Treść opublikowana przez mlodyy
-
[B5 AFN] Drgania na wolnych obrotach
jak zacznie drgac niech ktos przytrzyma Ci wydech jesli zmniejsza sie drgania to plecionka do wymiany i wieszaki do sprawdzenia.
-
[B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
w sobote rozbiore i zrobie foty ma byc cieplej
-
[B5 ADP] Czuć zapach palącej się gumy
musisz namierzyc skad czuc czy z pod maski czy z pod auta moze tlumik gdzies dotyka i cos przypala albo kolektor masz zafajdany olejem
-
[B5 ADR] Wydech nowy,głośno pod silnikiem...
jak za 250 oczywiscie bez rabatow to kupiles jakis szajs i te zamienniki zawsze bedol glosniejsze niz or czy leprze firmy np bosal
-
[B5 AHH] Olej trochę ponad max
ciekawa teoria , a jesli masz stan na bagnecie mini to ile wejdzie oleju zeby bylo max 4 setki to az tak wydluzy nagrzewanie silnika.
-
[B5 AHH] Olej trochę ponad max
odpa autko niech pochodzi 10 min zgas odczekaj jakies 7min i odsysaj
-
[B5 AHH] Olej trochę ponad max
A mozesz rozwinac to bardzie tzn czemu w zimie tak a wlecie inaczej ????? Czy poprostu tak powiedzial i podajesz to dalej
-
[ALL B5] Blokuje kierownicę przy skręcie w prawo.
prawdopodobnie magiel sie kaczy jesli jest charakterystyczne dosyc glosne pykniecie
-
[ALL] Kiedy zakładacie letnie opony ?
najlepiej zmienic na letnie jesli srednia temperatura dzien noc nie spadnie ponizej 12stopni ja czekam az w lublinie uporaja sie mniej wiecej z dziurami bo szkoda mi moich 17 stek i zawiechy
-
[B5 ADR] Wydech nowy,głośno pod silnikiem...
jakiej firmy zalozyles tlumniki ???
-
[B5 AJL] Łożyska na tył-jaka marka najlepsza?
ja bym sie nie porywal z imadlem do wciskania lozysk bo moze sie okazac po zlozeniu ze jest gozej niz bylo, cena jest dosys wysoka ze wzgledu na ta ze musza rozkrecic cala zawieche a czasami to nie jest proste
-
[B5 AJL] Łożyska na tył-jaka marka najlepsza?
Co do tego to sie napewno nie zgodze Ina to chinol jak nic Fag jeszcze wiekszy tylko i wylacznie SKF, nie sa tanie ale niesypia sie po roku
-
[B5 ARG] Wymiana plecionki 1.8
Wymiarow Ci nie podam ale plecionka albo bosala ,asmet,fischer
-
[ALL B5] a4 b5 avant pojemnosc auta, a rozmiary motocykla??
niewiem jak w audi ale wozilem z anglii do polski yamahe r6 w volvo v40 kiere odkrecilem spuscilem powietrze z kol i czasze i weszlo
-
Strefa Śmiechu
You Can Dance! Jacek Januszko
-
[B6 AVJ] Problem przy wymianie przegubu
z tego co patrzylem przed chwila w zestawach LOBRO jest plastkowa i metalowa podkladka
-
[B5 AEB] Problem z centralnym - nie mogę wyjść z auta
sprawdz pompke moze jakas nieszczelnosc jest, ewentualnie mogla zamoknac i swiruje mialem tak u siebie nie wiem skad wodam tam sie znalazla i caly czas zamykalo mi autko az pompa sie spalila
-
[B5 AFN] Lepiej przyśpiesza na zimnym?
zrobic logi na zimnym i na cieplym i sie okaze czy tylko sie wydaje czy naprawde jest jakas roznica.
-
[B5 AFM] Olej w turbo
turbina do wyjecia bo inaczej sie nie dowiesz co jest powodem ubytku oleju itp
-
[B5 AFN] Głośna praca silnika przy przyspieszaniu
poduszki kupiles or czy zamiennik moze przez mrozy robia sie twardsze i nie tlumia pracy silnika
-
[ALL B5] Jak to jest z klimatyzacją w zimie ?
podlaczam sie do pytania mozna czyscic czy tylko i wylacznie wymienic
-
[B5 AFM] Olej w turbo
chyba trafiles na chinski oryginal a co do reklamacji bedzie cierzko udowodnic ze towar jest wadliwy
-
[ALL B5] Kamoka , zawieszenie przód .
MS to tez chinol tylko w miare dobrze wykonany,ale trafiaja sie tez badziewia i szybko padaja taka loteria
-
Chciałbym otworzyć jakiś interesik, poradźcie coś..
ale jesli maja duze wymagania itp co do formalnosci to czemu szrotow itp mnozy sie jak grzybow po deszczu, allegro np peka od uzywek
-
Chciałbym otworzyć jakiś interesik, poradźcie coś..
moj znajomy ostatnio sie zabral za mini szrot tzn szuka autek w anonsach itp czasem sie bujnie do angli, rozbiera i sprzedaje na allegro itp i powiem wam ze calkiem dobrze wychodzi natym