Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkrawat

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkrawat

  1. Ładny CC - na tych kołach z Tuarega zdecydowanie lepiej niż na Vertini
  2. Aaaaaaaaaa ja piłem tylko ten "low sugar" w PL dlatego pisze ze kicha....Gdzie widziałeś tego ORI bo bym się skusił chętnie?
  3. Można kupić w Piotrze i Pawle ale nie ma żadnego porównania oryginału i tego dostepnego w Polsce - smakuje jak rozcieńczony
  4. kkrawat odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    z tańszych 5w40 a wcale nie gorszych to śmiało mozesz Gulfa FormulaG nalać
  5. kkrawat odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    Śmiało
  6. kkrawat odpowiedział(a) na Grievous temat w 1.8T
    od pastucha będzie pasowało
  7. kkrawat odpowiedział(a) na Grievous temat w 1.8T
    śmierdzi ci po prostu spalonym olejem - raczej stawiałbym na turbo
  8. Ale trakcji na starcie nie będziesz miał żadnej przy +-300KM - nie ma idealnego środka ale mocne quattro da ci większy fun z jazd. Boisz się strat z napędu to idź w redukcje masy :whistling:inaczej tego nie ugryziesz
  9. kkrawat odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    Robić bez dwóch zdań
  10. Moim zdaniem idealnym komprmisem będzie odelżone quattro z mocą 300KM - 100kg nie powinno być problemu zyskać w b5 jeśli auto ma być tylko do zabawy
  11. Arek ja jeszcze nie wiem czy przez Słupce pojade, bo mnie rodzinka nad morze ciągnie i jak się zdecydujemy to w sobote ich zostawiam na 2 dni i znad morza polece bezpośrednio na Ostrów.
  12. ty to wiesz, ja to wiem tylko czy Mefju wie
  13. gruboooo...w sumie kolor "suki" prawie ma tylko trzeba białe pasy domalować
  14. Nie no bez jaj trzeba fason trzymać i Kajowi chlewu nie narobić...jak komuś bedzie słabo to grzecznie się go odniesie do pokoju
  15. Tez mowilem zeby pakowal 288 no ale sie uparl ale dobrze ze nowe to jakis czas posluza :thumbup1:Arek we wtorek bym.obejrzal te podswietlane klamki jak bede wracal
  16. Tłumiki z Q maja inaczej wyprofilowane wejście - nie wsadzisz do ośki albo w ogóle albo bez grubej rzeźby.
  17. Myślisz, że to by dużo turbine schłodziło ??
  18. Hahahah nawet nie wiedziałem że zdjęcia zrobiłeś ) Wrzuce dzisiaj jakieś fotki jak teraz wygląda w setupie letnim ---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ----------
  19. Kaju dopisz mnie do listy - urlop poukładany tak, że można jechać
  20. Siemka Panowie Dajcie jakiś namiar na mechanika we Wrocku - szwagrowi uszczelka poszła pod głowicą w Roverze 214i, a że niedawno mieszka we Wro to nieogarniety jeszcze jest...
  21. Poczytaj troche forum to wszystkiego sie dowiesz Silnik to sprawdzona jednostka, która wiele wytrzymuje. Jak bedziesz o niego dbał to będzie ci służył bezawaryjnie długie lata. Podstawa to dobry olej i to pełen syntetyk. Jedziesz po auto to zabierasz VAGa i podłączasz - brak błędów i wartości pomiarowe sprawdzasz. Jak ktoś ci mówi że 1.8t jest złe to więcej z nim nie rozmawiaj
  22. Stary pasek miał 152 zęby a nowy zestaw 153 - tak ma być tamte już wycofane i zastąpiły go własnie te zestawy, który masz.
  23. kkrawat odpowiedział(a) na mix03 temat w 1.8T
    Przepływka na wolnych obrotach powinna pokazywać między 2-4g/s, podczas jazdy to log musisz zrobić. Jak podepniesz Vaga to sprawdzisz od razu temperature.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.