Treść opublikowana przez krzyniek
-
oberwany schowek!!!
o właśnie, a tu masz linka http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,14953.0.html ciekawe tylko jak z kolorem, czy Ci będzie pasował.
-
kto czyta Auto świat? bo.....
to normalne że skoda tańsza.
-
kto czyta Auto świat? bo.....
no i co skoda wygrywa? to chyba będzie to bo musi być a4.
-
kto czyta Auto świat? bo.....
no własnie nie wiem w którym to było.
-
kto czyta Auto świat? bo.....
znalazłem na AKP cos takiego: "Witam pyt: Czy ktos sie orientuje czy w Austrii rzeczywiscie zabronione jest ,,posiadanie gotowego do uzycia radia CB w samochodzie,, wg Auto Swiat-a odp; A kto czyta tego szmatławca (np w tescie lepsza skoda od A4 ) Co to tematu nie ma żadnych problemów "" i mam pytanie bo nie wiem o jaką skodę chodzi i o jaki model a4 ale czy skoda naprawde w "ich" teście była lepsza.mam nadzieję że nie wywołam tym tematem jakiejś burzy...
-
pościerane przyciski klimatyzacji!!!
używają, ale chyba dość mocno!!! u mnie też nie nie jest powycierane.
-
oberwany schowek!!!
a przypadkiem któryś z kolegów nie sprzedaje tylko nie pamiętam czy z a4-klub czy z AKP.
-
Strefa Śmiechu
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,68550,sortuj,sm,st,68543,pozycja,3,Jak_mus_to_mus
-
[B5 1.9 TDI AJM] Poszukujemy seryjny do analizy VAG
jakby co to ja mam jeszcze serie
-
[B5 1Z] ja źle jeżdze czy co?
bo na wyzszych biegach 5000 rpm nie osiagniesz .... no właśnie. ja zmieniam zawsze tak do 3000rpm a na zimnym nigdy nie gazuje.
-
zakup auta (ford)
no i kupiła tego srebrnego forda. zobaczymy jak się jej będzie sprawował.
-
[B6 AKE] Navi Plus pomoc techniczna.
może to coś w tym rodzaju http://www.ceibo.com/eng/pdf/canviewusb.pdf
-
Strefa Śmiechu
http://jokemaster.wrzuta.pl/film/5MNfWLoESB/kaczynski_prezydentem http://szymen.wrzuta.pl/film/pdrO5SuvzV/super_partia_ku_wo ori http://youtube.com/watch?v=qeIUXCgwcaE przeróbka http://youtube.com/watch?v=qlyRp9N9kDM
-
Przepraszam czy ja mogę sie pochwalić :-)
Dzis PZU zamkniete :> a dobre, dobre :polew: :polew:
-
Przepraszam czy ja mogę sie pochwalić :-)
do kogo? może do przechodniów z balkonu dobra żartowałem. a na serio to do kogo? jesteś myśliwym?
-
Inne fora fanów różnych marek...
a jak rozumieć to "p.s. Wiem z A4 powinienem sie zgłosic do forum A4...ale oni jacys dziwni sa i niezbyt kumaci " (kolega pre_pl ma w swoim podpisie a pochodzi ono ze strony A3 club)
-
[B5 AEB] Wycieraczki sie zatrzymują w momencie wyłączenia manetką.
też bym na to postawił bo miałem podobny problem.(nawet jeden z linków jest do mojego tematu.) ps. jak chcesz to mogę Ci wysłać pare zdjęć jak to naprawiałem (robione telefonem, ale coś tam widac)
-
Strefa Śmiechu
sam sie prosiłeś to teraz masz
-
Problem z "pasażerami"
wygląda za****biście, ale to zależy kto patrzy. kolega w golfie 4 ma troch wiecej tych "pasażerów" i nie są to tylko komary ale jakieś muchy itp. -kiepsko to się prezentuje.
-
Strefa Śmiechu
- Czym się kończy brawura...
no faktycznie okropne, ale nie oni pierwsi i nie ostatni. dziś np widziałem (też beemka) jak wyprzedzał cieżarówkę, mokro, ślisko itd... i jak poszedł do rowu i w pola to ... ach szkoda gadac, miał więcej szczęścia jak rozumu bo trafił miedzy dwie potężne topole!!! także prawdopodobnie na jakiś porysowaniach auta sie skończyło. a komentarz na CB był: "aby tylko innych niewinnych nie zabił, a jak sam zginie to jednego idiotę będzie mniej"- [B5 AFN] Opona 205/60 R16
dobra decyzja.- Mandaciki panowie mandaciki
to następnym razem uważaj żeby panowie ze srebrnej vectry sie do Ciebie beszczelnie nie uśmiechneli, bo często kręcą sie w Stoczku i okolicach.- [B6 BFC] PAssa t sterownik centralny zamek i szyby
ale być może na forum audi są lepsi znawcy (fachowcy) tematu ;) oczywiście nie ujmując nic tym z forum passata.- Spotkania na drodze
niedziela 5.08 w Garwolinie ok 15-stej jechała za mną B6, nie wiem czy miał ramki (raczej nie) w lusterku nie bardzo widziałem, nr.rej WN.... ktoś od nas??? - Czym się kończy brawura...