Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkrawat

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkrawat

  1. Fotki się nie wyświetlają
  2. Ja ciągle szukam składanego lewego ale małego - składanie mam w serii - ale dostać małe składane to jak 6 w totka
  3. kkrawat odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    czyli gotowiec weź jedź do jakiegoś ogarniętego tunera a nie pozwól na włożenie gotowca
  4. Kontrolka ci swieci na wysokich obrotach tak? A mechanicy zmierzyli ci wtedy 5 barów?? Opcje są dwie - albo nie masz cisnienia i mechanicy robią cie w .uja albo masz coś z elektryką i czujnik wariuje.
  5. Jakby palił ci olej w takich ilościach to spaliny bys miał niebieskie - poobserwuj na rozgrzanym silniku. A wycieku gdzieś nie masz bo dużo tego oleju ci ubywa
  6. Olej zmień ale on nie ma nic do odpalania Z lpg odpala od razu czy też problemy ma?
  7. Jak w tej cenie 17" to szukaj ori Avusów - były ogłoszenia w dziale sprzedam http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/falgi-avus-ori-ronal-17-s4-251565/
  8. no jestem ciekaw czy po sondzie odżyje w końcu
  9. Piotrek ogarnąłeś juz to swoje doładowanie?
  10. no to dajesz podkładke i możesz cisnienie i temp.oleju sobie podłączyć
  11. błędów na VAGu teraz już nie pokazuje?
  12. tu macie podkładke pod filtr oleju PODKLADKA POD FILTR OLEJU ULATWIA MONTAZ (2815476038) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. w 1.8t jest miejsce w chłodniczce oleju na dodatkowy czujnik - wykręca się zaslepke i wkręca czujnik - a na tym zdjęciu co dałeś może pod śruba tą dużą jest wolne miejsce ?
  13. Jak myslicie o hybrydzie to reguły nie ma - jedne jeżdżą bez problemu inne wywalają się na starcie Karambol, Moto-remo tu możecie pytać o hybrydy. Mozecie też uderzyć do Tomka Devastation - ma kontakt na jakieś hybrydy.
  14. Hybryda na bazie k03 nie uciągnie 250KM...
  15. Tu masz o turbinie z volvo wstawianej do 1.8t 1.8TQ w A6 C5 APU skrzynia CUC - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum
  16. Najpiwrw kupujesz turbo takie jak chcesz mieć w aucie - jeśli k04 czy jakiś Garret do 1.8t wzdłużnego to masz mniej roboty bo pasuja pod seryjny kolektor i węże olejowe i wodne / są redukcje/. Jak turbo od Volvo to od razu kolektor i reszta gratów pod to. Potem dopiero zaczynasz zbierać graty pod kupione turbo albo kase na reszte zmian.
  17. Strasznie mocna seria - jeśli FMIC dał ci 16KM i 30Nm..
  18. Mariusz napisalem juz też na Battalionie o turbine - jak ktoś sie odezwie to dam ci zaraz znać.
  19. A probowałeś inna sonde wsadzić na próbe ? Masz mozliwość podmianki z dzialającego auta?
  20. Szukaj na dole silnika gdzieś w okolicy filtra oleju - objawy masz typowe, że im silnik bardziej ciepły tym większe problemy.
  21. kkrawat odpowiedział(a) na Łepski temat w 1.8T
    immobilizer?
  22. Podłączony jest dobrze - w wężyk idący z kolektora do DV. A podciśnienie które pokazuje na wolnych obrotach jest za małe bo powinno byc około 0,7bara a pokazuje 0,4.
  23. Kolego przecież wywala ci błąd czujnika położenia wału - co prawda na razie sporadyczny ale to pewnie niedługo się zmieni
  24. Musisz poszukać gdzieś na dole w bloku silnika - w a3 1.6 jest pod filtrem oleju.
  25. Ciężko odpala na ciepłym, obroty falują bardzo - ja bym się przyjrzał czujnikowi położenia wału. W mojej dziewczyny a3 tez 1.6 błąd wywalił dopiero jak zupełnie się popsuł a objawy takie same były..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.