Treść opublikowana przez Lukasz_N
-
Filtry oleju
Powiedz mi w ktorym miejscu tego artykulu jest napisane, ze FILTRON to watpliwy prezentuje watpliwą jakość? Ja od zwasze uzywam FILTRONA i nie mam zadnych problemów.
-
Audi a4 b5
Sprawdz uszczelke jak kolega wyzej pisze i nazwij temat po ludzku.
-
Jak zmienić na Panel po lifcie?
Wszystko opisane jest na forum http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?123559-ALL-B5-Zmiana-tunelu-z-pd-liftu-na-poliftowy http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?66239-ALL-B5-Monta%BF-Navigation-Plus-od-A-do-Z
-
Zerwany gwint w bloku jaki pomysl
Helicoil spokojnie da rade. Ja wkrecam je w aluminiowe korpusy maszyn i spokojnie wytrzymuja wysokie momenty dokrecania na śrubach 12.9, wiec nie ma obaw, na pewno wytrzyma.
-
Specyfikacja wyposażenia w moim A4
http://www.audiklub.org/wyposazenie.html
-
Zerwany gwint w bloku jaki pomysl
Sprawdz cos takiego jak Helicoil: http://www.bollhoff.pl/5/technologia-helicoil http://www.4metal.pl/artykuly/helicoil-plus-zestawy-naprawcze-do-uszkodzonych-gwintow/ Stosowalem to wiele razy z powodzeniem.
-
Zatrzaśnięta klapa bagażnika, Sedan.
http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?155987
-
Poci sie. Zostawia krople oleju... fotki do wglądu.
Moze puszczac O-ring pod chlodnica oleju. Najpierw umyj dobrze silnik z oleju i od razu zobaczysz skad olej leci.
-
Od czego to jest zdjecia
Jesli jest na klucz 10mm to gwint M6
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Kolega dziadekM klika postow wyzej oferowal poliftowe kolko razem z gratami na przeszczep za dobra cene
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Obie podejda. Do tej pierwsze jmusisz dorzucic taki komplet jak ma ta druga czyli redukcja, tasma i wiazka ewentualnie jak nie chcesz rzezbic z kabelkami. No i przyadlaby sie nowa oslona kierownicy, ewentualnie rzezba w starej. Ja na Twoim miejscu wzialbym ta druga. Wyglad ok i caly osprzet do przekladki razem w dobrej cenie.
-
[ALL B5] Dokładany moduł komfortu
Coming home mozna samemu za klika zlotych wyrezac. Zadnej filzozfii w tym nie ma
-
[ALL B5] Do czego służy ten schowek?
Ten z polifta jest znacznie poreczniejszy niz te obok recznego. http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?186279-ALL-B5-Uchwyt-na-kubek-zamiast-schowka-w-przedliftowej-wersji
-
[ALL B6] Kopie mnie pradem :) specyficzny problem
To sie nazywa elektrycznosc statyczna i elektryk raczej nic tu nie poradzi Zamontuj pasek, ktory bedzie odprowadzal ladunki do ziemi, powinno pomoc.
-
[ALL B5] Do czego służy ten schowek?
Swoja droga to ten schowek zbyt przydatny nie jest. Ja wyrezalem zamiast niego uchwyt na napoje od polifta ktory sie przydaje 100x bardziej
-
Swap afn>>>avf/awx
http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?61467
-
[B5 AHU] Co to za zaworek ????
W grupie 11 masz pokazane cisnienie doladowania oraz poziom wysterowania N75
-
[ALL B5] Co sadzicie o tych lampach zamienniki?
Jesli chcesz za 349 PLN dostac lampy które normalnie świecą to życzę powodzenia
-
[B5 AEB] Centralny zamek padł, nie mogę dostać się do...
Sprawdz pompke pod kątem zimnych lutów
-
[ALL] coming home ze skody superb
Mam to wyrezane tez u siebie z tym ze ja robilem sam od podstaw wszystko. Sygnal sterujacy biore z centralki alarmu i zasilam swiatla mijania bo hallo niestety brak
-
[ALL B5] Nie otwiera drzwi
Tez to przerabialem. Zacznij od sprawdzenia pompki. Zimne luty to temat rzeka :gwizdanie:
-
[ALL B5] Ile waży słupek silnika 1.9TDI AFN ??
Słupek = Kompletny blok
-
[B5 AFN] sprawdzenie układu ciśnienia i inne AFN
To malo jeszcze wiesz :gwizdanie: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=67926
-
[ALL TDI] Podczas tankowania pistolet nie odbija
Za odbijanie odpowiada mechanizm w pistolecie: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1959533.html
- [B5 1Z] Podejrzenie przeskoczenia paska rozrządu PILNE