Treść opublikowana przez domelq
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Oryginał albo bardzo zbliżony Febi. Na pewno wybór tylko pomiędzy tymi 2 pozycjami i nic innego
-
[ALL B5] migacze boczne - beda ok?
i dlatego sobie właśnie te zapodam
-
[ALL B5] Plamy na wyświetlaczu Climatronica
troszeczkę. Temat wałkowany
-
[B5 AFN] Avant- Nie włączają się światła awaryjne przy zamykaniu na pilot.
Ja mam nie ori i kierunki mi działają. Jedno mrugnięcie przy uzbrojeniu i dwa przy rozbrojeniu
-
Czy będzie jakiś klubowy kalendarz na 2009r. ?
To niech już "góra" zadecyduje :gwizdanie: Można zawsze wstawić foty ze spotów
-
[B5 AFN] Mam niskie obroty na biegu jałowym
nie ma sztywnego zlecenia co do obrotów, tylko sa widełki. Twoje obroty się mieszczą, więc jest OK
-
[B5 ADR] Żarówki jakie??
jakość X-treme Power super, ale żywotność nie najlepsza
-
[ALL B5] NEXEN 205/55/16 WINGUARD H91 M+S znacie te oponki?
Co do opon NEXEN to niewiele wiem. Bardzo negatywnych opini nie słyszałem, ale wszystko zależy od modelu opony. Jeśli masz felgę o promieniu 16" to załóż goodyeary ug7+ o rozmiarze 16". Te opony cieszą się bardzo dobra opinią
-
[ALL B6] światła odprowadzania do domu
Wszystko masz tak jak powinno być fabrycznie...
-
[B5 ACK] Pytanko o wahacz
Otóż to, przy każdym przeglądzie powinni Ci sprawdzić ich stan
-
[ALL B5] Założyć LPG?
Jak dużo jeździsz to Ci sie opłaca założyć LPG, ale musisz to sobie sam przeliczyć ile kilometrów rocznie, itp. Tu masz mały kalkulator - http://instalacje-gazowe-do-aut.pl/index.php/kalkulator-oplacalnosci-instalacji-lpg/ I troche teorii - http://www.infor.pl/temat-dnia-finanse/71000,Kiedy-oplaca-sie-instalowanie-LPG.html , http://www.instalacje-gazowe.endi.pl/
-
[B5 AHL] 3 piknięcia przy odpalaniu
Sprawdź stan naładowania akumulatora i stan połączenia czujników ABSu
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Raczej nie ryzykuj jazdą tylko jak najszybciej zdiagnozuj Może to być rolka, ale nie fajnie by było jakby coś z wałkiem rozrządu się zaczynało dziać. Kiedyś w OPLU ,miałem takie same objawy, w konsekwencji po przejechaniu 80 km rozleciał sie korbowód - po prostu sie zużył
-
[B5 AFN] Avant- Nie włączają się światła awaryjne przy zamykaniu na pilot.
Nie zawsze jest to obsługiwane przez alarm (centralkę)
-
[ALL B5] Jak to z tym miejscem z tyłu ?
Sedan a Avant w B5 to prawie to samo. W B6 jest więcej miejsca niż w B5. W B7 nie wiem
-
[ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?
Czarny jest git
-
[B5 ADR] Ile oleju pomieści ADR?
średnio to 3,5 litra
-
[B5 ACK] szarpanie przy przyspieszaniu
miałem taki objaw, to sonda lambda
-
[ALL] Dodatki do paliwa - stosować czy nie?
Zastosować można a czasami nawet trzeba, ale z ilością i częstotliwościa stosowania to bym uważał
-
[B5 AFN] Komputer nie sygnalizuje otwartych drzwi
Potwierdzam, przynajmniej taki problem miał mój szwagier i tak go poinformowali w ASO
-
Czy będzie jakiś klubowy kalendarz na 2009r. ?
Tylko może być problem z terminem jakbyśmy chcieli przed styczniem... Ale już po Nowym Roku to pewnie wydrukują
-
[ALL B5] migacze boczne - beda ok?
Wystarczy i będzie git
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Jak spadnie snieg i temp bedzie na minusie, to tez bedziesz smigał jak na letnich bo masz indeks predkosci do 240? Na dachu Normalne,że nie Będzie indeks V-240 jak przebije barierkę i poleci w urwisko
-
[ALL B5] migacze boczne - beda ok?
Będą O.K.
-
[ALL B5] Problem z podłokietnikiem
zgrzej plastik, robią to goście co "spawają" zderzaki