Treść opublikowana przez mlodyy
-
Premium Club m.in. Sta*oil - odbiór nagród
Ja odbieralem na orlenie i zadnych dokumentow ani nic nie musialem pokazywac a karta byla siostry
-
[B5 AFN] Dymienie podczas zapalania na rozgrzanym silniku
jak by byla dziura w dolocie to pod opciazeniem by dymil a obroty raczej by nie skakal przy odpalaniu wiec raczej to nie to
-
[ALL B5] Podświetlenie zegarów po otwaciu drzwi
Witam Ja mam cos takiego ale taka niunke kupilem
-
[B5 AFN] Dymienie podczas zapalania na rozgrzanym silniku
podepnij vag sprawdz bledy i zrob logi wszystko sie wyjasni
-
[B5 AFN] Przy przejeździe przez ustąp słychać mocne uderzenie
podusski pilikiemwo sprwdzicc,podusi sa oljowejei nic z nich niewciea ta ok i niemasz co wymieniac sprawdz dobrze poduszki skrzyni
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
siemka mozesz mi powiedziec jakie oznaczenia ma twoj licznik bo przymierzam sie do wymiany tylko nie wiem jaki kupic licznik,czy obojeynie aby byl od c5
-
[B5 AFN] Problem z mocą
jakiej firmy filtr zalozyles???? jesli filtrona to zmien na boscha albo manna ,filtron wyszedl z wada fabryczna i wiele osob po zmianie filtra odczuwa spadek mocy problem z odpalaniem itp
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
a zeby wyswietlalo sie jak sa otwarde drzwi i pokazywalo ile jest plynu w spryskach trzeba kable prowadzic i czujniki zakupic
-
Co się dzieje z Waszymi poprzednimi autami ?
Moje pierwsze auto audi a4 b5 2.6 nie wiem co sie dzieje z nim bo po 4 dniach od zakupu jakis sku...... zarypal mi je
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
Witam Po podlaczeniu licznika itp fis odrazu dziala czy musiales sie troszke pobawic zeby nabral odpowiedniego wygladu????
-
[B5 AFN] Dziwna sytuacja
dokladnie tak jest jak napisal Sztomel
-
[ALL B5] Manetka kierunkowskazów włączająca światła drogowe
Bigos_s jak usuniesz ustrke powiedz co byla przyczyna moze sie komus przydak kiedys na forum
-
[B5 AFN] Po podniesieniu korka od oleju pryska olej
ja slyszalem tak silnik benzynowy odkrecasz korek od wlewu oleju nie moze pryskac olejem ale moze dmuchac diesel odkrecasz korek i nie moze ani dmuchac ani pryskac jak tak sie dziej to silnik na szrot,gieldowi chandlarze tak mowia ale ile prawdy trudno powiedzec poniewasz w niekturych autka pluje w niekturych nie itp
-
[B5 AFN] Ile powinno być wentylatorów ?
sorki nie doczytalem, ale przy tych upalach raczej przydal by sie wspomagacz
-
[ALL B5] Manetka kierunkowskazów włączająca światła drogowe
z tego co panietam wystepuje tam przelacznik zespolony wiec prawdopodobnie juz sie skaczyl i wywoluje zwarcie proboj go naprawic albo szukaji nowego
-
[B5 AFN] Ile powinno być wentylatorów ?
jesli masz klimatyzacje musisz wstawic 2 wentylator
-
[B5 1Z] Dziwny odgłos po włączeniu klimatyzacji
problem moze byc w napinaczu pasku lub lozysko kola zamachowego od sprezarki sie wysralo sam to ostatnio przerabialem przy wylaczonej klimie zasem piszczalo czasem nie a po wlaczeniu zawsze do puki sie nie nagrzal kolo mialo takie bicie
-
[B5 1Z] Szarpie przy ruszaniu z 1 lub R
wymien plyn chamulcowy moze byc stary i silownik od sprzegla nie pracje poprawnie.
-
[B5 AFN] Czy tu brakuje śrub ?
tak brakuje srub, widocznie ktos cos robil ze skrzynia lub sprzeglem,a z poceniem to zmien mechanika bo chyba zyje jescze samochodami fso ze przejedzie 1000km i juz sa wycieki, pocic sie moze albo z pod miski ojejowej albo z simeringu na wale .umyj dobrze miske olejowa i odpal auto niech sie nagdzieje i i bedziesz widzial czy cos sie powoli saczy jak nie to simering do wymiany, czesta przypadlosc afn-na
-
[ALL B5] Zamiana klocków stronami
z tego co wiem to nie zmienisz klocka ktory jest od strony tloczka na 2 strone przecierz maja one taka blaszki ktore wchodza w tloczek
-
[B5 AFN ] Koło pasowe klimatyzacji
Witam Mam maly problem po odpaleniu silnika strasnie cos trzeszczalo wyszlo ze napnacz klimy sie wysral ale co zauwazylem na kole pasowym sprezarki jest dozy loz.Wykrecilem kolo pasowe i tam jest lozysko i ono ma loz ale rowki na ktorych jest umiesczony pasek sa postrzepione itp i paser sie strzepi i chce wymienic cale kolo moze ktos zna numer katalogowy tego kola albo wie gdzie mozna to kupic i za ile mniej wiecej[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 21:54_________________________________________________silnik ajm 2000r
-
[B5 AFN] Problemy ze sprzęgłem
allegro to chyba niezbyt dobry pomysl za duzo podrubek szukaj w pewnym mijscu cena nie bedzie za nioska ale cos za co
-
Jaki samochód do małej firmy ?
smigalem Pegoutem Partnerem i Renault Kangoo powiem tak jak do firmy to za***iste autka ladowne, tymi modelami co smigalem byly mozna powiedziec niezawodne nikt tego nie oszczedzal jednym slowem byly katowane i zero problemow, kombi jest o wiele mniej pojemne niz te
-
[ALL] Odpryski
odkrec klapke od wlewu paliwa i smigaj do dobrego lakiernika albo gdzies gdzie dorabiaja bo jak kupisz or to moze sie roznic bo jak wczesniej kolega pisal z czasem wyblaka kolor
-
[B5 AFN] Problemy ze sprzęgłem
sprzeglo nie daje rady czeka Cie zapewne wymiana i przy tej mocy wkladaj wieksze a nie standart, bylo juz duzo na forum co trzeba wymienic przy wiekszej ilosci kucy