Treść opublikowana przez mateogda
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ktoś może ale chyba się spóźni.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
o to!
-
[B5 AEB] Nadmiernie grzejące się turbo
Po pierwsze do 0.5, po drugie norma na CO, a nie CO2. CO= 0.07 to całkiem dobry wynik i niekoniecznie musi świadczyć o stanie katalizatora. Sprawny silnika nawet bez katalizatora będzie trzymał normy spalin.
-
[ALL B5] Problem z głośnością radia Chorus - podgrzewanie "procka"
Panowie normalnie jakaś masakra!!! Niewiem jak można było tak długo się męczyć. Jak bym wiedział, że usługa będzie tak profesjonalnie wykonana to bym tak długo nie czekał. Polecam wszystkim!!
-
[B6 BFB] prośba o analize logów
Sonda szerokopasmowa tak ma! Zapytaj Bryni jaki był finał w jej samochodzie: http://www.a4-klub.pl/smf/diagnostyka_vag/odp_b6_bfb_logi_dynamiczne_i_autoscan_bryniowozu-t13325.0.html
-
[B5 AJM] CAN a licznik poliftowy
Znajdziesz je w sterowniku silnika.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Na zdjęciach wygląda jak by ktoś navi śrubokrętem chciał wyrwać ale to chyba malo istotne do całokształtu. Do Skarszew nie jest aż tak daleko, jak Tobie się podoba może warto się przejechać.
-
[B5 AJM] CAN w B5 lift a radio concert 2 cd
W liczniku bez fisa też jest can..... Użył bym "low speed" w tym przypadku, tak mi się wydaje. Patrzałeś już na kolory kabli?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
...a to przepraszam następnym razem załatwimy krzesełka
-
[B5 AJM] CAN w B5 lift a radio concert 2 cd
Pytanie tylko czy to zadziała? Ów CAN w B5 to ponoć jeszcze nie to co w B6, jeżeli to uruchomisz w taki sposób to uszczęśliwisz wiele osób.
-
Jaka sonda lambda do A5 1.8 ADR?
Tak! AEB do czerwca '96r. miało właśnie taką sondę.
-
[B5 AJM] CAN w B5 lift a radio concert 2 cd
CAN-L pomarańczowy z brązowym (w sterowniku silnika pin nr 6) CAN-H pomarańczowy z czarnym (w sterowniku silnika pin nr 7) Rozpiski pinów w zegarach nie mam.... ale powinieneś znaleść po kolorach. Daj znać jakie efekty.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Możesz, byle do 1700
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja mogę!
-
[B5 AEB] Proszę o analizę logów
Jakoś mi umknął ten fakt :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Daje, daje, 170KM to co ma nie dawać. No i nawet ładna taka jest
-
[B5 AEB] Proszę o analizę logów
Układ regulacji może nie działa ale lambda tak i z logów widać, że pokazuje stan wysoki (bogato). Swoją drogą wydaje mi się, że 1.8T nie wyssa więcej niż okolice 140 g/s przy 6000obr, przynajmniej seryjne.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował za spota , nowych zapraszamy ponownie
-
[ALL B5] Czy A4 1,6 występowały kiedykolwiek z 8 zaworami ??
1,6 w A4 zawsze i tylko 8 zaworów!!!
-
[B5 ADP] Uszczelka czy silikon pod miskę
Jak raz wydaje mi się, że w ADP występuje uszczelka.[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 21:17_________________________________________________044103609D
-
[B5 ADR] Problemy z gazem po remoncie głowicy
Błędy to nie wszystko!
-
[B5 AAH] Zapowietrzony układ, zamarza parownik
Gdzie masz podpięty reduktor??
-
[B5 ADR] Podłączenie reduktora
W ADR można fajnie podłączyć reduktor szeregowo z "podstawą" filtra oleju wtedy używanie ogrzewania niema aż tak dużego wpływu na temp. reduktora i nie trzeba ciąć węży.
-
[B5 ADR] Podłączenie reduktora
Dlaczego odrazu reduktor do reklamacji?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Następnym razem nadrobimy!