej 800zł Płukanki Ci pomogą jak masz zapiecozny pierscień olejowy. Jak będziesz maił zdjęta głowice to bez sensu na to kasę wydawać ale twoja decyzja.
  18. DarekS4 odpowiedział(a) na Guciorro temat w Audi A4 B6/B7
    Na zgaszonym masz otwarte Klapki zamykją się po odpaleniu silnika. Ja mam ten sam tłumik u siebie w 3.0 i zrobiłem to tak : Otwierasz je od góry i twoim oczętą okaże się komora . Jedna rura będzie z perforacji. z przodu i tyłu tłumika sa komory wytłumione watą. Ja zrobiłem to tak że od tyłu tłumika dałem pusta rurkę w środku która idzie idealnie na prosto do przepustnicy czyli tak jakby omija cały tłumik - tzw. Straight pipe A druga wpada mi do komory dodatko zeby troche poprawić tłumienie wstawiasz na tyle komory czyli od strony już zderzaka kolankoj 60 stopni które poprawi tłumienie. Na koniec to co wyciołeś zaspawaj .... Jak działa otwarta przepustnica na prostej przelotowej rurce nie wiem bo mam uszkodzone gruszki i będę wstawiał nowe przepustnice raczej już elektryczne.
  19. DarekS4 odpowiedział(a) na Bobek1211995 temat w 1.8T
    Rozjazd cenowy jest tak duży że masakra. Poza tym 90% mechaników oddaje na szlifiernie i tak. Pierścieni od tak na pałę nie wymienisz bo musisz pomierzyć blok jak będzie owalizacja za duża to masz blok na śmietnik albo tuleja. W ogóle po co chcesz to robić... jakie masz problemy ? I jeszcze kwestia jest tego typu że inne ceny są w Warszawie inne w Katowicach a inne w bobolinie nad morzem .... Porównywanie postów różnych osób z cenami, to jak porównywanie ceny tej samej czekolady w markecie w polsce i w markecie w DE.
  20. DarekS4 odpowiedział(a) na Guciorro temat w Audi A4 B6/B7
    a masz aktywny ?
  21. Przepływomierz pokazuje to co zastaje. Lamda i wtryski same nasuwają wnioski. Zrób jak pisze Przemo. Manometr w układ i zmierzcie ciśnienie paliwa pod obciążeniem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.