Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. No ja tam mam schowek że ledwo niewielki telefon sie tam miesci jak się zamknie te drzwiczki. uchwyt na kubek mam koło recznego ale to porazka straszna bo nic tam sie trzymac nie chce Tez myslałem np kupic od polifta uchwyt w konsolę ale to grube rezanie żeby to z głowa wsadzić i żeby nie wyglądało jak w starym polonezie Dlatego jak tam patrze to chyba najsensowniejszym było by zmienić konsole na polift ale wtedy juz grube zmiany i nie tanio.
  2. też ostatnio sie o to pytałem bo mnie wpienia ten pseudo schowek ale sie dowiedziałem że żeby tam w to miejsce włożyć uchwyt na kubek trzeba rzeźbić
  3. W niedziele widziany srebrny sedan z nalepka klubu na tablicach LPU w Końskowoli koło 18. Pozdrawiam klubowicza
  4. pastaldo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
  5. gleby nie powiększaj bo jak wpadna koła w nadkola to będzie niezbyt Czemu dekory z prawej z tyłu masz inny niz z lewej?
  6. pastaldo odpowiedział(a) na MARCIN607 temat w Lifestyle i Hydepark
    podaj dokładnie model i faktycznie jak sie spisuje. No i jakies dane techniczne jak możesz.
  7. a na pewno te 2 sa drożne? Bo jak u mnie sa drożne to nawet wiadrem lałem wode do tej przegrodyżeby wypłukac i zaraz było sucho a do środka nic sie nie nalało
  8. Wpasuj taką kratkę i nic nie będzie chlapac na IC a będzie lepiej
  9. jest 2 odpływy: 1: pod akumulatorem 2 za serwem Po odetkaniu ich i przepłukaniu spora ilością wody spływa 100% wody z przegrody.
  10. jak przerobiłes taki uchwyt pod komórkę?
  11. czasem pęka. Objawy to jak jest pęknięty to może występowac niedoładowanie, syczenie, pryskac olejem na plecionke np co ja wykończy
  12. wydaje sie że trzeba zrobic adaptację klimy i powinno mu sie poprawić
  13. ok spoko. Może znajde kogoś z Lublina kto by miał ten miernik a jak nie to warto kupic z Alledrogo taki za 25zł?
  14. Witam, Przez pewien czas było tak że radio raz działało ok raz nie. Doszedłem że oberwał się kabelek przy antenie przy miejscu lutowania (efekt chowania anteny do bagażnika). Więc zalutowałem i było chyba ok. Nie długo później znów problem wiec zajrzałem znów do anteny bo wiedziałem gdzie szukać. Fakt treraz zalutowałem i zalałem środek klejem żeby ten kabel nie mógł sie już tak łatwo naderwac. Gdy stał samochód obok mojego można było się normalnie porozumiewać. Ruszyłem w trasę i podejrzewam że nikt mnie nie słyszał bo wielokrotnie próbowałem zapytać czy mnie słychac na ruchliwej trasie gdzie zawsze ktoś odpowiadał a jechało wiele samochodów z CB. Czy możliwe że przy wielu próbach nadawania z naderwanym kablem mogłem upalić końcówkę mocy w radiu? Jak to moge sprawdzić? Słychac teraz ludzi ale też jakoś dziwnie żadko jakby tylko wtedy gdy ktoś nadaje jak jest blisko a wcześniej przy ładnej pogodzie było tez słychac ludzi z odległości ponad 10km. Z góry dziękuje za sugestie.
  15. Idź do najbliższej agromy. Poproś o wąż ciśnieniowy olejoodporny. Ja dałem 20zł za 50cm to bedziesz miał na kilka wymian Ja kupowałem średnice 50mm i wchodzi spokojnie.
  16. u mnie w robocie cieplitko a jak słońce zaświeci w moje południowe okno to nawet gorąco Miałem byc na koncertach w ten weekend ale sie wysrało bo musiałem jecheć na wieś. Za tydzień chyba tez będę musiał sie wybrać. Coś tam chłopaki z chełma bałamucili żeby grilla zrobic. Może pod koniec maja byśmy coś zmodzili ?
  17. ja jeżdze na takich rozmiar 195/65/15 91H i bardezo sobie chwalę. Na mokrym i suchym trzymanie bardzo dobre. I do tego bardzo ciche.
  18. ja nie wyjątkowo Zapiepszałem całą sobote i robiłem płot na wsi. Jestem wykończony. A Ty już dawno nie inaugurowałes rano jakiegoś lubelskiego wątku Czyżbyś był na urlopie?
  19. Pedał wciąga ale czasem sie zdarza że jakby słabiej hamowało. A jak dotkałem tej rurki to słychac było syczenie więc słabo trzyma i czasem chyba musi sobie pociagnąć powietrza do układu podciśnienia. a czy jesli wyjme ten wężyk podciśnieniowy z serwa to jesli była by woda w serwie to da sie ja wyciagnąć tym otworem i przez niego sprawdzic czy jest ona tam?
  20. To taki przy ręcznym to mam ale to porazka bo nic sie tam nie chce trzymać Żeby było jasne on jest działający tylko nic sie tam nie trzyma stabilnie. A próbował ktos adoptowac uchwyt w przedliftowa konsolę?
  21. :polew: na to bym nie wpadł :polew:
  22. Demo już było gdzie było? Nigdzie nie znalazłem oficjalnego demo dirt 3.
  23. bo oryginalnych uchwytów na kubek do przedliftów nie było?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.