Treść opublikowana przez CoLo
-
[B5 ADR] Dziwny wąż
To nie jest przypadkiem odma ?
-
[ALL B5] Uchwyt do wyciągania bezpieczników
Hehehe dobry temat Na obudowie masz nawet pokazany ten chwytak przy zaczepie
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Eee tam wygląd Ma spełniać swoje zadanie
-
[B5 AEB] Czy dmucha i smierdzi Wam benzyzna spod korka oleju ?
A może jesteś troszkę przewrażliwiony ?
-
[ALL B5] Koszty eksploatacji A4 B5 2.8 30V
Małe wzmianka co do amorków...Ja do swojego znalazłem za 277zł/szt co prawda Monroe ale w wersji sport i myślę, że za tą cenę warto.
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika ciemnej B6 z logo na grillu od "czaki22" zaparkowanej przed sądem na terespolskiej ok 14tej , niestety nie pamiętam nr rej
-
[B6 AVJ] Wymiana turbiny na większą
Tak pasowało by gdyby to było aktualne ogłoszenie...
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
Ej Panowie Ja mam na tyle Tarcze BREMBO + klocki RH i nic nie piszczy i hamuje...i polecam do STANDARDOWYCH hebli... Najlepiej do kolegi TOM77 bo dobre ceny ma chłopaczyna
-
[ALL B5] Gdzie mogę wyważyć koło zamachowe ?
to w 1.8T dawali dwumasa? bo ja mam 2.8 99r i mam zwykle TAK...niestety
-
[ALL B5] 2,8 193 KM czy 1,8T 150KM plusy i minusy
:good:
-
[ALL B5] 2,8 193 KM czy 1,8T 150KM plusy i minusy
Wszystko ładnie pięknie ale awaryjność po DOBRYM CHIPIE nie będzie większa niż po SERYJNYM 1.8t. Co do elastyczności to pewnie że v6 fajnie ciągnie już z dołu i nikt nie powie że jest inaczej... Przy V6 nie musisz martwić się AŻ TAK ciśniecia na dość zimnym motorze. Oczywiście przy 1.8t dochodzi też gaszenie silnika, po pałowaiu można dopiero jak jest turbina ostudzona...Może pomóc w tym "turbo timer" więc da się to przeżyć Tak jak na to patrzę to kwestia tego co "pytający" chce robić...tzn czy będzie modować czy pozostaje seria... TYLKO proszę zauważyć kwestię taką iż 2.8 może przestać w końcu przynosić ODPOWIEDNIĄ radochę... i zacznie się problem, więc radzę założycielowi DOBRZE się zastanowić ! Po co mają być później wątki "chcę uturbinić V6, ile by to kosztowało", a jak się wie ile to kosztuje to CHYBA każdy rezygnuje :gwizdanie: Założycielu....skorzystaj z i sam sobie odpowiedz czego oczekujesz i co będziesz w PRZYSZŁOŚCI oczekiwał...Jest to ciężkie ale każdy będzie zachwalał swoje, więc lepiej wyrób swoje zdanie... Pozdrawiam
-
[B5 APU] Olej w przepustnicy i dalej
Raczej turbo niestety...
-
[B5 AVG] Jak sprawdzić, czy pasek rozrządu był wymieniany.
Jak chcesz mogę Ci podać namiar na gościa który po nr. VIN sprawdzi, za skromną opłatą , przebieg + wyposażenie. Oczywiście jeśli jest w bazie ale z Niemiec zazwyczaj nie ma problemu. Ale spróbuj najpierw sam w ASO. Pozdro
-
Darmowe antywirusy - jakie polecacie ?
Jak darmowy to AVIRA Nie zamula za bardzo, raczej skuteczny (komp zdrowy). Nod32 też gitara ale nie te nowsze (2008-...)...strasznie zamulają a kiedyś były takie fajne PANDA (bodajże 2008 ale głowy nie dam ) porażka totalna...straaasznie wolnaaa... Kaspersky "podobno" często wali fałszywe alarmy. Ogólnie kiedyś patrzyłem na testy jakiegoś portalu to AVIRA z darmowych najlepszy i chyba w ogólnej klasyfikacji jakoś w pierwszej trójce się utrzymywała...w tamtym roku
-
[B5 AEB] Jaka wartość doładowania ?
No to gitarka
-
[B5 AEB] Jaka wartość doładowania ?
tak, tylko u mnie tak jak u domjenick pokazuje -0,8bar'a Jak chcesz sprawdzić jaki masz boost to zapnij 4 i but na maks :>
-
[ALL B5] Nie działa oświetlenie schowka
Niestety tak. Ktoś już przerabiał ale nie pamiętam kto...
-
[B5 AEB] Padnięta sonda lambda
Oj akurat bardzo mało bo trochę nie mogłem....jakieś 3kkm
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
Mój brachol miał w A4 300KM i były tam zamontowane tarcze TAROX + klocki REDSTUFF...pyliło trochę ale hamowało jak brzytwa !
-
[B5 AEB] Padnięta sonda lambda
Była już zamontowana jak kupiłem, czyli nie cały rok...
-
[B5 AEB] Padnięta sonda lambda
A co powiecie, że u mnie jest rzeźba jak ch*j Mam zamontowaną taką sondę http://www.ignitioncarparts.co.uk/searchresultsbymanufacturer.aspx?txtManCode=XR3F9G444B1A I NIE WYWALA mi błędu... Spójrzcie do jakich aut ona pasuje...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hohoho a Ja właśnie się obudziłem i powiem wam Panowie że jestem jeszcze NAJEBANY... Dziękuję za krótką uwagę...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wg statystyk o nas: 7 sekund potrzebne jest żeby jedzenie z buzi przeszło do żołądka... Ludzki włos wytrzymuje obciążenie 3 kg... Długość męskiego penisa jest równa długości kciuka razy 3... Udo jest tak twarde jak cement... Serce kobiety bije szybciej niż mężczyzny... Na każdej stopie mamy ok. tysiąca miliardów bakterii... Kobieta mruga dwa razy szybciej od mężczyzny... Używamy 300 mięśni tylko żeby utrzymać pion jak stoimy... Kobiety już dawno przeczytały ten e-mail Mężczyźni w dalszym ciągu oglądają swój kciuk ...... WITAM Chyba i Ja będę musiał jutro zawitać do Was po raz pierwszy Poziek będziesz jutro i zerkniesz na to moje zaniżone doładowanie ?
-
[B5 ANB] Zatkany przewód silnikowy
Też mi się tak wydaje...
-
[B5 AEB] Osiągi 1.8T - Pytanie do użytkowników AEB i w sumie nie tylko
Nie tylko Ty Panowie kończymy wątek o tym ile na jakim biegu... Temat poszedł trochę w inną stronę...wystarczy przeczytać. Koniec