Treść opublikowana przez vdm
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Ciekawe czemu klapy nie domknął pewnie graty się już nie mieszczą
-
[B5 ADP] Skaczące obroty - problemu ciąg dalszy
Witam Widzę ,że panowie przechodzicie to samo co ja z moją poprzednią A4. U mnie sytuacja wyglądała następująco: Falowały mi obroty spadały do 400 i wskakiwały na 1200 i tak ze 3 razy. Tak jak kolega KartofeL napisał pomagało odpięcie klem. Tylko znajomy elektromechanik wyjaśnił mi, "że odpięcie klem powodowało nie tak jak nam się wydaje autoadaptację, tylko wprowadzenie nastawów podstawowych do komputera. Po krótkim czasie parę godzin , 1 dzień wszystko wracało do poprzedniego stanu falowania obrotów dlatego, że komputer nazbierał błędnych danych od przepustnicy itp urządzeń." Wyczyszczenie nic tak naprawdę nie pomogło w moim wypadku, tylko przełożenie przepustnicy od innego adp w którym nie falowały obroty. I wtedy nastał święty spokój. Jeszcze jedna ciekawostka ten sam Spec powiedział mi: "adp nie ma silniczka krokowego tylko potencjometr przepustnicy - to jest to urządzonko na przepustnicy do którego wpinamy wtyczkę. W środku są jakieś ścieżki elektryczne które podobno wytrzymują jakieś 150 tyś km a później się robią na nich przerwy i suwak poruszający się po nich, zamiast zatrzymać się przy obrotach zakładając 900, nie dostaję sygnału i spada na załużmy 500 dostaję sygnał i odbija na 1200 i znowu tak kilka razy. Jedynie zaraz po uruchomieniu jak jest na ssaniu tego nie ma, ponieważ przepustnica ustawiona jest na min obroty ok. 1100 a tam ścieżki są nie wytarte, ale jak się nagrzeje to znowu falują." Oczywiście jest wiele innych przyczyn falowania obrotów dlatego i wszystko się wyjaśni! VAG pokazywał, Uszkodzony potencjometr przepustnicy oraz Sonda Lambda - zbyt bogata mieszanka Lambda to przez instalkę gazową a potencjometr to wiadomo, że przepustnica, resztę typu halla, przepływomierz itp. wykluczyłem. Na szczęście nie musiałem już jej wymieniać bo znalazł się chętny na moją Niuńkę z taką przypadłością Pozdrawiam
-
[B5 AVG] Dzwoniące klocki
jak dam radę to w piątek wymienię i dam tobie znać czy już jest ok.
-
[B5 ADP] Audi A4, 1.6, sedan, seria
:oklaski: Rewelka Bardzo mi się podoba
-
[B5 AVG] Dzwoniące klocki
Witam, Ja mam taką samą sytuację tylko dzwoni mi z lewej strony. przeanalizowałem , oblukałem i okazało się, że mam klocki w wersji bez czujników a kabelek jest zalutowany W tym tygodniu się okaże czy wystarczy sama wymiana klocków, czy jarzma na tym luzie nie ucierpiały
-
Audi zmienia swoje logo
Popieram w 100% znaczek i napis porażka
-
[ALL B6] Problem ze skrzynią biegów
w ADP B5 jest sprzęgło hydrauliczne więc w B6 chyba też
-
Muzyka w naszych autkach
Świetny Pomysł z tym tematem przedstawiam coś ze staroci W audiczce słucham głównie klubowej muzyki - fajne seciki są na www.topdj.pl polecam. czasem coś w stylu deftones, p.o.d., SOAD.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
The Hangover... "Kac Vegas" Dobre- potwierdzam Też oglądałem, ale foty na koniec mnie rozwaliły ..... :polew:
-
[ALL B5] Audi A4 - "Czarnulka" by Adriano /kolejna sesja str.2
Pełna CooLtura, Pełen Wypas No jest co podziwiać Gdzie się chowają takie a4 jak ja szukałem :good: :good:
-
[ALL B5] Który wahacz najczęściej zaczyna stukać, poprzeczne nierówności
Ja też obstawiam górny tylny + górny przedni ewentualnie łączniki stabilizatorów
-
[B6 AVF] Moja kruszynka.....
Jak możesz to ile Cię kosztowała taka A4 i czy sam sprowadzałeś? Plus za kolor
-
[B5 ADR] Po lekkich modach:D Alu, gwint, podświetlenie wnętrza i klika bajerków
:good: Podoba mi się
-
Jakie macie skrzynie (statystyki) ?
Manual
-
[ALL B5] Audi A4 Kameleon, troche S4, 17 " na chromie i dużo pracy = moje A4
:kox: :kox: :good: za***ista
-
Wczasy z last minute za groszę Polska i Świat
W piątek 07.08 wróciłem z Egiptu. Byłem w Hurgadzie, organizatorem był EXIM tours i jestem bardzo zadowolony. Oferta Last Minute, all inclusive, hotel Palma de Mirette, zero kolejek po posiłki, czysto, miła obsługa, ogólnie polecam. Jak będziecie w Egipcie to spróbujcie nurkowania :good:
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Projekt 1 liga :oklaski: Gratuluję i bacznie obserwuję twoje działania w Ciemnej Stronie Mocy Niech MOD Będzie z Tobą
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
"A jezdze audi dzieki mojej dziewczynie ktora odkad sprzedalem poprzednie auto namawiala mnie na kupno audi... " Pogratulować zakupu ładna sztuka i podziękować mądrej dziewczynie :oklaski: Niech Bóg w modach Ci wynagrodzi, za ten słuszny wybór
-
[ALL B5] Informacje o silniku 2.6 V6
Popieram :good:
-
Minusy Audi A4 - Wasze opinie
Moje minusy 1. Zawiecha wygodna ale droga 2. brak regulacji wysokości fotela prawego przedniego. why? 3. za wolne wycieraczki (w sobotę wracałem z krynicy morskiej ok. 19:30 - 20:00, tak lało że wycieraczki zaczynały mnie wq...iać swoją zajebistą prędkością) 4. Przed liftem trójkąt był w klapie a teraz luzem 5. Pokrewieństwo ze Skodą, VW, Seatem :kox: 6. Wywijające się narożniki konsoli Przy przedniej szybie w roczniku 1995 7. Brak elektryki szyb w standardzie 8. Dużo walonych i kombinowanych na rynku Polskim 9. pewnie jeszcze jest wiele pierdół o których zapomniałem Wszystko jednak wybaczam za sam znaczek
-
Wczasy z last minute za groszę Polska i Świat
Ja się czaję na wyjazd do Turcji w przyszłym tygodniu . Z dziewczyną szukaliśmy po Last Minute i w ITAKA jest 24 lipca za 1300 pln na 8 dni. Tylko czy będzie w przyszłym tygodniu ?? Ale jak nie Turcja to coś innego Może ktoś poleci jakieś dobre 100% biuro podróży bo ostatnio wiele niedobrego się dzieje
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Pewnie projekt-Cabrio mu w głowie
-
[B5 AAH] A4 2.8 V6 Quattro, Recarosy, zenki i fele s4, bose, ledy, kiera
Pięknie wyposażona V6 Zmieniaj lampy przód i tył a będzie :kox: Pozdro
-
[B5 ADP] Audi A4, 1.6, sedan, seria
Na razie nie planuję, ale czuję, że następna też będzie audi. A powiedz mi, jak Ci się sprawowała sekwencja w ADP? Bardzo upierdliwa? Jedyny problem jaki miałem i chyba sporo osób posiadających ADP w gazie to falujące obroty "Na forum jest dużo na ten temat : przepływomierz, przepustnica, sonda lambda, czujnik halla, świece, kable ... :gwizdanie: Założoną miałem instalację sekwencyjną więc spalanie nie było takie duże, w mieście do 12l gazu z klimą a w trasie spadało nawet do 8l. Co ciekawe, u tego samego gazownika gość zakładał do ADP (ten sam rocznik, podobny przebieg 180 tys km) zwykłą instalację i falowania obrotów nie było tylko znowu narzekał na spalanie (w mieście 14l ) Podsumowując, kupując jeszcze raz 1,6 ADP to tylko w Gazie bo naprawdę jest o połowę tańsza jazda A na silnik nigdy nie narzekałem jest trwały, prosty i dużo tańszy w eksploatacji niż 20V czy V6 Pozdrawiam
-
[B5 ADP] Audi A4, 1.6, sedan, seria
Czytając przypomniałem sobie, jak kupiłem moją pierwszą A4 też 1,6 "sentyment" Pozdrawiam i gratuluję zakupu