Treść opublikowana przez musti
-
Wypadek BMW w Krakowie
Napewno ładnie dopierniczał kawałek prostej to odrazu szaleństwo.Niedługo pewnie pojawi się ogłoszenie sprzedam bmw na części :gwizdanie:
-
[ALL] Prośba o poradę w sprawie felg
Gdybym był na Twoim miejscu myślałbym o feldze z linku drugiego od góry.Nie ma to jak 17" ORI
-
[B5 ADP] Audi in progress >> szyby, dystans, grill
Ładnie się prezentuje , teraz wypadałoby pogrzebać pod maską
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Wstawać lenie czas do pracy
-
Ceny paliwa marzec 2026
U mnie i w okolicach ceny PB 95 3,99 - 4,05 , ON - 3,87
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Jakaś cisza chyba wszyscy śpią wkońcu środek tygodnia przed świętami
-
[ALL B5] Jakie boczne kierunki ?
http://moto.allegro.pl/item595765125_migacze_audi_a3_a4_skoda_fabia_octavia_smoke_k_ow.html a te pasowałby do mojego koloru autka?
-
[B5 ADR] Dodatkowe oczka w mojej A4 - opinie
Mam pytanko coś takiego nada się do A4-ki http://moto.allegro.pl/item599978362_swiatla_do_jazdy_dziennej_dzienne_hom_rl.html ? Niech wypowie się ktoś kto to ma jak z montażem jakością ?
-
[ALL] Dokładka zderzaka/splitter od Cupry R - ciekawie wygląda
Nie zawracałbym sobie tym głowy,ponieważ nie wygląda to za ciekawie bynajmniej mi się nie podoba.
-
[ALL B5] Dywaniki welurowe
Ja mam welurowe i chwalę nic się nie śliza nie przesuwa krótko mówiąc jest elegancko.Cyknę foto to wrzucę jakie niedawno zakupiłem za niewielkie pieniądze
-
[ALL] Napalony kupiec na moje fele - sprzedać czy zostawić ?
Zostaw jeszcze zdążysz sprzedać
-
Polecane opony letnie
Słyszał ktoś o takich oponach ? http://moto.allegro.pl/item588993365_nowe_letnie_nexen_225_45r17_w_wa.html http://moto.allegro.pl/item587952105_letnie_225_45r17_wanli_s1088_225_45_17_krakow.html
-
[B5 ADP] Wentylator chłodnicy
Ten po prawej stronie (większy) napędzany jest paskiem od silnika poprzez sprzęgło wiskotyczne i obraca się zawsze po uruchomieniu silnika, natomiast po lewej stronie masz wentylator elektryczny który pracuje tylko wtedy kiedy wzrośnie temperatura silnika ponad normę oraz jak włączysz klimę.
-
[B6 AVF] Kilka pomysłów - proszę o radę
Te wszystkie graty które wymieniłeś wyżej pasują tylko do calibry lub golfa 3.Nie zakładaj tego badziewia,bo oszpecisz tylko ładny wygląd Audi.Pomyśl o ładnym felunku dobrej marki i o zawiasie to taka dobra rada
-
[ALL] Felgi MICLIA
Pierwsze słyszę o takiej marce felg wrzuć jakieś foto pokazowe
-
Czy warto kupić te alufelgi ?
Oby były proste,bo powiedzieć może każdy że na nich jeździł i są ok,a w praktyce może się okazać iż były klepane z 5 razy.
-
[ALL B6] Jakie opony do felg 17" (wzór s-line) ?
Dokładnie zgadzam się z przedmówcą kupuj spokojnie 225/45/R17 do felunku 17".
-
[B7 BLB] Moje czarne 4 kółka - UPDATE (169,4KM i 385,0Nm)
Furka po konkrecie ładna zadbana a to duży plus , tylko brakuje gadżetów z forum
-
Spociki w Skierniewicach
Nasi to się nadają do d*p^.Gdzie w Skierkach się spotujecie?Jak będę miał już auto to wpadnę na spota,choć więcej będę uderzał na W-wę.
-
[ALL B5] Pioneer vs JVC vs Clarion
Według mnie tylko Pioneer jeśli chodzi o radio.Miałem takie na sprzedaż ostatnio http://www.allegro.pl/item592558835_pioneer_deh_p700bt_gw24m_sklep_gliwice_raty.html .
-
Światła LED od Audi S6
tu masz to czego szukasz http://www.allegro.pl/item586068983_2x_lampy_ledowe_paski_6_led_pozycyjne_dzienne_ledy.html
-
[B5 ADR] Jakie świece zapłonowe polecacie ?
NGK bardzo dobre świece zero problemów,kłopotów
-
[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
Jeśli ktoś ma ledy w podświetleniu tablicy to niech wrzuci fotosy
-
[ALL B5] dla fanów led optik
Ja tam wolę jednak swoje standardowe niż te co pokazałeś.Nie dość że porażka to i cena z kosmosu.
-
[B5 ADP] Po gazie cieknie, leje się woda
a w ADP 1,6 bez LPG może być woda w tłumiku ?