Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. Doczekamy sie na ten nowy mod w śnieżynce coś się dzieje w temacie?
  2. Poczytajcie jakie bonusy i za co !!!! mają Grecy to ręce opadają .... http://wiadomosci.wp.pl/gid,17682166,kat,1356,title,Greckie-bonusy,galeria.html
  3. RALF76 odpowiedział(a) na Robberto temat w 2.0TDI
    Skoro czas na filtr paliwa - wymień i zobacz jaki będzie efekt
  4. RALF76 odpowiedział(a) na Robberto temat w 2.0TDI
    moim zdaniem Twoja procedura przy aktualnych temperaturach nic nie daje.. widzisz różnice między zapalaniem od razu a podwójnym? 35 sekunda filmiku - tak zapala? sekundę zakręci..
  5. RALF76 odpowiedział(a) na Robberto temat w 2.0TDI
    jak grzałeś 2 razy świece? przy tych temp po wciśnięciu kluczyka zapala praktycznie od razu bez "zwłoki" na grzanie..
  6. RALF76 odpowiedział(a) na Robberto temat w 2.0TDI
    to wymieniaj filtr w 1 kolejności.. w PL nie ma co na tym oszczędzać bo ON nie jest super jakości..
  7. RALF76 odpowiedział(a) na Robberto temat w 2.0TDI
    proponuje zacząć od tego jak nie wiesz kiedy był wymieniany..
  8. RALF76 odpowiedział(a) na Robberto temat w 2.0TDI
    filtr paliwa kiedy wymieniałeś?
  9. RALF76 odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    trzy dni po zakupie to faktycznie daje do myślenia od kogo kupowałeś? handlarz, komis, osoba priv,sprowadzony?
  10. RALF76 odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    jak zaplanują to chyba nie ma bata ...... najlepiej kilo trotylu pod fotel i typa nie ma ale i audi też
  11. Martwią mnie te "krzaczki" - skąd to dotarło? Japan
  12. Popatrzcie jak się R8 lata
  13. Zabieranie prawa jazdy zgodne z konstytucją? Prawnicy mają wątpliwości...http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/zabieranie-prawa-jazdy-zgodne-z-konstytucja,52,0,1817652.html
  14. coś jest pomieszane i dziwne
  15. Witajcie Spotkałem znak drogowy poziomy "TAXI" - pytanie czy jest coś takiego w kodeksie drogowym? Znak wygląda jak z poniższego linka P-22 tyle że napis na drodze jest TAXI - co to za nowy twór którego nie ma w kodeksie? Można po tym jeździć czy trzeba się liczyć z konsekwencjami jak przy BUS pasie? http://znaki-drogowe.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=46&Itemid=68 Pozdrawiam
  16. Nie jest to kwestia mojej wyobraźni tylko jej brak w przypadku ludzi którzy tak przewożą inne osoby.. Na wiejskie zabawy kolega nie jeździł to nie wie URSUS C330 - 12 osób w tym jedna pijana w trupa na masce trzymająca się komina Słabo dawał w palnik kierowca jak się nie poparzył ten co trzymał komina
  17. Jeśli nie masz pewności, bo nie przeczytałeś nowelizacji ustawy, to nie pisz!!! Nowością jest też to, że policjant zabierze prawo jazdy kierowcy, jeśli stwierdzi, że w aucie podróżują o co najmniej trzy osoby więcej, niż dopuszcza to dowód rejestracyjny samochodu.http://www.auto-swiat.pl/prawo/kazdemu-mozna-teraz-zabrac-prawo-jazdy/zk159f Żadna ustawa nie może zmuszać właściciela do dokonywania przeróbek w samochodzie. Jeśli więc pojazd posiada 4 komplety pasów, a jest zarejestrowany na 5 osób, to może przewozić 5 osób. Do tej pory po drogach poruszają się pojazdy nie wyposażone w pasy bezpieczeństwa (zabytkowe). Jeśli mnie pamięć nie myli, to dopiero w 1983 r, na producentów pojazdów nałożono obowiązek montowania pasów bezpieczeństwa. Wcześniej były już montowane, ale nie były obowiązkowe. Jeśli więc ktoś posiada pojazd wyprodukowany przed 1983 r i fabrycznie nie wyposażony w pasy bezpieczeństwa, to pomimo ustawowego wymogu jazdy w pasach, nie można go ukarać. Przepraszam Cię hak64 - sądziłem że rozmawiamy o samochodach co najmniej powyżej 95 roku produkcji czyli już najstarszy mocno pełnoletni gdzie ilość pasów w 99% = ilość pasażerów, nie sądziłem że pytasz o zabytki lub wynalazki albo pomyłki technologiczne...... A propo podróżowania... nie wyobrażam sobie w samochodzie osobowym przewozić 7 czy 8 osób gdzie jest 5 miejsc - jakaś paranoja chyba i tutaj się zgodzę powinni odbierać prawa jazdy za taką głupotę...
  18. liczy się wpis w dowodzie ,ale jeśli nie masz pasów to musisz je zamontować ,za brak zapiętego pasa jest mandat Pytanie czy tylko mandat czy brak prawka. za przewożenie większej ilości osób zabierają prawko czyli w dowodzie masz 5 a wieziesz 6 to po prawku, za brak pasa zapiętego mandat....
  19. RALF76 odpowiedział(a) na mycha852 temat w Audi A4 B8
    dokładnie stąd pewnie do 200 uznaje się za ORI gdyż jak piszesz kalibracja miernika to +/- 20
  20. RALF76 odpowiedział(a) na mycha852 temat w Audi A4 B8
    Gość mierzy a3 czerwoną - przedni lewy błotnik pokazuje 180 - twierdzi że ORI lakier więc Bumier ma rację pisząć że do 180 uznajemy jako ORI i drugie info na temat grubości nawet do 200 ORI
  21. Kolejny komunikat w mediach - 350 praw jazdy zabrane w 6 dni
  22. Jak łapią suszarką i chcą zabrać prawko to jest "jakaś"szansa na walkę a jak videoradar to już raczej lipa..
  23. RALF76 odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    pechoza... nie zdążyłeś sprzedać? a już amator cudzej własności się znalazł....
  24. kolego już 2 m-ce i nie znalazłeś czasu dla dobra forum ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.