Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. Znaczek chrom, bo kierowca przed Tobą musi widzieć w lusterku że to stereotypowe Audi
  2. Absolutnie.
  3. Ktoś chyba dobry przeszczep zrobił
  4. Reklamuj ten brak Quattro.
  5. Jak zmienić sterownik Xenon, skoro go nie ma w polifcie? Gdzie fizycznie jest sterownik Xenon w przedlifcie?
  6. Nie wiem co kombinujesz, ale jak Ci się nie chce trzymać hamulca to jest coś takiego jak auto hold.
  7. Trzeba ustalić jaki bit za to odpowiada i spróbować ręcznie zakodować.
  8. Co to znaczy nie ma takiej opcji? Możesz mieć słaby klon. Zakoduj zgodnie z instrukcją i sprawdź.
  9. Ok, wyjaśniło się. Wypisali coś o płatności na aneksie - po kontakcie telefonicznym okazało się, że chcą jednak zwracać nadpłatę.
  10. Znajomy miał kolizję, została stwierdzona szkoda całkowita z AC i ubezpieczyciel wypłacił odszkodowanie. Zgodnie z OWU (Liberty Ubezpieczenia) umowa ubezpieczenia uległa rozwiązaniu - jak rozumiem tylko AC, bo OC jest obowiązkowe. Ubezpieczyciel przysłał aneks umowy (bez AC, na samo OC), jest tam jednak informacja o wysokości składki i terminie płatności. Czy umowa OC nie powinna obowiązywać bez żadnych zmian do końca okresu ubezpieczenia?
  11. Jedź śmiało do R-Performance.
  12. To na pewno B7.
  13. Bez jakiejkolwiek informacji o błędach w sterownikach, to możemy pogadać ale o pogodzie.
  14. To nie jest kiera od A4?
  15. I co z tą mocą i momentem robić? Przy FWD i manualu, gdzie sprzęgło nie wyrabia?
  16. Ja mam MANN'a, bo tylko takie filtry ostatnio kupuje. Filtr jak filtr, nie mam żadnych uwag.
  17. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A ja jestem trochę innego zdania. Jasne, masa ludzi ma to światło zbyt jasne i zbyt bardzo skupione, ale ori jest delikatnie zbyt ciemne. Idealnie to jest u mnie
  18. komoornik odpowiedział(a) na moonru5h temat w 1.8TFSI
    Hue hue. Jeździj dalej autobusem w dieslu
  19. komoornik odpowiedział(a) na mycha852 temat w Audi A4 B8
    300 szpachla?
  20. komoornik odpowiedział(a) na moonru5h temat w 1.8TFSI
    Zalej 98 i jedź wtedy zrobić program silnika. Wtedy będzie to miało duży sens.
  21. Ok, czyli potrzeba lampy poliftowe nieskrętne i do tego przedliftowy nieskrętny sterownik 55 xenon? Gdzie fizycznie w aucie jest sterownik xenon? Z tego co widzę po zdjęciach są sterowniki LWR i AFS. Potrzebny LWR?
  22. W USA nie oferowali diesli w A4 2.0 TFSI oczywiście. Ewidentnie Audi musi mieć jakiś "gorszy" soft tej skrzyni. W trybie sport dawała radę, ale non stop tak się jeździć nie da. Patrząc na warunki drogowe w USA, ewidentnie optymalizowali ją do ekonomicznej jazdy po highway'ach.
  23. Nie.
  24. Wtyczka powinna być. Co jak co, ale w B8 to keyless mało kiedy występuje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.