Treść opublikowana przez talib1990
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ma ktoś ochote na wypad na Słowacje albo aquapark Poprad albo Tatralandia.. rano jade z Dawid835 i Iwonką..co wy na to ?
-
Potrzebny rachunek za felgi - pomożecie? ;)
kolego dziwnie podchodzisz do sprawy ..a nie możesz zrobic tak ze z bratem spiszesz umowe kupna/sprzedaży felg i wszystko bedzie legalne ? tochyba lepsze wyjście.
-
Spojler Zender
kolego ja bym Ci proponował nic nie robic..taki jest wzór i tego się trzymaj.. albo może pomyśl o jakiś skromnych halogenach... pomysl troszke napewno znajdziesz jakis fajny pomysl.. :twisted:
-
Strefa Śmiechu
http://video.google.pl/videoplay?docid=238584745131441352&q=wyc**janie moja lekcja..autentyczna haha
-
Jaki zestaw grajacy do A4-96r?
Yelo ... głośniki w półke gdzie pojemnośc skrzyni wynosi ok 400 l ...to smiech ... ciekaw jestem który z producentów car audio by zalecił taki montaz.. każdy głośnik ma jakąś preferowaną pojemność, głębokość montażową.. i uwierz jakbyś te same głośniki wsadził na dobrym okablowaniu w wytłumione drzwi to by zagrały o wiele lepiej ... a o piecyk..jak nie chcesz duzo kaski wydawać zastanów się nad Blaupunktem np. GT2
-
Jaki telewizor ?
Rob weź Sony ... Samsung to ostateczność ... ale fajnie by było jakbyś sie wstrzymał w okolicach Wrocławia budują fabryke matryc LCD i tv LCD maja strasznie potaniec .. HD Ready jest dobre.. już możesz telewizje N sobie wziąść.. Sony,Sony ,tylko SONY
-
Sposób na obowiązek zapalania świateł ;)
a może ma wersje dla tych co marzą o xenonach
-
B5 95r 1.8 V5 20v -z małego na większe i od razu tuning
najważniejsze :exclaim: dlatego należymy do tego klubu :twisted: :twisted: ps. tylko że tuning nie przejawia sie w dokładkach i jakiś dziwnych malunkach na samochodach..to nie HONDA czy jakiś inny chińczyk..ale jak tobie sie podoba to jest OK
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzięki za spotkanie... no spotkalismy sie... po ch** ....ehh trudno..ale do jutra jestem w WWA ..ps. jak coś to moj nr. jest w Assistance ... ps. sorki za gadke ale trzexwieje po poprawinach..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chłopaki ...przed 9 wyjeżdżam do WWA już jak coś to Oniak i Poziek macie do mnie fony.. napisze jak będe już na obrzeżach warszaffki pozdro Miśki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chłopaki ..gadałem z Oniakiem i Poźkiem.. macie ochote się spotkać ...to z nimi pogadajcie ja jestem jutro wolny ok 14 mysle
-
[ALL] Quattro pali więcej ?
napewno coś w tym jest.. bo aby przyspieszyć i potem jechać z sensownymi prędkościami musisz mocniej depnąć niż w przypadku czegoś z większą mocą i momentem.
-
Nowy FIAT BRAVO silnik 1.4 16v T-JET
ogólnie fiat to szmelc.. ale JTD robią ciekawe .. ale i tak nic nie przebije TDi
-
[B5 1.9TDI Avant] Moje autko!!!!
piękna niunia.. naprawde... Zdeniu .. nie bądź gorszy ..szukaj 20" ciekawe ile na 19" jeździ w klubie a ile na 18"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no... jakaś nadzieja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widze, że chyba jednak nikt nie ma czasu w sobote.. trudno.
-
Listwy ochronne progowe
a skad wiesz że równo zmatujesz..a poza tym ten napis..to chyba jakas naklejka..nic wiecej.. wiec to za pieknie nie bedzie wyglądało
-
xenon jakie palniki?
zależy od Ciebie jaką chcesz barwe.
-
Zamiana przednigo spoilera z A4(B6) na S4(B6)
zdjęcia WSZYSTKICH modeli są w odpowiednim temacie w FAQ tego działu
-
Automatyczny Nowicjusz - kto pomoże ? :)
nigdy nie będzie niedoczekanie twoje :twisted: :twisted:
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
ojj sorki.. zapomniałem.. faktycznie nawet ostatnio ją oglądałem dokładnie :redface:
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
Cuberku :exclaim: -xenonki -ramki szyb - chrom -listwa na zakończeniu tylnej klapy w chromie a obudowy lusterek w chromie jak tam uważasz i masz... cacy niunie ! :twisted: :twisted:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
szczerze.. nie podoba Mi się to... po co montować takie coś.. mówicie że podświetlania jakieś są do Audi złe a te znaczki piszecie, że są ok.. jasne każdy ma swój gust.. ale to nie dla Mnie
-
Co przez wzmacniacz?
i kod do IMO prosze :twisted: :twisted: