Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
Wymiana kabli w lampie.
robiłem taką naprawę u siebie, tyle, że u mnie kable były poprzypalane przy gnieździe żarówki H7 i poprostu uciąłem je i lutowałem nowe gniazdo na żarówkę wraz z nowymi kablami. Masz zdjęcie jak to u Ciebie wygląda?? Bo u mnie wyglądało to jak na załączonym obrazku (też wcześniej próbowałem to ratować izolacją)
-
Moduł bluetooth (BT) a kontakty na fis oraz książka
u Ciebie siedzi inny moduł BT niż w B6/B7 - zadaj pytanie w dziale przeznaczonym dla A4 B8 - tam szybciej dostaniesz odpowiedź. Tutaj rzadko zaglądają ludzie, którzy mają B8
-
[All B6] Fabryczny uchwyt na telefon a ładowanie USB
na RNS można puścić screen mirroring z andka??? Co to za konwerter jest potrzebny???
-
Multifunkcja Radio Concert [B7]
Oprócz taśmy musisz sprawdzić jaki masz moduł kierownicy tzw. "podkowe", ale wszystko wyczytasz w dziale warsztat Pozdrawiam, Łukasz
-
XIX Ogólnopolski Zlot i XII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 23-25 Marca 2018
Witam, wpisałem się już jako: UCZESTNIK ZLOTU:nick: Lukasz_mk2 proszę o dopisanie:OSOBA TOWARZYSZĄCA:imię: Paulina zaliczka pójdzie z tytułem przelewu: "dopłata do Lukasz_mk2" bardzo przepraszam za zamieszanie
-
panel z androidem zamiast radia
Musisz przerobić swój tunel oraz panel klimy i popielniczkę pod 2din lub je przerobić oraz kupić kosz 2 din. Wszystko masz opisane w dziale warsztat -> montaż rns-e. Co do samego radia z androidem do którego podałeś link to na forum możesz poczytać, że ludzie, którzy je kupili zmieniali je na rns-e, bo słabo odbiera stacje radiowe i je trochę muli, oraz kierownica Multi nie działa w pełni. Od siebie radziłbym raczej kupić oryginalne rns-e niż tego chińczyka. Pozdrawiam, Łukasz
-
Multifunkcja Radio Concert [B7]
Może być jeszcze taka sytuacja, że ktoś przed sprzedażą auta zmienił radio na model z audi a4 b6, bo np. oryginalne radio z tego auta było zepsute. I w takim przypadku kierownica multifunkc. z B7 też nie będzie działać z takim radiem z modelu B6. Ale wszystkiego dowiesz się podłączając auto pod vaga (z poziomu vaga zczytasz nr radia). Możesz też wyjąć radio i zczytać jego numer z obudowy, ale jeśli nie masz do niego kodu to byłbym ostrożny, bo jak przez przypadek radio straci "prąd" tzn. Np wypnie się kostka z radia, a radio nie było w tym samochodzie od wyjścia z fabryki to po ponownym jego podpięciu poprosi o kod. Pozdrawiam, Łukasz
-
Multifunkcja Radio Concert [B7]
A jesteś pewny że problem jest w taśmie?? Ja bym w pierwszej kolejności podłączył vaga i sprawdził kodowanie oraz ewentualne błędy. W następnej kolejności ściągnął airbaga i sprawdził taśmę. Co do samej taśmy to w dziale warsztat jest dokładny opis montażu kierownicy multifunkc. i w nim znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat numerów czesci. Pozdrawiam, Łukasz
-
Multifunkcja Radio Concert [B7]
Do kiery. Kierownice dokładałeś sam, czy była już jak kupiłeś auto?? Pozdrawiam, Łukasz
-
XIX Ogólnopolski Zlot i XII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 23-25 Marca 2018
UCZESTNIK ZLOTU:nick: Lukasz_mk2
-
Gdy zimny cieżko odpala
sprawdzałeś odczyty z czujnika temp. G2/G62??? Może czujnik się popsuł i podaje złe wartości temperatur i dlatego gdy jest zimno "komputerowi wydaje się, że jest ciepło" i powstaje problem. A tak pozatym to ja bym kąt synchronizacji zostawił w spokoju na 0.0 - u siebie tak mam i nie mam najmniejszych problemów z rozruchem, zwłaszcza, że w tym roku były już temp -10*C, a auto odpala po dotknięciu kluczyka.
-
Nie odpala
MK znajduje się pod fotelem kierowcy - musisz wytargać fotel z auta i znajdziesz go pod wykładziną w plastikowym pudełku. Ale lepiej podaj dokładny numer błędu, bo coś mi się nie widzi, żeby auto nie odpalało przez MK
-
Nowe mieszkanie od Developera
można wiedzieć ile takie mieszkanie kosztuje w Rzeszowie i czy kupiłeś nowe czy używane??
-
Nowe mieszkanie od Developera
nie wiem jak koledze się te 50m2 rozciągło, ale ja mieszkając jeszcze z rodzicami mieliśmy (rodzice dalej mają) 64m2 - 3 pokoje i uważam, że to jest dobry metraż. Ale jak obecnie rodzice zostali sami na tym metrażu to ojciec z 3 pokoi zrobił 2 i wcale nie uważam, żeby to było jakieś kosmicznie duże mieszkanie. Co do tych rachunków powierniczych to raczej jak bank będzie udzielał kredytu to sobie dewelopera sprawdzi na dziesiątą stronę
-
Witam. Mam problem z chwilowymi zanikami napięcia.
auto było podłączane pod komputer?? Są jakieś błędy w sterownikach?? Sprawdzałeś może wiązki między drzwiami, a budą - nie ma tam przypadkiem jakiegoś zwarcia??
-
panel klimy,zamek wariuje
jakieś błędy na kompie???? Choć wydaje mi się, że jak wariuje wszystko to może MCE jest zalany - sprawdzaliście to??
-
Cały czas świecą swiatla
ale świeciły się i przygasały czy nie przygasały? Bo jak nie przygasają bez włącznika tzn., że włącznik masz do wymiany
-
Cały czas świecą swiatla
a jak sprawa wygląda jak masz odłączony włącznik?? Jak włącznik świateł jest odpięty to światła powinny się palić cały czas (światła mijania - u Ciebie ksenony)
-
Nie działa FIS
jak byś jednak zdecydował się na naprawę swojego to napisz do mnie PW to podam kontakt do firmy w której naprawiałem swój (naprawiałem wysyłkowo - wysyłałem cały licznik)
-
Ogromny pobór prądu przy wyłączonym silniku.
masz jakiś błędy w module komfortu?? Sprawdzałeś kable w przelotkach między drzwiami a budą (gumowa harmonijka) - nie ma tam zwarcia??
-
Nie działa FIS
A ile gość chce za ten fis i czy on jest używany, czy nowy chiński?? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Nie działa FIS
Nie wiem jak teraz, ale jak ja miałem problem ze swoim fisem ( mam kolorowy) to nie mogłem nigdzie znaleźć kolorowego wyświetlacza - były tylko czerwone i to tylko chińskie. Za naprawę zapłaciłem chyba coś koło 300zł i dostałem na tą usługę gwarancję (1 rok). Póki co działa już chyba ze 3 lata lub 4 lata ( dokładnie już nie pamiętam kiedy go naprawiałem). Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Nie działa FIS
Licznik do naprawy, sam raczej tego nie naprawisz. Miałem u siebie identyczny problem. Problemem jest taśma łącząca wyświetlacz z płytką licznika, której nie uda się naprawić przy pomocy zwykłej lutownicy. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Lampka bagażnika
u mnie lampka biało czerwona działa zawsze, tylko lampka w suficie czasem ma problem
-
Lampka bagażnika
hmm.. u siebie w sumie nie zaglądałem nigdy do tej lampki, może u mnie jest podobnie, a walnięcie w zamek rusza całym autem i się w lampce też coś "naprawia". Muszę zajrzeć jak u mnie ta lampka wygląda. Masz może zdjęcie jak twoja stara lampka wyglądała w środku??