Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. daniels odpowiedział(a) na Klecha86 temat w Audi A4 B6/B7
    orurowanie owszem,przecież to oczywiste tym bardziej większy Icek,powiem wprost nie słyszałem żeby juby_p miał jakieś wpadki,wszystkie jego gtb są przerobione profi,wstają jak seria nieważne czy 1756 czy 2260,na dodatek ma założoną u siebie gtb2260 z ori puszką filtra powietrza a raczej wszyscy wiemy ile jest miejsca w b6,jak bardzo ogranicza puszka filtra powietrza
  2. daniels odpowiedział(a) na Klecha86 temat w Audi A4 B6/B7
    pasuje jak kupisz zestaw już przerobiony ze spływem i redukcją pod filtr powietrza,jedyna przeróbka to wydech ale w sumie i tak najlepiej do gtb zrobić DP 2.5".Dół przecież nie musi być nie wiadomo jak mocny bo szybko poleci dwumas,wpadki się zdarzają z gtb? Trzeba wiedzieć komu powierzyć przeróbkę
  3. daniels odpowiedział(a) na Klecha86 temat w Audi A4 B6/B7
    Danny mam teraz GTB i nie zamieniłbym jej na nic innego jestem megazadowolony
  4. daniels odpowiedział(a) na Klecha86 temat w Audi A4 B6/B7
    Ok dzięki, wystarczyła mi tylko liczba:) i w sumie bieg na którym był pomiar. Piotrek nie lubisz referatów? czy lania wody?nie no fajnie się to czyta,ale możesz jakiś clip jak to jedzie,wykres tak na marginesie jako że miałem AWX później BRD to większej konsumpcji na paliwo nie odnotowałem wręcz przeciwnie spalanie spadło,zwłoki pomiędzy biegami 1s też nie miałem na BRD
  5. nie ma tolerancji dla dewiacji!https://www.youtube.com/watch?v=85QA-ngDJsE
  6. To przepłaciłeś za ten rozrząd .... Darek tak lubi ja wymieniałem ostatnio rozrząd był ori przelot 100tysi,wyglądał idealnie,pasek zero oznak zużycia nie wykazywał także oryginalny rozrząd 120tys wytrzyma spokojnie.
  7. uchyle rąbka tajemnicy -----------------
  8. licznik załatwiaj od s4 b6 bo inaczej skali braknie
  9. jest dobrze,wcale nie dużo gorzej od gtb
  10. http://a4-klub.pl/members/kicoro-70421/
  11. ja mam wyświetlaną ilość paliwa w baku co do literka
  12. osz qr**,współczuje mam nadzieje że szybko wróci do żywych
  13. 1.7bar na wolnych na rozgrzanym silniku to idealne ciśnienie ----------------- ciekawe rzeczy piszesz
  14. Piotrek wykonał kawał dobrej roboty,kiedyś na forum było a4 b6 197Ps i 430Nm na BRD i jechało identycznie 50-100 -------------- założyłeś gtb
  15. wodzu po raz drugi turbina kręci się czyli pracuje tuż po odpaleniu auta nieważne czy 1.9tdi czy 2.0tdi
  16. wodzu muszę cię rozczarować turbo załącza się po odpaleniu auta,dziś wykręciłem średnią 5.4L na odcinku 300km w czasie 3h 45min.
  17. nie robiłem co prawda fotostory bo zdezio S4 jest brzydki i nikt go nie montuje ale po przystawieniu halogenu do zderzaka widać co trzeba porezać żeby nie płacić chorych 440zł za halogena
  18. ja mam zwykłe halogeny w zderzaku s4 b6
  19. tych autek od Piotrka jest więcej Piotrek mocno ogarnia temat
  20. jaki masz obiektyw?,może przełącznik na nim jest przesunięty,druga sprawa zobacz na styki obiektywu czy są czyste
  21. wziałbyś swoje wystroił 500 to tam nie ma ale zdrowe 430-440 pewnie siedzi:naughty: GTB fajna sprawa, jedynie bałbym sie tego doladowania do jazdy na codzien jakiego doładowania?to że wyszła moc nie oznacza kosmicznego doładowania
  22. ORIENT AUTOMAT FEU03002WW TROP 10 ATM. GWARANCJA (4169203090) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  23. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ori
  24. takie krechy to jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.