Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na miro_x temat w Audi A4 B6
    robiłem taką naprawę u siebie, tyle, że u mnie kable były poprzypalane przy gnieździe żarówki H7 i poprostu uciąłem je i lutowałem nowe gniazdo na żarówkę wraz z nowymi kablami. Masz zdjęcie jak to u Ciebie wygląda?? Bo u mnie wyglądało to jak na załączonym obrazku (też wcześniej próbowałem to ratować izolacją)
  2. u Ciebie siedzi inny moduł BT niż w B6/B7 - zadaj pytanie w dziale przeznaczonym dla A4 B8 - tam szybciej dostaniesz odpowiedź. Tutaj rzadko zaglądają ludzie, którzy mają B8
  3. na RNS można puścić screen mirroring z andka??? Co to za konwerter jest potrzebny???
  4. Oprócz taśmy musisz sprawdzić jaki masz moduł kierownicy tzw. "podkowe", ale wszystko wyczytasz w dziale warsztat Pozdrawiam, Łukasz
  5. Witam, wpisałem się już jako: UCZESTNIK ZLOTU:nick: Lukasz_mk2 proszę o dopisanie:OSOBA TOWARZYSZĄCA:imię: Paulina zaliczka pójdzie z tytułem przelewu: "dopłata do Lukasz_mk2" bardzo przepraszam za zamieszanie
  6. Musisz przerobić swój tunel oraz panel klimy i popielniczkę pod 2din lub je przerobić oraz kupić kosz 2 din. Wszystko masz opisane w dziale warsztat -> montaż rns-e. Co do samego radia z androidem do którego podałeś link to na forum możesz poczytać, że ludzie, którzy je kupili zmieniali je na rns-e, bo słabo odbiera stacje radiowe i je trochę muli, oraz kierownica Multi nie działa w pełni. Od siebie radziłbym raczej kupić oryginalne rns-e niż tego chińczyka. Pozdrawiam, Łukasz
  7. Może być jeszcze taka sytuacja, że ktoś przed sprzedażą auta zmienił radio na model z audi a4 b6, bo np. oryginalne radio z tego auta było zepsute. I w takim przypadku kierownica multifunkc. z B7 też nie będzie działać z takim radiem z modelu B6. Ale wszystkiego dowiesz się podłączając auto pod vaga (z poziomu vaga zczytasz nr radia). Możesz też wyjąć radio i zczytać jego numer z obudowy, ale jeśli nie masz do niego kodu to byłbym ostrożny, bo jak przez przypadek radio straci "prąd" tzn. Np wypnie się kostka z radia, a radio nie było w tym samochodzie od wyjścia z fabryki to po ponownym jego podpięciu poprosi o kod. Pozdrawiam, Łukasz
  8. A jesteś pewny że problem jest w taśmie?? Ja bym w pierwszej kolejności podłączył vaga i sprawdził kodowanie oraz ewentualne błędy. W następnej kolejności ściągnął airbaga i sprawdził taśmę. Co do samej taśmy to w dziale warsztat jest dokładny opis montażu kierownicy multifunkc. i w nim znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat numerów czesci. Pozdrawiam, Łukasz
  9. Do kiery. Kierownice dokładałeś sam, czy była już jak kupiłeś auto?? Pozdrawiam, Łukasz
  10. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Wasyl622 temat w 1.9TDI
    sprawdzałeś odczyty z czujnika temp. G2/G62??? Może czujnik się popsuł i podaje złe wartości temperatur i dlatego gdy jest zimno "komputerowi wydaje się, że jest ciepło" i powstaje problem. A tak pozatym to ja bym kąt synchronizacji zostawił w spokoju na 0.0 - u siebie tak mam i nie mam najmniejszych problemów z rozruchem, zwłaszcza, że w tym roku były już temp -10*C, a auto odpala po dotknięciu kluczyka.
  11. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na giero92 temat w 1.9TDI
    MK znajduje się pod fotelem kierowcy - musisz wytargać fotel z auta i znajdziesz go pod wykładziną w plastikowym pudełku. Ale lepiej podaj dokładny numer błędu, bo coś mi się nie widzi, żeby auto nie odpalało przez MK
  12. można wiedzieć ile takie mieszkanie kosztuje w Rzeszowie i czy kupiłeś nowe czy używane??
  13. nie wiem jak koledze się te 50m2 rozciągło, ale ja mieszkając jeszcze z rodzicami mieliśmy (rodzice dalej mają) 64m2 - 3 pokoje i uważam, że to jest dobry metraż. Ale jak obecnie rodzice zostali sami na tym metrażu to ojciec z 3 pokoi zrobił 2 i wcale nie uważam, żeby to było jakieś kosmicznie duże mieszkanie. Co do tych rachunków powierniczych to raczej jak bank będzie udzielał kredytu to sobie dewelopera sprawdzi na dziesiątą stronę
  14. auto było podłączane pod komputer?? Są jakieś błędy w sterownikach?? Sprawdzałeś może wiązki między drzwiami, a budą - nie ma tam przypadkiem jakiegoś zwarcia??
  15. jakieś błędy na kompie???? Choć wydaje mi się, że jak wariuje wszystko to może MCE jest zalany - sprawdzaliście to??
  16. ale świeciły się i przygasały czy nie przygasały? Bo jak nie przygasają bez włącznika tzn., że włącznik masz do wymiany
  17. a jak sprawa wygląda jak masz odłączony włącznik?? Jak włącznik świateł jest odpięty to światła powinny się palić cały czas (światła mijania - u Ciebie ksenony)
  18. jak byś jednak zdecydował się na naprawę swojego to napisz do mnie PW to podam kontakt do firmy w której naprawiałem swój (naprawiałem wysyłkowo - wysyłałem cały licznik)
  19. masz jakiś błędy w module komfortu?? Sprawdzałeś kable w przelotkach między drzwiami a budą (gumowa harmonijka) - nie ma tam zwarcia??
  20. A ile gość chce za ten fis i czy on jest używany, czy nowy chiński?? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  21. Nie wiem jak teraz, ale jak ja miałem problem ze swoim fisem ( mam kolorowy) to nie mogłem nigdzie znaleźć kolorowego wyświetlacza - były tylko czerwone i to tylko chińskie. Za naprawę zapłaciłem chyba coś koło 300zł i dostałem na tą usługę gwarancję (1 rok). Póki co działa już chyba ze 3 lata lub 4 lata ( dokładnie już nie pamiętam kiedy go naprawiałem). Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  22. Licznik do naprawy, sam raczej tego nie naprawisz. Miałem u siebie identyczny problem. Problemem jest taśma łącząca wyświetlacz z płytką licznika, której nie uda się naprawić przy pomocy zwykłej lutownicy. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  23. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na max222 temat w Audi A4 B6
    u mnie lampka biało czerwona działa zawsze, tylko lampka w suficie czasem ma problem
  24. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na max222 temat w Audi A4 B6
    hmm.. u siebie w sumie nie zaglądałem nigdy do tej lampki, może u mnie jest podobnie, a walnięcie w zamek rusza całym autem i się w lampce też coś "naprawia". Muszę zajrzeć jak u mnie ta lampka wygląda. Masz może zdjęcie jak twoja stara lampka wyglądała w środku??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.