Treść opublikowana przez sysek27
- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
- B7 Crew
-
Zamiana lamp tylnych na LED
No na pewno trzeba instalację przerobić do tego dochodzi odpowiednie kodowanie, ale nie jest to chyba powszechnie znane bo ktoś na tą wiedzę pracował i raczej za freee nic nie będzie:wink:
-
Problem ze stukaniem zawieszenia
Ja po założeniu gwintu też miałem takie odgłosy głównie właśnie jak jechałem po kostce brukowej i okazało się, że amorki niby nowe, ale wadliwe wymienili na gwarancji i teraz jak ręką odjął
-
Filtr paliwa
Od spodu auta mniej więcej na wysokości fotela od pasażera:wink:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Wszystkiego najlepszego:drunk:
-
Felgi 18" repliki??
Szczerze to Ci powiem, że własnie jak miałem w B7 225/40/18 to był taki efekt w koleinach, że auto pływało a teraz na 245/35/19 nie zauważyłem czegoś takiego:wink:
-
Felgi 18" repliki??
Ja bym się już nie pchał w podróby miałem kiedyś jedne i lakier schodził i trochę "miękkie" były teraz jeżdżę na ori 19" z S5 i śmiga się aż miło nie widzę wielkiej różnicy jeśli chodzi o komfort między 18" a efekt wizualny dużo lepszy szczególnie jeśli chodzi o B8
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Jak będziesz ją miał u siebie to może i ja bym u siebie tyła przeleciał bo chodzi mi dystans po głowie:wink:
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
Co prawda dopiero przyszła żona ciągle słyszę jakieś teksty na temat, ale wczoraj był najlepszy: Do kogo muszę napisać, żeby to zablokować
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
A5 W jakim wieku córa? 18 i 14 moga ci zrobić rezerwacje Ah zapomniałem mam tylko B6:kwasny:[/Q Dobra Andrzej 18stka dla mnie idealnie:decayed: PS. Ja mam zawsze czyste auto wewnątrz i zewnątrz Powiedziałbym coś:whistling:
-
B8 TrOOOOp
Ja mam u mnie: 8T0 035 729N- czyli nici z TV:kwasny: a komfort mam: 8K0 907 064 DQ i teraz moje pytanie czy to obsłuży automatyczną klapę? ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- Dobra już wiem, że klapę mi obsłuży czyli będę potrzebował tylko zamek, przycisk, silniki i wiązkę i można działać
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ja u mnie: 8T0 035 729N- czyli nici z TV:kwasny: a komfort mam: 8K0 907 064 DQ i teraz moje pytanie czy to obsłuży automatyczną klapę? ---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ---------- Gdzie ja to napisał myślałem, że jestem w TROOP B8 tak tu często zaglądam, że już mi się wątki mylą
-
B6 DIVISION
W silniku czwarty kanał ostatnie okienko:wink:
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Piękna kosa:slina:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To cena dla każdego zwykłego śmiertelnika czy masz jakieś zniżki u nich potrzeba coś jeszcze żeby to podłączyć do 2G czy jest już wszystko w zestawie:wink:
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Mi się udało bez ściągania zderzaka najgorzej pierwsze parę zatrzasków a później już leci:wink:
-
Jakie felgi alu i opony do 8k0 Avant?
B8 ma otwór centrujący 66,6mm:wink:
-
Dziwne stuki na gwincie brak pomysłów...
Dzisiaj przyszła paczka z Niemiec i trochę jestem rozczarowany opinią w sprawie mojej reklamacji cytuje: "Po dokładnym sprawdzeniu amortyzatorów na specjalistycznych maszynach oraz po poddaniu ich różnym próbom i w różnych warunkach nie stwierdzamy żadnych nieprawidłowości w ich działaniu, ale w trosce o dobre imię firmy oraz w trosce o dobro klienta postanowiliśmy wymienić dwa przednie amortyzatory na nowe mamy nadzieje, że opisane przez Pana stuki ustąpią" Założę to w sobotę i zobaczę ciekawe co z tego wyjdzie:wink: ---------- Post dopisany 02-03-2013 at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany 25-02-2013 at 19:12 ---------- No i dzisiaj założyłem i jest cisza nareszcie jednak moje przypuszczenia były dobre winne były ich amorki:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja jak na razie jestem na liście rezerwowej więc nie wiem czy wjadę... ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- Ty MEFJU będziesz coś wiedział bo muszę na szybko dać odpowiedź co jest wart silnik 3.0TDI w A6 o mocy 224PS 2006r. nie znam oznaczenia silnika, ale może powiesz co to jest warte i jakie oznaczenie jest dobre w tych silnikach?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Jasne jasne... ---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ---------- Jadę wysłałem wczoraj deklarację i się dowiedziałem, że jestem na liście rezerwowej...zobaczymy może być ciekawie:naughty:
-
B6 DIVISION
Panowie na szybko potrzebuje info czy A6 2006rok 3.0TDI 224PS to jeszcze ten z felernych silników jakie oznaczenie najlepiej brać wiem, że na pewno to gdzieś jest tylko na szybciocha muszę wiedzieć
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Jeśli faktycznie już będziemy na letnich set'up-ach latach to można coś pomyśleć o jakimś spocie:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Takie uroki jak się dużo ludzi zna takie wiadomości się szybko roznoszą ---------- Post dopisany at 06:51 ---------- Poprzedni post napisany at 06:49 ---------- PS. Panowie kiedy lato zakładacie ja w sobotę wkładam gwint jestem ciekawy czy te stuki dalej będą i się tak zastanawiam czy już kół od razu nie założyć za jednym ściąganiem:whistling: