Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mlodyy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mlodyy

  1. Ja odbieralem na orlenie i zadnych dokumentow ani nic nie musialem pokazywac a karta byla siostry
  2. jak by byla dziura w dolocie to pod opciazeniem by dymil a obroty raczej by nie skakal przy odpalaniu wiec raczej to nie to
  3. Witam Ja mam cos takiego ale taka niunke kupilem
  4. podepnij vag sprawdz bledy i zrob logi wszystko sie wyjasni
  5. podusski pilikiemwo sprwdzicc,podusi sa oljowejei nic z nich niewciea ta ok i niemasz co wymieniac sprawdz dobrze poduszki skrzyni
  6. mlodyy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    siemka mozesz mi powiedziec jakie oznaczenia ma twoj licznik bo przymierzam sie do wymiany tylko nie wiem jaki kupic licznik,czy obojeynie aby byl od c5
  7. mlodyy odpowiedział(a) na dziuniek 79 temat w 1.9TDI
    jakiej firmy filtr zalozyles???? jesli filtrona to zmien na boscha albo manna ,filtron wyszedl z wada fabryczna i wiele osob po zmianie filtra odczuwa spadek mocy problem z odpalaniem itp
  8. mlodyy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    a zeby wyswietlalo sie jak sa otwarde drzwi i pokazywalo ile jest plynu w spryskach trzeba kable prowadzic i czujniki zakupic
  9. Moje pierwsze auto audi a4 b5 2.6 nie wiem co sie dzieje z nim bo po 4 dniach od zakupu jakis sku...... zarypal mi je
  10. mlodyy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Witam Po podlaczeniu licznika itp fis odrazu dziala czy musiales sie troszke pobawic zeby nabral odpowiedniego wygladu????
  11. mlodyy odpowiedział(a) na 4rt temat w Audi A4 B5
    dokladnie tak jest jak napisal Sztomel
  12. Bigos_s jak usuniesz ustrke powiedz co byla przyczyna moze sie komus przydak kiedys na forum
  13. ja slyszalem tak silnik benzynowy odkrecasz korek od wlewu oleju nie moze pryskac olejem ale moze dmuchac diesel odkrecasz korek i nie moze ani dmuchac ani pryskac jak tak sie dziej to silnik na szrot,gieldowi chandlarze tak mowia ale ile prawdy trudno powiedzec poniewasz w niekturych autka pluje w niekturych nie itp
  14. sorki nie doczytalem, ale przy tych upalach raczej przydal by sie wspomagacz
  15. z tego co panietam wystepuje tam przelacznik zespolony wiec prawdopodobnie juz sie skaczyl i wywoluje zwarcie proboj go naprawic albo szukaji nowego
  16. jesli masz klimatyzacje musisz wstawic 2 wentylator
  17. problem moze byc w napinaczu pasku lub lozysko kola zamachowego od sprezarki sie wysralo sam to ostatnio przerabialem przy wylaczonej klimie zasem piszczalo czasem nie a po wlaczeniu zawsze do puki sie nie nagrzal kolo mialo takie bicie
  18. wymien plyn chamulcowy moze byc stary i silownik od sprzegla nie pracje poprawnie.
  19. tak brakuje srub, widocznie ktos cos robil ze skrzynia lub sprzeglem,a z poceniem to zmien mechanika bo chyba zyje jescze samochodami fso ze przejedzie 1000km i juz sa wycieki, pocic sie moze albo z pod miski ojejowej albo z simeringu na wale .umyj dobrze miske olejowa i odpal auto niech sie nagdzieje i i bedziesz widzial czy cos sie powoli saczy jak nie to simering do wymiany, czesta przypadlosc afn-na
  20. z tego co wiem to nie zmienisz klocka ktory jest od strony tloczka na 2 strone przecierz maja one taka blaszki ktore wchodza w tloczek
  21. Witam Mam maly problem po odpaleniu silnika strasnie cos trzeszczalo wyszlo ze napnacz klimy sie wysral ale co zauwazylem na kole pasowym sprezarki jest dozy loz.Wykrecilem kolo pasowe i tam jest lozysko i ono ma loz ale rowki na ktorych jest umiesczony pasek sa postrzepione itp i paser sie strzepi i chce wymienic cale kolo moze ktos zna numer katalogowy tego kola albo wie gdzie mozna to kupic i za ile mniej wiecej[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 21:54_________________________________________________silnik ajm 2000r
  22. allegro to chyba niezbyt dobry pomysl za duzo podrubek szukaj w pewnym mijscu cena nie bedzie za nioska ale cos za co
  23. smigalem Pegoutem Partnerem i Renault Kangoo powiem tak jak do firmy to za***iste autka ladowne, tymi modelami co smigalem byly mozna powiedziec niezawodne nikt tego nie oszczedzal jednym slowem byly katowane i zero problemow, kombi jest o wiele mniej pojemne niz te
  24. mlodyy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    odkrec klapke od wlewu paliwa i smigaj do dobrego lakiernika albo gdzies gdzie dorabiaja bo jak kupisz or to moze sie roznic bo jak wczesniej kolega pisal z czasem wyblaka kolor
  25. sprzeglo nie daje rady czeka Cie zapewne wymiana i przy tej mocy wkladaj wieksze a nie standart, bylo juz duzo na forum co trzeba wymienic przy wiekszej ilosci kucy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.