Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Calkiem mozliwe,bo AWT tez mial pompe na pasku.
  2. Dlatego jest inne oznaczenie bo tamte motorownie [poprzeczne] maja inny blok silnika,gdzie pompa wody chodzi na pasku rozrządu.
  3. A ni w skodzie ani w seacie nie bylo aeb nigdy. U mnie na szrocie widzailem 2 sztuki 1.8t. Co do tych pokryw to w audi jest z tyli 4 koleczkami,jest tylko znaczek okragly vw.
  4. Agu nie podejdzie bo to wersja poprzeczna.
  5. Powiedz ta pierwsza jadze to wykonał serwis?Bo jak tak to mam pewna teorie. Pamiętaj ze to przez luka jest tyle problemów z dwumasa i oni to wymyślili i spieprzyli. Osobiście mnie nie przekonałeś do kupienia luka. : Luk ma jeszcze parę innych wpadek( sprzęgło o wewnętrznym mechaniźmie regulacji luzu).
  6. Ja mam do sprzedania takie oto cudeńko cyfry+,ma HD i twardy dysk: http://www.cyfraplus.pl/cyfraplus_354.html
  7. marewel odpowiedział(a) na hajper temat w Inne marki
    Wiecej wykrzykniow nie bylo? Wystarczy ze naprawiam jedna czesto gesto,i pare razy sie przejechalem.
  8. marewel odpowiedział(a) na hajper temat w Inne marki
    Fajna tylko ze to sie nie prowadzi,a psuje sie wszystko.
  9. Skad masz takie informacje?
  10. Właśnie, mam wszystko takie jak podałeś wiec musi cos w tym byc +Plyta whirlpoola zresztą beznadziejna jest.
  11. Bylo milion razy na forum :thumbdown:ze konczy ci sie pompa.
  12. marewel odpowiedział(a) na pawelmienko temat w 1.9TDI
    Wymieniaj nie patrz na książki.Po niemiecku pasek to Zahnriemen.
  13. marewel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Inne marki
    Tu bym polemizował. Fajna ale w porównaniu z allroadem-nie ma porównania.
  14. A tulejki masz dobre?
  15. Co to za pseudo fachowcy co nie wymianiaja kompletu sprzegla?
  16. Elektrolux,Bosch z tych firm jestem najbardziej zadowolony.Candy to wloskie gówno,whirlpool tez nie do konca mi lezy.Lodówka LG (to o czym pisa Trzeniu) troche glosna,ale nie wytwarza szronu,ponadto szukaj w klasie A++.
  17. 100% nie.Tyl audi jest na kolumnach McPhersona a w passacie nie.
  18. Chyba raczej lem,trw,moog,febi.
  19. Slyszal ktos o tej firmie? http://www.goodhope.pl/
  20. Nie rozumiem dlaczego nie zlogowales grupy 011,co to za przeplywka?Mierzy beznadziejnie.
  21. Nie połączysz sie z twoim pojazdem tym kabelkiem.Musisz miec kabel z can,oryginalny kosztuje około 1500zl.
  22. AFF to najslabszy TDI jaki sidzial w A4 B5,a on nie ma nic wspolnego z 1.9d z polo. Jedyny czujnik jaki przychodzi mi do glowy,to ten ktory po puszczeniu gazu otwiera EGR,znajduje sie on gdziesz na gorze pompy wtryskowej.
  23. Jak bylo to nie krzyczcie: http://archi.inosak.org/db/item286148416_1.html#photo
  24. Nie wiem czy ten blad ma jakies znaczenie,bo skoro to nie sdi to pompa jest najzwyklejsza mechaniczna i tam nie ma zadnego sterowania komputerem. Napisz chociaz ktory to jest rocznik.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.