Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Autor tego tematu napisal wyraznie ze ma do wymiany wahacze a nie tulejki wahaczy,macie problem z czytaniem ze zrozumieniem?
  2. Co ma zużycie sworzni do tego jak czy było skręcone na podnośniku czy nie?Skreca sie na opuszczonym aucie ze wzgledu na tulejki gumowo-metalowe a nie na sworznie.Wic nie piszcie bzdur nie mając pojęcia o montażu.
  3. Powiedz jeszcze jakie masz zalozone teraz?
  4. Napisze ci to koles pisze na forum passata (ten od Master-Sportow) Wszystko w temacie gwarancji.
  5. A niby dlaczego? Jesli kupił i zamontował w jednym warsztacie to 12 miesięcy gwarancji powinien mieć. Bo tak jak powiedziel kolega co sprzedaje Master Sporty firmy/hurtownie tlumacza sie zuzyciem wskutek eksploatacji.
  6. W tym silniku z linka chyba konczy sie napinacz/llancuszek rozrzadu.
  7. Mysle ze o gwarancji nozesz zapomniec,ale ja bym spróbował.
  8. Masz do wymmiany dwumasa i tyle.On nie jes niewyważony tylko pewne sie rozpada.
  9. Musisz poszukac urzadzenia do zczytania pina z licznika,tymi co wymieniles tego nie zrobisz.
  10. Moim zdaniem ta hamownia znacznie zawyżyła moment
  11. Tam nie ma co czyscic.
  12. Widze ze masz oktrutnego pecha z tym turbo
  13. Deliphi,febi to raczej szajs wez lemfordera,najlepiej 2 i ustaw zbieznosc za max 100zl.Z tylu sie nic nie ustawia wiec albo nie maja pojecia co robia albo chca naciągnąć.
  14. Kiedys ogladalem film dokumentalny na Discovery o Czannobylu.Wybychlo bo sprawdzali moc reaktora i nie moglo juiz go zatrzymnac co za idioci
  15. Zakladam ze pytales Bogumila dlaczego tak jest,wiec co ci powiedzial?
  16. Mi drgala kiera na nowym wahaczu meyle,na uzywce ze szrotu przestala.
  17. U klienta drgał cały samochód,bo rozlecial sie przegub wewnetrzny,ale to byl ford h** wort.
  18. Powiedz a po pierwszej wymianie tez kopcil?Bo bylo sporo oleju w ukladze wydechowym. Nie chce tu oceniac Bogumila ale on jest tylko czlowiekiem,a mylic sie jest rzecza ludzka.
  19. Nie da sie nic regulować,mialem taki sam przypadek ze jedo kolo wystawalo w mojej 80 B4 ale byla bita, i ktos nie wyprostowal blotnika.
  20. Chociaz nie mam do Ukrainy 30km to chyba nie skorzystam z tej dobrej oferty Lemfordera,bo tu by sie zgadzalo dlaczego pewien Pan przejechal na tych wahaczach 30tys. ETERNITY skoro siedzisz w tym fachu to powiedz jakie sa w/g ciebie godne zalozenia?
  21. Dobry fejs wykrywa jako ros-tech(cos tam),jak uwalony to cos tam USB.
  22. Moze to kawalki wirnika turbiny?
  23. Ta rozporka ro lipa,sa lepsze ale i cena jest 2x wyzsza.
  24. Zobaczysz jak Bemka zacznie sie chrzanic,wtedy zatesknisz za oooo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.