Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[ALL B6] Przycisk w postaci dzwonka
Dzwonek to nauka jazdy. Dokładne wyjaśnienie dał HiRide
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
[B5 AFN] Dziwny dzwięk na rozgrzanym silniku
A może masz plecionke przepaloną/pęknietą i spaliny wydaja taki dzwięk. Miałem cos podobnego przy mojej poprzedniej B6
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ja zamówiłem szczotke daytona, zobaczymy jak sobie bedzie radzić
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
F***** true Nic dodać nic ująć
-
[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
Ile ci wycenili jesli mozna wiedzieć bo mi za przerysowany zderzak i uszkodzony czujnik parkowania 1170 funtów U ciebie zapewne duzo więcej, domniemam, że przekroczyło 2 tysiaki
-
[ALL B6] A4 1,9tdi quattro
Dawaj wykres to zobaczymy co tam siedzi
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
Powiem ci, że gdybym był w PL to też bym dużo rzeźbił przy aucie ale do tego angola mi się nie chce a dwa mało tu mam narzędzi itp. U mnie w pracy angole i tak sie chwytaja za głowę jak im mówię, że musze zderzak wymienic na 2 tłumiki, dekory pomalowac itp.a w jakim byli szoku jak sie dowiedzieli, że sam zmieniałem koła z 17" na 19" bo przeciez jak samemu mozna 4 koła zmienic i to jeszcze w 15 minut Młoty z tych anglików jakich mało ale trafiaja sie tez ogarnięci którzy dłubia przy swoich autach.
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Młody dawno nie zagladałem w twój watek a teraz jak oblookałem zdjecia to powiem ci, ze auko jest KOX LED-y zmieniaja auto na duży plus Ogień z d*py normalnie
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
Można powiedzieć, że w pewnym stopniu wzoruje się na twoim aucie i troszke modów z niego kopiuje
-
[ALL B6] A4 1,9tdi quattro
Powiedziałbym, że to brat bliźniak mojej A4 kolor ten sam, fele te same, s-line no i quattro. Jedyne czego mi brakuje to bixów Super autko, musze tak napisać bo moje jest w końcu identyczne
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
Zajefajne auto!! Zmodzone z gustem
-
[B7 BRB] Co można jeszcze zrobić w mojej a4 1.9 tdi BRB?
Musiałbys po tym wszystkim odwiedzić dobrego tunera żeby zrobił re-map i powinienes mieć podobnie jak ja mam (widoczne na dole w podpisie)
-
[B6 AWX] Work in progress...
To jakie plany skoro nie s-line ani S4??
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Wczoraj użyłem po raz pierwszy IronX-a i jestem w szoku. Moje 19" o wzorze RS4 (wiadomo jak ciężko je utrzymywać w czystości) po użyciu lśnią jak nowe Zapieczony pył z klocków zszedł jak nic. Za tydzień całe auto będzie spryskane, później glinka i wosk bo w UK juz wiosna +13 dzisiaj było
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek fura kładzie na kolana Pisałem to juz nie raz ale za każdym razem jak patrzę na twoje auto to kopara mi opada Przede mną tez jest wymiana rozrządu i będę wymieniał wszystko to co ty oprócz koła pasowego klimy bo cena zabija i stwierdziłem, ze dopóki nie bedę zmuszony do wymiany to nie będę wymieniał.
-
[B6 AWX] Work in progress...
Kiera robi robotę Nie myślałeś o pakiecie s-line albo S4 bo ten zderzak co teraz masz jak dla mnie wyglądają słabo
-
[ALL B5] Czy to a4 s-line?
Koło s-line to jedynie mogło stac twoje auto Trafne spostrzeżenie kolegi, ma dużo w swoim aucie i nadal to zwykła A4 dokładnie S-line weszło dopiero od modelu B6, np. ja mam zewnetrzny s-line ale tak czy siak mój s-line to klamot jakich wiele na tym forum
-
[B7 BRB] Próba włamania
Zamknij auto z otwartą szybą po minucie włóż głowe do auta i siegnij rękoma do lewarka zmiany biegów czy tez do radia i włączy się alarm tzn piszczenie jakby ciężarówka cofała bo ori alarm jest nędzny Co do dezaktywacji to jeśli wciśniesz przycisk w drzwiach i świeci się dioda to wtedy alarm nie działa (jest wyłączony) wciska sie to jak bys np. zostawił psa w aucie. Alarm załączy sie również jak np. auto miałoby zostac odholowane bo jest zamontowany czujnik przechyłu auta
-
[ALL B6] Gdzie znajduje sie tabliczka znamionowa
Dokładnie tam musi być ta naklejka, przesunieta w prawo czy w lewo, wyżej czy niżej ale MUSI być umiejscowiona właśnie w tym miejscu.
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Na B7 nie chcę wskakiwać bo to praktycznie B6 :gwizdanie: Teraz mam już drugie B6 bo wcześniej miałem sedana więc bezsensem byłoby kupno B7. Żonie strasznie się podoba B8 mnie też ale wszystko trzeba przemyśleć bo kupno auta to nie problem ale budujemy też dom w PL i dziecko jest w drodze więc wszystko musi mieć ręce i nogi, auto nie jest priorytetem na ta chwilę ale myślę, że na lato B8 wpadnie jak wszystko pójdzie po mojej myśli
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
wycinanie tylnych szyb i wymiana chromu na czerń to mnie przerasta a poza tym żona mnie dzisiaj pytała kiedy zmienimy samochód Więc znalazłem cos takiego http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201205447132991/sort/priceasc/usedcars/price-to/11000/maximum-age/up_to_4_years_old/body-type/estate/model/a4/make/audi/radius/1500/postcode/ip327pt/page/11?logcode=p i ja jak i ona sie napaliliśmy więc nie wiadomo czy czasami B8 nie wpadnie Czasami może byc szybka decyzja tak samo jak było z ta B6 która mam teraz, w czwartek stwiedzenie, że trzeba by zmienic auto a w poniedziałek juz jeździłem nową B6
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
dla mnie tez popytaj Tak też myślałem, że latem będą tańsze zimówki bo teraz za dobrą 4 zimówki w 17" 1500zł może nie starczyć [br]Dopisany: 15 Luty 2012, 21:39_________________________________________________ Panowie mam jeszcze czysto techniczne pytanie czy jak pomaluje grile w czerń to nie będzie to dziwnie wygladać jak reszta tzn. ramki szyb i relingi zostaną bez malowania?? Dodam, że lampy środki lamp bedą malowane też na szaro lub czarno więc może by to źle nie wyglądało. Jakieś propozycje??
-
[B6 AVJ] Srebrny dupowóz Fr0sta :3
Fajnie wygląda z tymi czarnymi grilami. Zrobiłbym tak u siebie ale ja mam wszędzie chromy tzn wokół szyb i relingi więc nie wiem jakby to wygladało gdybym miał tylko grile na czarno pomalowane.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
:slina: Dwururka wygląda za***iście