Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. za tą kasę na ten sub noki lepiej weź dziewczynę/żonę na kolację.... szkoda nawet 10zł na ten "sub" http://
  2. jakoś nie widzę tego
  3. bo szklanej kuli nikt nie ma
  4. jest pozorne pierdolnięcie od dołu
  5. sprzęgło nie musi się ślizgać przy uszkodzeniu dwumasu
  6. bez dystansu nie widzę tego
  7. ALANE ma mój kolega w passacie B5 i fis działa
  8. gwint i jazda, tak to może sie okazać że zaraz tył siedzi niżej niż przód
  9. "TA" skrzeczy/piszczy jak to zwał mam w golfie mam w passacie i nigdy więcej
  10. akumulator sprawdza się urządzeniem które sprawdza go pod obciążeniem, czyli np na voltomierzu masz 13v ale na maszynce która sprawdza go pod obciążeniem okaże się że po paru sekundach aku ma już ponizej 12v i nigdzie nie pojedziesz. Poza tym te kondensatory też mają takie voltomierze że szkoda gadać Stawiam na zwarte cele, miałem tak w mercu, ładował się aku wszystko pięknie na voltomierzu a przekręcał pare razy rozrusznikiem i koniec
  11. skrzynia która nalata 400tyś + to i tak chyba dobrze
  12. a może biegów zmieniać nie umiecie
  13. kurw@ ile ja się z tym namęczyłem żeby ten fotel poskładać do kupy (tapicerkę) już mogłem wyprać fotel z anglika co stoi na podwórku jak ktoś nie ma cierpliwości to nie polecam ale dzięki za opis
  14. dokładnie może być bez DX
  15. ja tam dziś przy -21 przejechałem 6km do pracy i temp chyba się nawet nie ruszyła
  16. nie da się określić ile pojeździ zawieszenie
  17. a co na to vag?
  18. a może wybiły by dziurę w tłoku sam jestem ciekaw, może zobaczysz?
  19. czy dochodzi to najlepiej sprawdzić miernikiem, będziesz miał pewność
  20. czyli krótkie dobrze mi dobrali
  21. to w końcu można sobie bezkarnie wkręcić 96mm zamist 91? pytam z czystej ciekawości ja dalej nie wiem jakie powinienem mieć (mam teraz te krótkie i pali przy -21 od strzała no od 3-5sek kręcenia )
  22. aju odpowiedział(a) na wosiek temat w 1.9TDI
    ja mam taką chłodnicę w tym miejscu gdzie IC tylko z drugiej strony i jest to chłodnica paliwa, na wodną ma za małe węże :>
  23. o panie ze zdjęć 1 klasa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.