Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AHU] oryginalny subwofer w avant
za tą kasę na ten sub noki lepiej weź dziewczynę/żonę na kolację.... szkoda nawet 10zł na ten "sub" http://
-
[B6 AWX] Zastąpienie koła dwumasowego - wasze opinie
jakoś nie widzę tego
-
[B6 AWX] Słabo się rozpędza i Po chwili ma właściwą moc
bo szklanej kuli nikt nie ma
-
[B6 AWX] Zastąpienie koła dwumasowego - wasze opinie
- [ALL] Diesel a benzyna
jest pozorne pierdolnięcie od dołu- [B7 BRB] Co można jeszcze zrobić w mojej a4 1.9 tdi BRB?
on ma CR- [B6 AWX] Zastąpienie koła dwumasowego - wasze opinie
sprzęgło nie musi się ślizgać przy uszkodzeniu dwumasu- [B5 AKN] Felgi 18
bez dystansu nie widzę tego- [ALL B5] Jakie radio koncernu VW zadziała z pełnym fisem (rds)??
ALANE ma mój kolega w passacie B5 i fis działa- [ALL] Wysokość zawieszenia "przód-tył" ( foto )
gwint i jazda, tak to może sie okazać że zaraz tył siedzi niżej niż przód- [B5 APU] Zawieszenie gwintowane
"TA" skrzeczy/piszczy jak to zwał mam w golfie mam w passacie i nigdy więcej- [B5 1Z] Padający akumulator, prawie nie kręci po ładowaniu...
akumulator sprawdza się urządzeniem które sprawdza go pod obciążeniem, czyli np na voltomierzu masz 13v ale na maszynce która sprawdza go pod obciążeniem okaże się że po paru sekundach aku ma już ponizej 12v i nigdzie nie pojedziesz. Poza tym te kondensatory też mają takie voltomierze że szkoda gadać Stawiam na zwarte cele, miałem tak w mercu, ładował się aku wszystko pięknie na voltomierzu a przekręcał pare razy rozrusznikiem i koniec- [ALL B5] Ręce opadaja - 4 (lub 5) awaria skrzyni w ciągu 6 lat
skrzynia która nalata 400tyś + to i tak chyba dobrze- [ALL B5] Ręce opadaja - 4 (lub 5) awaria skrzyni w ciągu 6 lat
a może biegów zmieniać nie umiecie- [B5 ABC] Naprawa podgrzewania w fotelach przednich
kurw@ ile ja się z tym namęczyłem żeby ten fotel poskładać do kupy (tapicerkę) już mogłem wyprać fotel z anglika co stoi na podwórku jak ktoś nie ma cierpliwości to nie polecam ale dzięki za opis- Montaż Navigation Plus od A do Z
dokładnie może być bez DX- [B5 AFN] Szybkość osiągania temp. roboczej silnika
ja tam dziś przy -21 przejechałem 6km do pracy i temp chyba się nawet nie ruszyła- [B5 AJM] Jakie moge miec zawieszenie?
nie da się określić ile pojeździ zawieszenie- [B5 AJM] Szarpanie przy wyższych obrotach
a co na to vag?- [B6 AWX] Świece w B6 AWX z 2001 roku - dwa rodzaje?
a może wybiły by dziurę w tłoku sam jestem ciekaw, może zobaczysz?- [B6 AWX] Po długim postoju na mrozie ciężko odpala
czy dochodzi to najlepiej sprawdzić miernikiem, będziesz miał pewność- [B6 AWX] Świece w B6 AWX z 2001 roku - dwa rodzaje?
czyli krótkie dobrze mi dobrali- [B6 AWX] Świece w B6 AWX z 2001 roku - dwa rodzaje?
to w końcu można sobie bezkarnie wkręcić 96mm zamist 91? pytam z czystej ciekawości ja dalej nie wiem jakie powinienem mieć (mam teraz te krótkie i pali przy -21 od strzała no od 3-5sek kręcenia )- [B5 AJM] Co to za filtr paliwa
ja mam taką chłodnicę w tym miejscu gdzie IC tylko z drugiej strony i jest to chłodnica paliwa, na wodną ma za małe węże :>- [ALL B6] FMIC w 1.9 AVF
o panie ze zdjęć 1 klasa - [ALL] Diesel a benzyna