Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

staniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez staniek

  1. Mi poradził regenerację alternatora Moduł trafił do A2-ki siostry i ta sama historia. Ogólnie gdyby moduły Proeltec'a miały regulację napięcia załączania to nie miałbym im nic do zarzucenia.
  2. Moduły od Proeltec/Be-smart mają napięcie załączania/wyłączania ustawione na poziomie 13,8V (przynajmniej w moim tak było). Z kolei napięcie ładowania w naszych B6tkach potrafi w upały mocno siadać. No i efekt jest taki, że na obrotach jałowych dzienne się wyłączają Miałem moduł proelteca i z tego powodu zmieniłem go na moduł Lepard'a w którym napięcie załączania można sobie ustawić.
  3. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Czy ktoś z Was orientuje się czy są jakieś działające kody rabatowe Link4 na więcej niż 10%? Pozdr
  4. Polecam moduł tego producenta co wkleił Kamil. Mam ich moduł już dłuższy czas tyle, że na 30% długich, i działa elegancko. Plusem jest, że można go sobie skonfigurować, np ustawić napięcie przy jakim nas się włączyć. Miałem Proelteca, ale tam nie ma możliwości konfiguracji. I np w upały kiedy siadało mi napięcie ładowania moduł na obrotach jałowych się wyłączał.
  5. Co do obniżania to według mnie obniżyć przód na równo z tyłem i będzie OKi Ładnie się prezentuje
  6. Za bardzo nie pomogę bo hak zakładałem kilka lat temu, ale sterownik podaje napięcie dopiero wtedy kiedy widzi obciążenie. Bez obciążenia nic nie zmierzysz raczej
  7. A żarówki i instalację przyczepki sprawdzałeś? Może to wcale nie jest wina sterownika haka.
  8. Nie odpowiem bo nie wiem czy pasuje (na logikę są zamienne więc powinien pasować i jeden i drugi) ale spytaj jeszcze na Division'ie, możliwe, że więcej osób tam zagląda. Ogólnie piękna robota :)
  9. Świetna robota Dołączam do pytania, jakie średnice mają te staby h&r ?
  10. Źle wkleiłeś link, nie widać co to za felgi. Sugerując się ET są z jakiegoś młodszego audi i będziesz potrzebował pierścienie centrujące z 66,6/66,5 na 57,1 Ogólnie po zastosowaniu pierścieni będą pasowały do B6tki pod warunkiem, że mają rozstaw 5x112
  11. Zamiennika typowo do 1BV nie ma. Są Sachs'y do zawieszenia 1BE, przy odrobinie chęci numery znajdziesz w tym dziale.Będzie bardziej komfortowo od 1BV Ewentualnie możesz myśleć o Bilstein'ie b6/b8 (b6 jeśli nie zamierzasz obniżać auta, B8 jeśli będziesz dodatkowo obniżał), będzie dość twardo, mniej więcej jak na 1BV. Są też Koni strt pomarańczowe, odpowiednik 1BE raczej. Jakiś wybór jest
  12. Na połączeniu turbo - kolektor nie ma/nie daje się uszczelki.
  13. staniek odpowiedział(a) na Vexart temat w Audi A4 B6/B7
    Co do grubości to Ci nie pomogę, ale z czystym kevlarem może być różnie (info przeczytane w kilku tematach). Ogólnie chyba lepiej zapodać LUK'a 8090s
  14. Możesz kupić dystanse przelotowe 57,1 a do felg pierścienie centrujące 66,6 na 57,1 Można i tak. Pamiętaj żeby dystanse miały kołnierz centrujący, czyli będą musiały mieć min 12-13 mm grubości.
  15. Ale to raczej będziesz musiał pofatygować się i zadzwonić/napisać do producenta, powiedzieć o co chodzi/czego potrzebujesz i zrobią. Od ręki chyba nie znajdziesz. Jakie parametry, szerokość i ET ma ta felga, którą kupiłeś?
  16. Są takie dystanse. Musisz kupić/zamówić dystanse ze zmianą centrowania.
  17. Ładna, fajna Nie siedzę zbytnio w nowszych modelach audi, dlatego pytam co to jest OPF? Już doczytałem, że to filtr
  18. W sumie to winne są tulejki z jakiegoś tworzywa/plastiku w tych nitach, które się wycierają i powstaje luz Po mojemu tulejki mają za zadanie zapobiegać jakimkolwiek piskom z połączenia.
  19. Prosty nie będzie, ale banan będzie pasował. Górne też będą pasowały.
  20. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz na myśli prowadnice z linkami? Jeśli tak, to one są przykręcane do ramki szyby. Odkręcasz, przykręcasz dwie śrubeczki i tyle.
  21. W pierwszym poście masz wagę z gumami i obejmami 4,9 Gumy i obejmy to pewnie góra paręnaście deko.
  22. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    @MaTeo85 dzięki za info, poszło PW

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.