Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Montowaliście może chłopcy końcówkę typu sline(tak mam w opisie) do b5? S ilne nie ma tej gumy,czy mi się wydaje ze układ bez niej będzie bardziej precyzyjny?
  2. Moze i ktos probowal ale tarcze sa dostępne tylko w ASO sztuka jakieś 700zl.
  3. marewel odpowiedział(a) na kyniu temat w 1.8T
    Najlepszy sposób to przytrzymanie wirnika palcem.
  4. A gdzie i jak wyważyłeś cały wirnik?
  5. Tani macie ON tam :>
  6. Za to wielu miało i kończyło się to prędzej czy później awaria.
  7. Wlasnie tak i moglo by to byc nawet rs6
  8. Wystarczy wlozyc tloki z korbami i pompe olejowa reszta jest taka sama.
  9. Włodarczyk miał jakieś lepsze walki?Ja sobie nie przypominam w super six to z ringu go zeskrobią.
  10. Moim zdaniem s3 wygląda dużo lepiej niż TT nie widzę tu żadnego smutku.Inna kwestia ze większym a4 jeździ się poporstu wygodnie a argument ze jeżdżę sam nie przemawia do mnie nie myślałeś nad a1 czy lupo? http://www.worldcarfans.com/10804241476/new-audi-s3-sportback-revealed/lowphotos#0
  11. Jak kupiona na allegro to nie dziwne ze nie dziala.
  12. Wymieniales tarcze sprzęgłową?
  13. Moj po okolo 2500tys Dla potomnych reset SAC: Reset SAC
  14. W AVF przy dużo większej chłodnicy oleju jest dosyc goraco jak sie szybko jedzie,w AFN zewnętrzna to chyba wymagana na starcie przy mocy okolo 180.
  15. On nie ma talentu,kondycji pomysłu na walkę,z niego bokser jak z koziej d*****. Słaniał sie na nogach w tej 12 rundzie jakby po maratonie był.
  16. marewel odpowiedział(a) na DiAMOND temat w 1.9TDI
    853 tez wejdzie,kup dayco lub boscha.
  17. marewel odpowiedział(a) na DiAMOND temat w 1.9TDI
    Jak widzisz jes to dayco 4pk855 od napędu klimy.
  18. Dołóż kaski wez trw ferodo brembo boscha,mikoda zrobiona jest z plasteliny.
  19. Ale balon na tej a3
  20. Ściągasz przewód powrotny z pompy,następnie musisz czymś zasysać paliwo wszystko na poluzowanych przewodach wtryskowych,kręcisz rozrusznikiem az pojawi sie paliwo przy wtryskach.
  21. A po co wogole cokolwiek chipowac,po co zmieniac hamulce na wieksze,po co dokladac fimic.
  22. Zeby by boks musi byc 2 bokserow a nie jakas sierota co sie wywraca pajacujac i ucieka z ringu ;(
  23. Ten solis to jakis śmieszny typ,wywraca sie sam symuluje jakaś kontuzje.
  24. Wole vaga i spaprane silniki niż forda Tam spaprane są tylko silniki w fordzie wszystko jest spaprane,zreszta wystarczy popatrzeć na ceny używanych fiordow.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.