Treść opublikowana przez kkrawat
-
[B5 AEB] SedANowe USA by deny
Fotki się nie wyświetlają
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Ja ciągle szukam składanego lewego ale małego - składanie mam w serii - ale dostać małe składane to jak 6 w totka
-
Chiptuning Audi a4 1.8T AMB
czyli gotowiec weź jedź do jakiegoś ogarniętego tunera a nie pozwól na włożenie gotowca
-
Olej -proszę o pomoc,dziwna sprawa
Kontrolka ci swieci na wysokich obrotach tak? A mechanicy zmierzyli ci wtedy 5 barów?? Opcje są dwie - albo nie masz cisnienia i mechanicy robią cie w .uja albo masz coś z elektryką i czujnik wariuje.
-
audi b5 1,8T - auto bierze olej na potęge
Jakby palił ci olej w takich ilościach to spaliny bys miał niebieskie - poobserwuj na rozgrzanym silniku. A wycieku gdzieś nie masz bo dużo tego oleju ci ubywa
-
Problem z odpalaniem na mrozie
Olej zmień ale on nie ma nic do odpalania Z lpg odpala od razu czy też problemy ma?
-
aluski
Jak w tej cenie 17" to szukaj ori Avusów - były ogłoszenia w dziale sprzedam http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/falgi-avus-ori-ronal-17-s4-251565/
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
no jestem ciekaw czy po sondzie odżyje w końcu
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Piotrek ogarnąłeś juz to swoje doładowanie?
-
Dodatkowy czujnik cisnienia oleju
no to dajesz podkładke i możesz cisnienie i temp.oleju sobie podłączyć
-
Problemy z zapalaniem w silniku 1,6
błędów na VAGu teraz już nie pokazuje?
-
Dodatkowy czujnik cisnienia oleju
tu macie podkładke pod filtr oleju PODKLADKA POD FILTR OLEJU ULATWIA MONTAZ (2815476038) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. w 1.8t jest miejsce w chłodniczce oleju na dodatkowy czujnik - wykręca się zaslepke i wkręca czujnik - a na tym zdjęciu co dałeś może pod śruba tą dużą jest wolne miejsce ?
-
Turbo K04
Jak myslicie o hybrydzie to reguły nie ma - jedne jeżdżą bez problemu inne wywalają się na starcie Karambol, Moto-remo tu możecie pytać o hybrydy. Mozecie też uderzyć do Tomka Devastation - ma kontakt na jakieś hybrydy.
-
Turbo K04
Hybryda na bazie k03 nie uciągnie 250KM...
-
Turbo K04
Tu masz o turbinie z volvo wstawianej do 1.8t 1.8TQ w A6 C5 APU skrzynia CUC - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum
-
Turbo K04
Najpiwrw kupujesz turbo takie jak chcesz mieć w aucie - jeśli k04 czy jakiś Garret do 1.8t wzdłużnego to masz mniej roboty bo pasuja pod seryjny kolektor i węże olejowe i wodne / są redukcje/. Jak turbo od Volvo to od razu kolektor i reszta gratów pod to. Potem dopiero zaczynasz zbierać graty pod kupione turbo albo kase na reszte zmian.
-
Podkrecenie 1.8t przy malych kosztach
Strasznie mocna seria - jeśli FMIC dał ci 16KM i 30Nm..
-
Brak cisnienia doladowania
Mariusz napisalem juz też na Battalionie o turbine - jak ktoś sie odezwie to dam ci zaraz znać.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A probowałeś inna sonde wsadzić na próbe ? Masz mozliwość podmianki z dzialającego auta?
-
Czy to czujnik położenia wału?
Szukaj na dole silnika gdzieś w okolicy filtra oleju - objawy masz typowe, że im silnik bardziej ciepły tym większe problemy.
-
1.8T Nie odpala, brak iskry
immobilizer?
-
Brak cisnienia doladowania
Podłączony jest dobrze - w wężyk idący z kolektora do DV. A podciśnienie które pokazuje na wolnych obrotach jest za małe bo powinno byc około 0,7bara a pokazuje 0,4.
-
Problemy z odpalaniem!!!! błagam pomocy!!! mechanicy każdy mówi co innego !!;/ 1.6ADP
Kolego przecież wywala ci błąd czujnika położenia wału - co prawda na razie sporadyczny ale to pewnie niedługo się zmieni
-
Problemy z odpalaniem!!!! błagam pomocy!!! mechanicy każdy mówi co innego !!;/ 1.6ADP
Musisz poszukać gdzieś na dole w bloku silnika - w a3 1.6 jest pod filtrem oleju.
-
Problemy z odpalaniem!!!! błagam pomocy!!! mechanicy każdy mówi co innego !!;/ 1.6ADP
Ciężko odpala na ciepłym, obroty falują bardzo - ja bym się przyjrzał czujnikowi położenia wału. W mojej dziewczyny a3 tez 1.6 błąd wywalił dopiero jak zupełnie się popsuł a objawy takie same były..