Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. oringi na pompkach sprawdz
  2. jak gokarty to też wpadne, muszę tylko mojego parcha w jedną całość złożyć
  3. jak odsiarczałeś? jakim napięciem? ile godzin?
  4. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma ktoś z Was zdjęcie bagażnika z a4 b6 sedan, w którym jest uchwyt na reklamówki?Kupiłem uchwyt i nie wiem w którym miejscu powinien być przykręcony.
  5. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ze licznika:wink: gdzieś był fajny schemat całego oświetlenia:naughty: szybkie pytanko : czy warto brać/zakładać stabilizator od S4??? czy to to samo co w 1,8t itd:eusathink: W s4 były trochę grubsze stabilizatory, ale jak już chcesz wymieniać to lepiej brać od rs4. Jeżeli cena za tył poniżej 100 to się opłaca. przedni stabilizator w rs4 jest taki sam jak w b7 3.0 tdi
  6. poczytaj o tym w necie. wiele osób ma takie same objawy. Problem jest w tym, że na zimnym silniku paliwo jest podawane przy niższych obrotach, natomiast na ciepłym próg wzrasta. Objawy są takie ze na zimnym pali na dotyk, a jak jest nagrzany to trzeba kręcić 3-4 sekund. Można też na próbę odpiąć czujnik temperatury.
  7. prawdopodobnie mapa startowa do korekcji. Jeżeli macie możliwość to podmieńcie akumulator na inny. Sprawdź rozrusznik. To częsta objawa za małych obrotów podczas odpalania. Rozwiązanie to regeneracja rozrusznika, wymiana akumulatora bądz korekcja mapy, tak aby podawał paliwo przy niższych obrotach.
  8. kiedy wpadasz na spota w 3mieście? czym malowałeś lusterka? zwykła farba?
  9. dobry wynik, pewnie AVF?
  10. Dodatkowo w b6 nie ma wypalania i tym podobnych spraw. Jeżeli DPF jest zapchany to tylko wymiana.
  11. ja u siebie w b6 1.9 awx tez miałem zielona wlepkę. Poprzedni właściciel dołożył DPF, ale to nie taki DPF jak w nowszych. Wygląda jak zwykły dodatkowy katalizotor, po prostu jeszcze jedna pucha na wydechu. Bez problemu można wyciąć
  12. kkam odpowiedział(a) na koziol1006 temat w Nadwozie i Wnętrze
    w b7 były już chyba tylko materiałowe. Materiałowe bardziej tłumią dźwięk
  13. kkam odpowiedział(a) na mateusz_t16 temat w Audi A4 B6
    no dystanse to też problem, trzeba zwrócić uwagę podczas wyciągania jak są ustawione, bo jak się je odwrotnie wsadzi to lampa będzie krzywo świecić. Ja jak u siebie czyściłem soczewki to dałem dystans odwrotnie i musiałem jeszcze raz rozbierać;/
  14. kkam odpowiedział(a) na mateusz_t16 temat w Audi A4 B6
    da się wyjąc soczewke, ale jest to bardzo trudne bo mało miejsca. niestety nie jest tak łatwo jak w bixenonie, ale się da.
  15. jak masz czas w weekend to możemy zrobić mini spota, pogadamy o autkach i zobaczymy co z tym światłem i głosnikiem
  16. jeżeli nie działa Ci głośnik w drzwiach to prawdopodobnie masz uszkodzoną wiązkę łączącą drzwi ze słupkiem.
  17. u jakiego byłeś mechanika? w okolicy Skarszew i stg nie ma nikogo dobrego od Audi, sam to przerabiałem, najbliższy dobry mechanik jest w AZ serwis w Pruszczu Gd. Czy jak otworzysz drzwi to masz na wyświetlaczu info o otwarciu? czy oświetlenie wnętrza działa jak włączysz z przycisku? nie masz zalanej podłogi pod fotelem kierowcy?(pod fotelem jest moduł komfortu, który steruje m.in oświetleniem wnętrza)
  18. kkam odpowiedział(a) na Bieniek temat w Audi A4 B6
    czy ktoś już przekładał klamkę? da się to zrobić bez podnoszenia ramki szyby? bo chyba trochę mało miejsca jest zeby włożyć rękę i zdjąć blachę mocującą klamkę.
  19. najlepiej blachy wykleić matami i dodatkowo pod samą półkę dać poroso
  20. w jakim stanie masz gniazda pompowtryskiwaczy?
  21. ja po programie nie mam różnicy w spalaniu, oczywiście przy normalnej jeździe
  22. co to znaczy że cay dzień ustawiali? metodą prób i błędów? jest jeden sposób ustawiania pompek i nalzęy postępować zgodnie z instrukcją. Jak tam rozrząd? dobrze ustawili kąt synchronizacji?
  23. tylko AZ
  24. Zwykłe ledy mają za mały pobór prądu. Kup ledy które mają dodatkowe rezystorki, tzw ledy z can bus.Mają one większy pobór prądu i oszukują MCE.
  25. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-s-line-tdi-237484/ zobacz tutaj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.