Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
Wymiana Kierownicy Audi A4 B6.
nie wiem ile masz tej "sałaty", ale mam nadzieje, że zdajesz sobie sprawę, że aby dołożyć xenon do b6 i żeby miało to ręce i nogi to 2tys zł może być mało. A co do tego co można jeszcze dołożyć to pierw napisz co już masz. Z fajnych gadżetów to np. el. szyby na tył , el. składane lusterka zew, wew. i zew. fotochrom, pakiet światło, pakiet schowki ... jest tego masa.
-
Jakie ET do B7 AVANT
a czy do b6\b7 wejdą felgi 7,5J ET43 + dystans 15mm??
-
Brak centralnego zamka
kodowanie kluczyka do MK musisz wykonać vagiem: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=T_c9ZqVvvg4
-
Montaż oświetlenia przestrzeni nóg
a po co Ci ta osłona?? ona jest zbędna
-
Brak centralnego zamka
wymieniłeś MK na taki jaki siedział w aucie wcześniej?? W nowym zmieniłeś kodowanie na takie jakie było w starym MK?? Jak próbowałeś kodować kluczyki??
-
termostat czy grzałka ? Da radę naprawić ? AWX
W b7 też chyba nie ma takiej możliwości, w b5 była Pozdrawiam, Łukasz
-
Oświetlenie tablicy LED
do podświetlenia rejestracji polecam takie (polecam lampki, sklepu nie znam bo nic u nich nie kupowałem): http://www.getem.pl/index.php?action=towar&id=1557 mam je u siebie już dość długo i są ok. Ja swoje kupiłem na allegro, a znalazłem po numerze OE:4H0943021 (lewa) oraz 4H0943022 (prawa)
-
Strefa Śmiechu
wizyta w urzędzie: https://www.facebook.com/ubawpl/videos/198903830536941/
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Panowie, może mi ktoś podać zamienne numery dla TRW i ATE klocków i tarcz (chodzi mi o zestaw 320mm do a4 b6, pod zaciski z a6): tarcze ferodo DDF 1705, klocki ferodo FDB 1629 Pozdrawiam, Łukasz
-
Czujnik kąta skrętu G85 raz działa a raz nie
Tak wygląda mój czujnik g85, który raz działał a raz nie Pozdrawiam, Łukasz
-
Czujnik kąta skrętu G85 raz działa a raz nie
Miałem te same błędy u siebie. A problem leżał właśnie w czujniku skrętu zamontowanym na zwijaku - taśmie (nie wiem jak to się dokładnie nazywa). Generalnie problem zaczął się jak zmieniałem graty pod Multi kierownice. Kolega od którego kupiłem taśmę mówił mi o tym problemie, ale ja to olałem i zamontowałem kompletną taśmę (która właśnie ma w sobie ten czujnik G85) i po jakimś czasie zaczęły się problemy z ikonką esp. Na początku problem występował sporadycznie, aż później nie było dnia by błąd nie wystąpił, więc wziąłem się za to i przełożyłem ten czujnik ze swojej starej taśmy i teraz jest wszystko ok. Jak będę w domu to mogę cyknąć zdjęcie o co dokładnie chodzi. Faktycznie są tam styki, które w moim wadliwym module wyglądały kiepsko - myślę, że po ich przeczyszczeniu było by ok, ale dla pewności przełożyłem czujnik ze starej taśmy. Dla pocieszenia powiem, że czujnik G85 najczęściej jest w komplecie z taśmą, którą dla wersji bez Multi można kupić za grosze na znanym portalu aukcyjnym.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale kogo tu oglądać i po co ? Ja jestem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam, Panowie, jak dziś z frekwencją na spocie?? Będzie ktoś, czy wszyscy raczej oglądają kopaczy??
-
Nie działa wyświetlacz fis 1/2.
Nie wiem jak jest z 1/2 fis'em, ale przy pełnym fisie, przyciskiem pod manetką można go wyłączyć, więc może Ty go też przez przypadek wyłączyłeś. Pozdrawiam, Łukasz
-
termostat czy grzałka ? Da radę naprawić ? AWX
temp. można sprawdzić Vagiem, w B6 nie sprawdzisz jej na klimatroniku. Twój silnik to chyba nie awx, bo awx to 1.9 TDi 130KM
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak by ktoś załatwił antene do odbioru TV DVB-T (taką pokojową) to ja mogę przywieźć lapka z tunerem TV - ja będę
-
Pilot nie lapie
3 sekundy szukania w googlu: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/222145-zasieg-pilota-problem-rozwiazany/ a tu masz kodowanie kluczyków w MK (choć to Ci się chyba nie przyda): http://a4-klub.pl/index.php?/topic/231992-kodowanie-przyuczenie-pilota-od-b7-w-b6/
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
kolego możesz napisać co to znaczy "mora" i jak chcesz się z tym uporać??
-
Przewody i styki PINY do wszelkich modyfikacji w Audi
toś się chłopie napracował, można by to gdzieś podkleić
-
Bose
tu masz wszystko napisane: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/59353-montaz-systemu-naglosnienia-bose/ wystarczy tylko poszukać
-
Fotel Kierowcy i Tylny Plastik POMOC
Wiesz za bardzo się na tym nie znam, a pewnie ktoś za to zabierze kupe kasy za naprawę, mam elektrycznie regulowane fotele ale one działają a chodzi mi po to, czy jak odepnę tak jak mówisz, to potem bedę mógł spowrotem to przypiąć? Oraz czy to pęknięcie to wymaga kupna nowego tego całego plastiku czy jak ? kupe kasy to nikt za to nie weźmie, bo to raczej trzeba zrobić samemu. Co do plastiku to i tak masz już pewnie złamane dolne uchwyty i plastik wypadało by kupić "nowy" lub używany tylko z całymi mocowaniami. Jak drut jest pęknięty to też wypadło by kupić nowy albo stary jakość naprawić. Ja u siebie miałem podobnie i naprawiłem to sam. U mnie drut złamał się w taki sposób, że udało mi się go naprawić tulejką, tzn. trzeba znaleźć tulejkę która ma taką samą średnicę wewnętrzną jak drut i ją jakoś do tego druta przymocować. Nie wiem za bardzo z czego zrobiony jest ten drut, być może można by go pospawać, albo zamiast niego zastosować drut spawalniczy (drut musi być bardzo sztywny) i trzeba go wyprofilować jak ten z fotela. Co do plastiku to już samemu musisz coś podziałać lub kupić nowy. Jak zdejmiesz plastik (już bardziej go nie popsujesz) zwłaszcza, że jak go chwycisz górą i pociągniesz do siebie to zaczepy po prostu puszczą (te zaczepy są wielorazowe) to wrzuć zdjęcie dolnych mocowań, być może pękły w taki sam sposób jak u mnie i będzie można coś jeszcze z nimi zrobić (są też podobno zestawy naprawcze do tych zaczepów) bez kosztowo.
-
Fotel Kierowcy i Tylny Plastik POMOC
ok obrazek już widać, ale dalej nie napisałeś czy masz elektryczne regulowane lędźwia. Na zdjęciu widać, że wyłamały się dolne zaczepy, a najczęściej jest to spowodowane właśnie złamaniem "drutu" od elektrycznych lędźwi. Obecnie plastik trzyma się tylko na górnych mocowaniach. Trzeba ściągnąć całkiem plastik - górne mocowania są "na wcisk", trzeba mocno szarpnąć za górną część plastiku i go zdemontować. Po jego demontażu zobaczysz "drut" który odpowiada za regulację lędźwi i pewnie będzie pęknięty.
-
Fotel Kierowcy i Tylny Plastik POMOC
Zdjęcia nie widać. Twoje fotele mają regulację elektryczną odcinka lędźwowego? Bo jeśli tak to pewnie "drut" od tej regulacji pękł i wypchało plastik. Trzeba ściągnąć plastik i zobaczyć czy to to i ewentualnie wymienić oraz szukać nowego plastika z całymi zaczepami. Pozdrawiam, Łukasz
-
Brak możliwości kodowania czujnika G85, taśma walnięta?
tu masz opis błędu razem z możliwymi rozwiązaniami tego problemu: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/18107/P1699/005785 Generalnie to trzeba sprawdzić manetkę tempomatu vag'iem, nie wiem dokładnie w której grupie się to sprawdza, ale na pewno ktoś się zaraz znajdzie mądrzejszy ode mnie i podpowie co jak i gdzie --- tu coś jest:
-
Uciekająca kierownica podczas hamowania
jak ściąga Cię tylko przy hamowaniu oraz zawieszenie masz nowe to nie ma co szukać przyczyn w nie wiadomo czym. Zrób tak jak napisał kolega Cpt.Ryan podjedź na ścieżkę diagnostyczną, zapewne któryś z zacisków dohamowuje bardziej niż ten po przeciwnej stronie osi. Jeśli ściąga Cię w lewo to pewno lewy mocniej hamuje niż prawy.