Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hidden22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hidden22

  1. to chyba nie jest tak drogo jak 300zl. u mnie kiedyś pytałem sie to jeden mechanik 500zl chciał... nie wiem czy było gorąco tak ze grzało mu na głowę
  2. ja za rok mam plan zawirusować i tez wybiorę się do rogala :gwizdanie:
  3. ja slyszalem ze te lema sa bardzo dobre, zalezy tez kto jak jezdzi i gdzie jezdzi. ja na swoich zrobilem juz 45tys po polskich drogach i nic jeszcze nie stuka na szczscie
  4. gdzie można kupić taka klamkę?? bo u mnie po przekluczeniu kluczykiem i tak idzie otworzyć schowek...coś musiało tam pęknąć i nie trzyma
  5. szukaj czegos innego tego sie nie oplaca... a skad wezmiesz takie same boczki do drzwi?
  6. hidden22 odpowiedział(a) na adaczi temat w Audi A4 B6
    przedni i zderzak ma inny troszkie odcien dlateego ze sa one wykonane z plastiku i widac inny odcien juz ! tez sprawdzalem to u kuzyna i tak samo ma
  7. sprzedaj te co masz i kup 16, na 15 bedzie to lipnie wygaldac
  8. zdejmij klape kokpitu od strony pasazera i zobacz moze masz silownik odpiety i kabel i dlatego nie ma siwatla..u mnie wlasnie byla a taka przyczyna ze koles odczepil silownik i zasilanie bo jeden zawias byl nad pekniety
  9. kolego sam chcesz zmienić rozrząd?? nie stać Ciebie żeby zapłacić 200zl czy 300zl i żeby Ci to fachowcy zrobili...
  10. gdzie mozna kupic taka folie?
  11. hidden22 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    nie polecam klockow BOSHA !!! od czasu kiedy zalozylem je to codziennie musze felgi myc bo sa czarne od pylu !!!
  12. lepiej wymienić później sypnie się i będziesz musiał znowu rozbierać przód z czym wiąże się znowu koszt rozbioru ! nie ma co oszczędzać ja bym zmieniał pozdro
  13. jesli wymienisz o sprezyny o 2cm nizsze to ebdzie spoko powyzej moze juz byc nie ciekawie
  14. w b6 widziałem 215/55/17 i nic nie obcierało wiec powinno być ok
  15. hmmm... na moje to nie warte tych pieniedzy,za taka kwote dostaniesz uzywane z boczkami a tutuaj nawet nie amsz boczkow do drzwi
  16. po miescie na calym zbirniku zrobilem 1000 km jazda mieszana raz wolno raz decha
  17. te sprezyny na pewno sa 1BE
  18. ja kupilem na allegro sztuke za 14zl ok i wszystko jest ok zaden blad nie wyskakuje polecam bo lepiej wygaldaja niz te zolte
  19. Witam. u mnie od dluzszego czasu tez zauwazylem lekkie stukanie w kierownicy, najczesciej slysze to jak jade po kostce z dziurami w srodku... bylem sprawdizc zawieszenie i jest ok nie ma luzow... wiec zostaje maglownica albko krzyzak...czesto krzyzaki sie zuzywaja??
  20. to bedzie najwieksza torpeda na forum pelen szacu za to co zrobiles z tyym autem
  21. Witam koledzy widze ze temat jest o sprzegle ile u was w miescie wolaja za wymiane sprzegla?
  22. ja co 5 tys zalewam środek STP i widzę ze auto mniej dymi ;p wiec spróbuj STP zalac może pomoże coś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.