Treść opublikowana przez audia4s4
-
F1 Wyniki Roberta K
Jemu to jakis trefny ten bolid dają jakis odpad I pewnie podium by bylo dzisiaj
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
łojezu ale piękna. Tera musze kupic taką nie ma bata Napisz na Pw ile dałes
-
[B5 AEB] Pierwsza miłość :)
Ładna farba
-
[B5 1Z] Oto mój nowy nabytek ...
No jasne wazne aby oszczednie jezdzic,a na zloty mozesz jezdzic nie ma sie czego wstydzic koledzy cos doradzą.Przeciez mozesz ten przód poprawic
-
[B5 1Z] Oto mój nowy nabytek ...
Cos słabo spasowany ten przód , wszystko pieje
-
Jak to jest z jazdą Audi Q7? czy tym sie da jezdzic?
Ja jechałem jako pasazer jest kolos za***isty fura konkretna jak kazde audi
-
kto lepszy na autostradzie ?
2172
-
Książka "Sam naprawiam Audi A4 B6"
Jakie chamy , o A3 raczej nie
-
F1 Wyniki Roberta K
Ale tańczyli
-
TVN Turbo chce Wasze auta! Program "Na każdą kieszeń".
Brynia to napisz kiedy oglądamy A BMW niechcą A3 tez nie
-
Nasz klubowiczka OSETTI zmieniła stan cywilny - złóż życzenia :)
:dance: Podłączam sie do zyczen :dance:
-
Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście
FIFA i jeszcze bym chciał zagrac w GTI racing musze se załatwic od kogos
-
Jakie POZYTYWY lub NEGATYWY nabyłem w A4-klub.pl
pulsy -Fajni ludzie -mozna pooglądać audiki -fajni ludzie -wiedza keine minus
-
co ma lepszego kopa 1.8 T czy 19.Tdi AWX?
A moze był bez wirusa
-
co ma lepszego kopa 1.8 T czy 19.Tdi AWX?
U mnie w A3 tez boli szyja
-
sportmile a4 1.8t
ale za***ista :drool:
-
[B5 AFN] ZDERZACZEK OD S4 ,110PS,Fele 17'' ost foty z niemiec
Zeby sobie westchnąć...o tej pieknej A4... heheh no własnie aby sobie westchnąć
-
Druciarstwo i wymiana oleju w Polsce
Chłopok oszczyndny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No własnie macie jakies fotki
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Hugo ale 32 miejsca są tam w tym pensjonacie co ja podałem link. A niunia ma liczbe miejsc nieograniczoną
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
A mnie sie wydaje ze najlepsza propozycja jest niuni i niech tak zostanie
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
http://www.pulkowska.zakopane.pl/ tu w Zakopanym znajomy był. Oblukajcie
-
[B5 AKN] 2,5TDI, nowy nabytek\1
Ja miałem Bore kombi to tez miała tylko tył przycimnoniy,tak jest w niemczech a w polsce mi sie wydaje ze tak samo
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Ja tam się dostosuję. Ale warto podać jak najwięcej propozycji, a później po kolei te słabsze odrzucać. Ja tez sie dostosuje.Moze by tak nad morze dla odmiany?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie no ja musze wbic na jakiegos spota do was bo widze ładne wylewy są u was i