Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vdm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vdm

  1. Ciekawe czemu klapy nie domknął pewnie graty się już nie mieszczą
  2. Witam Widzę ,że panowie przechodzicie to samo co ja z moją poprzednią A4. U mnie sytuacja wyglądała następująco: Falowały mi obroty spadały do 400 i wskakiwały na 1200 i tak ze 3 razy. Tak jak kolega KartofeL napisał pomagało odpięcie klem. Tylko znajomy elektromechanik wyjaśnił mi, "że odpięcie klem powodowało nie tak jak nam się wydaje autoadaptację, tylko wprowadzenie nastawów podstawowych do komputera. Po krótkim czasie parę godzin , 1 dzień wszystko wracało do poprzedniego stanu falowania obrotów dlatego, że komputer nazbierał błędnych danych od przepustnicy itp urządzeń." Wyczyszczenie nic tak naprawdę nie pomogło w moim wypadku, tylko przełożenie przepustnicy od innego adp w którym nie falowały obroty. I wtedy nastał święty spokój. Jeszcze jedna ciekawostka ten sam Spec powiedział mi: "adp nie ma silniczka krokowego tylko potencjometr przepustnicy - to jest to urządzonko na przepustnicy do którego wpinamy wtyczkę. W środku są jakieś ścieżki elektryczne które podobno wytrzymują jakieś 150 tyś km a później się robią na nich przerwy i suwak poruszający się po nich, zamiast zatrzymać się przy obrotach zakładając 900, nie dostaję sygnału i spada na załużmy 500 dostaję sygnał i odbija na 1200 i znowu tak kilka razy. Jedynie zaraz po uruchomieniu jak jest na ssaniu tego nie ma, ponieważ przepustnica ustawiona jest na min obroty ok. 1100 a tam ścieżki są nie wytarte, ale jak się nagrzeje to znowu falują." Oczywiście jest wiele innych przyczyn falowania obrotów dlatego i wszystko się wyjaśni! VAG pokazywał, Uszkodzony potencjometr przepustnicy oraz Sonda Lambda - zbyt bogata mieszanka Lambda to przez instalkę gazową a potencjometr to wiadomo, że przepustnica, resztę typu halla, przepływomierz itp. wykluczyłem. Na szczęście nie musiałem już jej wymieniać bo znalazł się chętny na moją Niuńkę z taką przypadłością Pozdrawiam
  3. vdm odpowiedział(a) na adam1212 temat w Audi A4 B5
    jak dam radę to w piątek wymienię i dam tobie znać czy już jest ok.
  4. :oklaski: Rewelka Bardzo mi się podoba
  5. vdm odpowiedział(a) na adam1212 temat w Audi A4 B5
    Witam, Ja mam taką samą sytuację tylko dzwoni mi z lewej strony. przeanalizowałem , oblukałem i okazało się, że mam klocki w wersji bez czujników a kabelek jest zalutowany W tym tygodniu się okaże czy wystarczy sama wymiana klocków, czy jarzma na tym luzie nie ucierpiały
  6. Popieram w 100% znaczek i napis porażka
  7. w ADP B5 jest sprzęgło hydrauliczne więc w B6 chyba też
  8. Świetny Pomysł z tym tematem przedstawiam coś ze staroci W audiczce słucham głównie klubowej muzyki - fajne seciki są na www.topdj.pl polecam. czasem coś w stylu deftones, p.o.d., SOAD.
  9. The Hangover... "Kac Vegas" Dobre- potwierdzam Też oglądałem, ale foty na koniec mnie rozwaliły ..... :polew:
  10. Pełna CooLtura, Pełen Wypas No jest co podziwiać Gdzie się chowają takie a4 jak ja szukałem :good: :good:
  11. Ja też obstawiam górny tylny + górny przedni ewentualnie łączniki stabilizatorów
  12. Jak możesz to ile Cię kosztowała taka A4 i czy sam sprowadzałeś? Plus za kolor
  13. W piątek 07.08 wróciłem z Egiptu. Byłem w Hurgadzie, organizatorem był EXIM tours i jestem bardzo zadowolony. Oferta Last Minute, all inclusive, hotel Palma de Mirette, zero kolejek po posiłki, czysto, miła obsługa, ogólnie polecam. Jak będziecie w Egipcie to spróbujcie nurkowania :good:
  14. Projekt 1 liga :oklaski: Gratuluję i bacznie obserwuję twoje działania w Ciemnej Stronie Mocy Niech MOD Będzie z Tobą
  15. "A jezdze audi dzieki mojej dziewczynie ktora odkad sprzedalem poprzednie auto namawiala mnie na kupno audi... " Pogratulować zakupu ładna sztuka i podziękować mądrej dziewczynie :oklaski: Niech Bóg w modach Ci wynagrodzi, za ten słuszny wybór
  16. Popieram :good:
  17. Moje minusy 1. Zawiecha wygodna ale droga 2. brak regulacji wysokości fotela prawego przedniego. why? 3. za wolne wycieraczki (w sobotę wracałem z krynicy morskiej ok. 19:30 - 20:00, tak lało że wycieraczki zaczynały mnie wq...iać swoją zajebistą prędkością) 4. Przed liftem trójkąt był w klapie a teraz luzem 5. Pokrewieństwo ze Skodą, VW, Seatem :kox: 6. Wywijające się narożniki konsoli Przy przedniej szybie w roczniku 1995 7. Brak elektryki szyb w standardzie 8. Dużo walonych i kombinowanych na rynku Polskim 9. pewnie jeszcze jest wiele pierdół o których zapomniałem Wszystko jednak wybaczam za sam znaczek
  18. Ja się czaję na wyjazd do Turcji w przyszłym tygodniu . Z dziewczyną szukaliśmy po Last Minute i w ITAKA jest 24 lipca za 1300 pln na 8 dni. Tylko czy będzie w przyszłym tygodniu ?? Ale jak nie Turcja to coś innego Może ktoś poleci jakieś dobre 100% biuro podróży bo ostatnio wiele niedobrego się dzieje
  19. Pewnie projekt-Cabrio mu w głowie
  20. Pięknie wyposażona V6 Zmieniaj lampy przód i tył a będzie :kox: Pozdro
  21. Na razie nie planuję, ale czuję, że następna też będzie audi. A powiedz mi, jak Ci się sprawowała sekwencja w ADP? Bardzo upierdliwa? Jedyny problem jaki miałem i chyba sporo osób posiadających ADP w gazie to falujące obroty "Na forum jest dużo na ten temat : przepływomierz, przepustnica, sonda lambda, czujnik halla, świece, kable ... :gwizdanie: Założoną miałem instalację sekwencyjną więc spalanie nie było takie duże, w mieście do 12l gazu z klimą a w trasie spadało nawet do 8l. Co ciekawe, u tego samego gazownika gość zakładał do ADP (ten sam rocznik, podobny przebieg 180 tys km) zwykłą instalację i falowania obrotów nie było tylko znowu narzekał na spalanie (w mieście 14l ) Podsumowując, kupując jeszcze raz 1,6 ADP to tylko w Gazie bo naprawdę jest o połowę tańsza jazda A na silnik nigdy nie narzekałem jest trwały, prosty i dużo tańszy w eksploatacji niż 20V czy V6 Pozdrawiam
  22. Czytając przypomniałem sobie, jak kupiłem moją pierwszą A4 też 1,6 "sentyment" Pozdrawiam i gratuluję zakupu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.