Treść opublikowana przez marewel
-
[ALL B5] Wymiana silnika w 1.8T - na jaki mogę wymienić ?
Calkiem mozliwe,bo AWT tez mial pompe na pasku.
-
[ALL B5] Wymiana silnika w 1.8T - na jaki mogę wymienić ?
Dlatego jest inne oznaczenie bo tamte motorownie [poprzeczne] maja inny blok silnika,gdzie pompa wody chodzi na pasku rozrządu.
-
[ALL B5] Wymiana silnika w 1.8T - na jaki mogę wymienić ?
A ni w skodzie ani w seacie nie bylo aeb nigdy. U mnie na szrocie widzailem 2 sztuki 1.8t. Co do tych pokryw to w audi jest z tyli 4 koleczkami,jest tylko znaczek okragly vw.
-
[ALL B5] Wymiana silnika w 1.8T - na jaki mogę wymienić ?
Agu nie podejdzie bo to wersja poprzeczna.
-
[B5 AFN] Dwumasowe koło zamachowe i sprzęgło - CAŁA PRAWDA - Sachs, Luk, oryginał
Powiedz ta pierwsza jadze to wykonał serwis?Bo jak tak to mam pewna teorie. Pamiętaj ze to przez luka jest tyle problemów z dwumasa i oni to wymyślili i spieprzyli. Osobiście mnie nie przekonałeś do kupienia luka. : Luk ma jeszcze parę innych wpadek( sprzęgło o wewnętrznym mechaniźmie regulacji luzu).
-
Cyfra + Jaki dekoder ?
Ja mam do sprzedania takie oto cudeńko cyfry+,ma HD i twardy dysk: http://www.cyfraplus.pl/cyfraplus_354.html
-
[INNE] Alfa 166
Wiecej wykrzykniow nie bylo? Wystarczy ze naprawiam jedna czesto gesto,i pare razy sie przejechalem.
-
[INNE] Alfa 166
Fajna tylko ze to sie nie prowadzi,a psuje sie wszystko.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Skad masz takie informacje?
-
Urządzam się...
Właśnie, mam wszystko takie jak podałeś wiec musi cos w tym byc +Plyta whirlpoola zresztą beznadziejna jest.
-
[B5 AHU] na ciepłym silniku ciężko zapala, jaka przyczyna?
Bylo milion razy na forum :thumbdown:ze konczy ci sie pompa.
-
[B5 AVG] rozrząd
Wymieniaj nie patrz na książki.Po niemiecku pasek to Zahnriemen.
-
[INNE] Mój nowy nabytek - MAZDA 6 SPORTWAGON
Tu bym polemizował. Fajna ale w porównaniu z allroadem-nie ma porównania.
-
[B5 AFN]Belka tylna z sedana do avanta
A tulejki masz dobre?
-
[B5 1Z] Problem ze sprzęgłem - proszę o poradę
Co to za pseudo fachowcy co nie wymianiaja kompletu sprzegla?
-
Urządzam się...
Elektrolux,Bosch z tych firm jestem najbardziej zadowolony.Candy to wloskie gówno,whirlpool tez nie do konca mi lezy.Lodówka LG (to o czym pisa Trzeniu) troche glosna,ale nie wytwarza szronu,ponadto szukaj w klasie A++.
-
[B5 AEB] Tył sprężyny plus amory z Passata - czy bedzie pasować do A4 ?
100% nie.Tyl audi jest na kolumnach McPhersona a w passacie nie.
-
[B5 AFN] Wymiana zawieszenia - jakie zamienniki ?
Chyba raczej lem,trw,moog,febi.
-
Dobrzy chiptunerzy
Slyszal ktos o tej firmie? http://www.goodhope.pl/
-
[B5 AFN] [B5 AFN] po czyszczeniu przypływki co wy nato da jeszcze rade
Nie rozumiem dlaczego nie zlogowales grupy 011,co to za przeplywka?Mierzy beznadziejnie.
-
[ALL] Problem z interfejsem.
Nie połączysz sie z twoim pojazdem tym kabelkiem.Musisz miec kabel z can,oryginalny kosztuje około 1500zl.
-
[B5 AHU] Prośba o analizę logów - kopci, łapie tryb awaryjny
Odczep sie tej przeplywki.
-
[ALL] Potencjometr sygnału obciążenia (Fuel level position sensor) (G157)
AFF to najslabszy TDI jaki sidzial w A4 B5,a on nie ma nic wspolnego z 1.9d z polo. Jedyny czujnik jaki przychodzi mi do glowy,to ten ktory po puszczeniu gazu otwiera EGR,znajduje sie on gdziesz na gorze pompy wtryskowej.
-
Strefa Śmiechu
Jak bylo to nie krzyczcie: http://archi.inosak.org/db/item286148416_1.html#photo
-
[ALL] Potencjometr sygnału obciążenia (Fuel level position sensor) (G157)
Nie wiem czy ten blad ma jakies znaczenie,bo skoro to nie sdi to pompa jest najzwyklejsza mechaniczna i tam nie ma zadnego sterowania komputerem. Napisz chociaz ktory to jest rocznik.