Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. Napewno ładnie dopierniczał kawałek prostej to odrazu szaleństwo.Niedługo pewnie pojawi się ogłoszenie sprzedam bmw na części :gwizdanie:
  2. Gdybym był na Twoim miejscu myślałbym o feldze z linku drugiego od góry.Nie ma to jak 17" ORI
  3. Ładnie się prezentuje , teraz wypadałoby pogrzebać pod maską
  4. Wstawać lenie czas do pracy
  5. U mnie i w okolicach ceny PB 95 3,99 - 4,05 , ON - 3,87
  6. Jakaś cisza chyba wszyscy śpią wkońcu środek tygodnia przed świętami
  7. http://moto.allegro.pl/item595765125_migacze_audi_a3_a4_skoda_fabia_octavia_smoke_k_ow.html a te pasowałby do mojego koloru autka?
  8. Mam pytanko coś takiego nada się do A4-ki http://moto.allegro.pl/item599978362_swiatla_do_jazdy_dziennej_dzienne_hom_rl.html ? Niech wypowie się ktoś kto to ma jak z montażem jakością ?
  9. Nie zawracałbym sobie tym głowy,ponieważ nie wygląda to za ciekawie bynajmniej mi się nie podoba.
  10. musti odpowiedział(a) na VoMiT temat w Audi A4 B5
    Ja mam welurowe i chwalę nic się nie śliza nie przesuwa krótko mówiąc jest elegancko.Cyknę foto to wrzucę jakie niedawno zakupiłem za niewielkie pieniądze
  11. Słyszał ktoś o takich oponach ? http://moto.allegro.pl/item588993365_nowe_letnie_nexen_225_45r17_w_wa.html http://moto.allegro.pl/item587952105_letnie_225_45r17_wanli_s1088_225_45_17_krakow.html
  12. Ten po prawej stronie (większy) napędzany jest paskiem od silnika poprzez sprzęgło wiskotyczne i obraca się zawsze po uruchomieniu silnika, natomiast po lewej stronie masz wentylator elektryczny który pracuje tylko wtedy kiedy wzrośnie temperatura silnika ponad normę oraz jak włączysz klimę.
  13. Te wszystkie graty które wymieniłeś wyżej pasują tylko do calibry lub golfa 3.Nie zakładaj tego badziewia,bo oszpecisz tylko ładny wygląd Audi.Pomyśl o ładnym felunku dobrej marki i o zawiasie to taka dobra rada
  14. Pierwsze słyszę o takiej marce felg wrzuć jakieś foto pokazowe
  15. Oby były proste,bo powiedzieć może każdy że na nich jeździł i są ok,a w praktyce może się okazać iż były klepane z 5 razy.
  16. Dokładnie zgadzam się z przedmówcą kupuj spokojnie 225/45/R17 do felunku 17".
  17. Furka po konkrecie ładna zadbana a to duży plus , tylko brakuje gadżetów z forum
  18. Nasi to się nadają do d*p^.Gdzie w Skierkach się spotujecie?Jak będę miał już auto to wpadnę na spota,choć więcej będę uderzał na W-wę.
  19. Według mnie tylko Pioneer jeśli chodzi o radio.Miałem takie na sprzedaż ostatnio http://www.allegro.pl/item592558835_pioneer_deh_p700bt_gw24m_sklep_gliwice_raty.html .
  20. musti odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    tu masz to czego szukasz http://www.allegro.pl/item586068983_2x_lampy_ledowe_paski_6_led_pozycyjne_dzienne_ledy.html
  21. NGK bardzo dobre świece zero problemów,kłopotów
  22. Jeśli ktoś ma ledy w podświetleniu tablicy to niech wrzuci fotosy
  23. Ja tam wolę jednak swoje standardowe niż te co pokazałeś.Nie dość że porażka to i cena z kosmosu.
  24. a w ADP 1,6 bez LPG może być woda w tłumiku ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.