Treść opublikowana przez szafa
-
Adblue i polska zima jak zabezpieczyc
Ostatnio z racji wyskoczenia komunikatu o dolaniu adblue miałem sytuację że dolałem na włączonym silniku, system nie zareagował mimo tego że dolałem na maksa, koniec końców wylądowałem w serwisie na wyserowaniu systemu, potem 50km po autostradzie na 5 biegu i ok 90km, po czym system się zresetował. Także trzeba uważać z tym adblue
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
-
Wymiana rozrządu w Audi A4 B8 2.0 TDI CNHA
Również wymieniałem przy 180 tys., ale jak rozmawiałem z mechanikiem to powiedział że proponuje wymianę po 180 tys. lub 5 lat, u mnie się to zbiegło w jednym czasie.
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Auto jeździ i tyle, nie ma czasu nawet porządnie wymyć, koła zostają bo nie ma nic ciekawego w moim budżecie, także cisza w temacie
-
B8 Lift S-Line Avant B&O 19”
Fajna jest
-
RS6 C7
Gratulacje pewnie banan z gęby nie schodzi
-
A5 8T 2014 misano red
Graty zakupu, oby służyła bezawaryjnie
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
Gwint nówka czy używka, u mnie takie oznaki były w gwincie, okazało się że w amorze coś się ukręciło w wnętrzu, tyle że u mnie było kw v2 z reg twardości, trzeba było regenerować.
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 375/300
Ideał!
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
- A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Białe 5mm z allegro- A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Po wakacjach to można zaktualizować wątek W trasie z wakacji coś zaczęło telepać autem ale jakoś udało się bezpiecznie dojechać do domu, okazało się że jedna opona z przodu się poddała, wpadła para nowych falken azenis, potem adblue zaczęło świrować, mimo zatankowania do pełna komp nie reagował, szybka wizyta w serwisie, reset ustawień potem zalecenie 50km spokojnym tempem po autostradzie 5bieg, 2,5tys obr. i system się opamiętał Z nowości wreszcie człowiek znalazł chwile czasu na montaż oświetlenia drzwi wraz z oświetleniem kieszeni oraz wymieniłem multifunkcję z obsługą łopatek (dzięki Wojtek ) i je uruchomiłem, w kolejce czeka pakiet schowek i podświetlenie przestrzeni nóg. Ale już teraz zdecydowanie przyjemniej w środku W przyszłości wpadnie cały set ledów do środka oraz tempomat (jak by ktoś miał na sprzedaż do polifta to pisać ). Pozdrawiam.- B8 TrOOOOp
- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
d*pa mi nie pasuje, ale reszta petarda ?- A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Auto żyje, z niespodzianek padła świeca na 4tym cylindrze a tak śmiga bezawaryjnie Powoli również schodzą paczki (dzięki Maciek za lampki i kamizelki, Wojtek za multi z a4 pod łopatki i Kaju za wiązki, przy okazji mega robota, polecam! ), Myślę że jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu uda się to wszystko zainstalować, z zewnątrz nic się nie zmieniło ale auto miało gruntowne czyszczenie Aha jak by ktoś szukał to moje koła są na sprzedaż, szukam czegoś innego Pozdrawiam- Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Panowie pytanie, nie pasuje mi pierwsza pozycja ze wynik zero, jakiś czujnik? Przy okazji sporadyczny błąd 19226.- A4 B8 | CAGA 2.0 TDi | 197KM/399NM | S-line | Perłowa Czarnula LZ9Y
Jeszcze dekor licznika w piano, kiera z polifta ewentualnie ścięta i będzie w pytę Lakierowanie plastików podłokietników zgapię od Ciebie- Remont czy słupek?
Wszystko zależy ile chcesz pojeździć, jak auto dłużej to ja bym jednak robił remont, niech za 3 miechy się okaże że tamten słupek też robi figle, nawet jak by się okazało że gwarancja i oddadzą pieniądze tracisz czas, plus dodatkowo szukanie kolejnego słupka a pewnie skończy się i tak i tak na remoncie. Chyba że auto nachwile, to wsadzaj słupek i puść go w świat- A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Klasa- Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Dobre tempo ?- A4 B9 35TDI S-Tronic Advanced 2020
Fajna, niech sluzy bezawaryjnie- Audi A8 D2 Lift 4.2 Gwint Air Ride V8 Long 3tlg A8_Yakuza
Teraz to można się lansować ?- Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 375/300
Salonówka- S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Graty i powodzenia- A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Przy takim obniżeniu nie powinno nic obcierać, zauważ że tam jeszcze sporo miejsca między oponą a błotnikiem - A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R