Treść opublikowana przez grzemo
-
[B6 AVJ] Problem z mieszanką błąd 17544
Udać się do gazownika na regulację.
-
[B6 ASN] Chwilowy brak mocy mruganie check engine
Przyjrzyj się katalizatorom, może przytkane.
-
[B5 ARM] Nie chce zapalić
A może zdejmij na trochę klemę z akumulatora, czasem najprostsze środki są pomocne ale nie zawsze. :>
-
[B5 ADR] Przebieg montażu instalacji LPG
Nie trzeba ściągać przodu, za to warto ściągnąć kolektor w celu dobrych nawiertów.
-
[B5 ADR] Nie odpala na benzynie po kolizji
Zapewne jednak pompka nie pracuje prawidłowo, musisz sprawdzić jakie podaje ciśnienie.
-
[ALL B5] Problem z odpalaniem.
Potrzebny vag, zapewne będą jakieś błędy, przyjrzyj się czujnikowi temp
-
A4 - 1.8 ADR 97r. - B+LPG - Problem !
Na szybko to zdejmij klemę z akumulatora, czasami pomaga na trochę.
-
[B5 AHL] Rozgrzany silnik = skoki obrotów i duszenie się
Zacznij od wymiany ale czujnika temp płynu bo raczej to z nim masz problem
-
[B5 AEB] LPG? Przebieg 250tys. Montować czy nie? Gdzie? Okolice Poznania.
Zgłoś się tu http://www.pitec.pl/ Myślę że powinieneś być zadowolony i z fachowego montażu i regulacji.
-
[B5 AHL] Rozgrzany silnik = skoki obrotów i duszenie się
Zapewne będzie czujnik temp, bardzo częste przypadki. Jeśli nie pomorze to tylko vag.
-
[B6 ALT] Problem z instalacją
http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=megapol&source=web&cd=2&ved=0CCQQjBAwAQ&url=http%3A%2F%2Fwww.drypa.pl%2Fkategoria191_REDUKTORY_LPG.html&ei=77ANT6qJKYTItAaFxuzeBA&usg=AFQjCNEdHDU4emc0OoEN-MI69Dma6O_Nxw Lub allegro i za tą cenę kupisz dwa odpowiednie do twojego silnika.
-
[B6 ALT] Problem z instalacją
Jeśli gazownik mówi prawdę że czasy się wydłużają to by znaczyło że jednak brakuje gazu podczas depnięcia. Zapewne alaska nie daje rady gdyż montuje się ją do 90km, a i może dysze za małe. Ale zacznij od wymiany reduktora jeśli chcesz korzystać z pełnej mocy silnika.
-
[C5 AGA] Szarpnięcie w czasie jazdy
Kasujesz powstały błąd i w drogę.
-
[B6 ALT] Problem z instalacją
luke*81 Jeśli szarpie to prawdopodobnie za bogata mieszanka na zimnym i możliwe że czujnik temp gazu w złym miejscu, (podaj gdzie zamontowany) Niech gazownik trochę poświęci czasu i ustawi odpowiednią korektę od temp. gsm1234566 W twoim przypadku najlepiej podpiąć vaga i zobaczyć jakie są korekty w czasie wciśnięci gazu, może zalewa i stąd ten problem.
-
[B5 ABC] Wriackie obroty dlugo trzyma na "ssaniu". Problem z odpaleniem auta
Bez vaga będzie trudno coś podpowiedzieć, możliwe że zapisały się jakieś błędy.
-
[B5 ADR] Temperatura przełączania z benzyny na gaz
ispee Potrzebny jest kabelek i oprogramowanie do sterownika lpg.
-
[B5 ADR] Temperatura przełączania z benzyny na gaz
Temperatura przełączenia 30 stopni jest ok (jest to temp reduktora, gaz ma wtedy niższą temp) i wystarczy ustawić korektę od temp i nie będzie żadnych szarpnięć przy przełączeniu.
-
[C5 AGA] Szarpnięcie w czasie jazdy
tkamicki5 Odepnij wtyk od przepływki. Jeśli będzie poprawa to do wymiany.
-
[B5 ADR] Pytanie o czujniki temperatur
Najdokładniej sprawdzisz czujniki vagiem.
-
[B6 ALT] 17536 lub 4488 długoterminowa adaptacja składu mieszanki 1 mieszanka uboga
Do sprawdzenia układ podciśnieniowy pompa paliwa filtr paliwa, może nie wymieniany od nowości.
-
[B5 ABC] Błąd 561
I masz odpowiedź, lpg miesza w korektach. Jeździsz na ubogiej (błąd 561), ecu wprowadza korekty na plus (ale nie może ingerować w sterownik lpg). I jak odpalasz to silnik jest zalewany, gdyż ecu nie wie że odpalasz na pb tylko korzysta z wypracowanych korekt. A jak kasujesz błędy to od razu zerujesz korekty i silnik dostaje lepszą mieszankę. Dlatego jedź na regulację lpg.
-
[B5 ADR] Temperatura przełączania z benzyny na gaz
qbassa A skąd wzięte grzanie reduktora?. Może tu jest problem.
-
[B6 AVJ] Wysokie spalanie.
Na początek sprawdź wskazania czujnika temp czy nie ma przekłamań. Najlepiej sprawdzić rano gdy silnik wystudzony i czy temp z czujników pokrywają się z temp otoczenia. Druga rzecz to sprawdzenie jak pracuje sonda, najlepiej na vagscope, powinna układać się regularna sinusoida.
-
[ALL B5] Jaki 2.8 V6 najlepszy pod LPG?
Lpg przyjazne dla wszystkich tych silników. Bezproblemowe przy montażu.
-
[B5 AWT] Czy warto instalować gaz
Chyba że masz dobrych kolegów. Co w razie potrzeby dowiozą. To nie trzeba wozić zapasu. :>