Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. : przyczyn moze byc wiele, zrobisz logi tonawdowrni mistrzowie a4 klub pl ci zdiagnozuja bo tak to wrozenie z fusów!!
  2. dariodario , masz o tym az 128 ston wystarczy poczytac i dobrac wlasciwy ,, a najlepszy do twojego bedzie 5w40 motul specyfic, mozesz i drozsze tylko po co pozdro
  3. napisz do kogos www.audiclubislands.org to ci sprawdza
  4. ...>http://www.midland.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=9&Itemid=18
  5. wszyscy stwierdzaja i pytaja a nie uczestnicza aktywnie
  6. pieknie:) mili ludzie i cudowna pogoda
  7. panowie mam BKE i nie ma na co narzekac , jedyny mankamet to ze jak sie kajtniesz mocniejsza jednostka to troszke zal, a tak pozatym to nie ma sie czego czepic , od zakupu wymieniłem olej na motul i klocki tylne z ATE na zimmermany, tyle , i autko chula , obecnie trwa\ja przygotowanie i znbieranie funduszy na witaminke u WITKA, polecam te slniki + witamina od WITKA i bedzie gites
  8. moze to ci pomoze ,--->http://audiforum.us/b7-platform/9868-a4-s4-led-retrofit-headlights-tail-lights.html jak wykonam u siebie to podesle foty pozdro
  9. zgadzam sie , moze byc czujnik stopu, w ostatnia sobote taka przypadlosc miala bora tdi
  10. sa mechanicy i jest inżynier jaro :notworthy:
  11. Zmija na poczatek zapoznaj sie z tematem --->http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6b7_oznaczenie_sprezyn_i_amortyzatorow-t66166.0.html, nikt na oko nie powie co co ty tam masz( właź pod autko zobacz jaki masz zawia ,zapoznaj sie z wątkiem i rozwiane zostana twoje watpliwości),
  12. 235/45/17 kompromis miedzy wygladem a jakoscia jazdy ps. wiem ze pytasz o 18:), jednak pomysl tez o 17 i zwiecha 1ba - sory za OT
  13. http://www.tightrope.ie/index.html ,http://www.turbochip.net/index.htm, http://www.chipmaster-intl.com/index.html, http://www.westwardeng.com/rollingroad.htm, http://www.upsolute.ie/ - dublin area
  14. kileeer z tego co sledze watek to coniektorzy sie pisali nawet na maj , miedzy innymi ja:) wiec relax , ty juz masz , nie siedz tu tylko zatankuj i uzywaj !
  15. i co marku nie skusisz sie --> http://www.felgi.pl/lista/w/250,7154/felgi_aluminiowe_do_.htmlxv polecam tez ta strone innym -->http://www.felgi.pl/
  16. wysłałem ci info--- http://allegro.pl/item969271144_vw_passat_b5_audi_a4_1_9_tdi_90km_turbosprezarka.html a tak wogole to masz 2 takie watki !!
  17. elmo814 odpowiedział(a) na Junia temat w Audi A4 B6/B7
    Junia , nie sa to za udane jednostki a tutaj masz lekturke o tych motorach -->http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t73643.0.html;highlight=swap+silnika+blb -->http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t57849.0.html;highlight=pozew
  18. R I P
  19. czy ktos cos mysli o chełmie 18.04 ??
  20. odezwij sie do kogos ze spotow slaskich napewno ktos pomoze
  21. sorki za ot. masz hidy wstawione ??, nie ma błedu?
  22. kolego majki chyba odwrotnie
  23. do - 30 powinno byc ok, przy spirngu 1be( -22) i zwykłym amorku, , jak znajde to podesle wątek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.