Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal-L

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal-L

  1. Rafal-L odpowiedział(a) na PASSATB5 temat w 2.0TFSI
    zaworek evap:)
  2. Ja tak samo 5 do 6 minut przy -6 stopni i blad 9 stopni.... sprawdzales temp tez z Vagiem czy przypadkiem czujnik 4 pinowy sie Ci nie uwalil
  3. Dwumasz fakt jest drogi bo niema zamiennika do Multi wystepuje tylko w orginale, mozna go zalatwic po rabatach za 16xxzl co do lancucha koszt od 12xx tez po rabatach =)
  4. Ladnie, Ladnie:) gratuluje zaparcia:)
  5. sprawdz plastikowe kolanko od odmy, moze byc popekane i chlapie oliwa
  6. czjnik nowy potrafi byc tez uwalony, u znajomego wyienilismy 3 czujniki z tego dwa ori i dopiero drugi dzialal poprawnie.... wiec wstaw od kogos czujnik na jeden dzien i sprawdz...
  7. sprobuje jutro na 798 ale ostatnio tel tez bym niedostepny
  8. Tomeks, albo Bieniek macie jakis dodatkowy numer do Ola, bo neimoge sie dodzwonic na 503:) a mam sprawe
  9. ja chce robic w kwietniu Generalke u Bartka;) trzeba doinwestowac autko
  10. musisz isc z autem do urologa moze doradzi jakas masc a tak na powaznie:) zrob logi
  11. ja mam juz drugie auto z multi i nawet jakbym mial kupic nastepna skrzynie bo ta np. sie rozsypie to i tak ja kupie;) w Kwietniu pewnie zawitam ponownie u Bartka na generalny remont skrzynki:)
  12. NIe jest to czesc termostatu w miejsce w ktore wchodzi termostat do bloku silnika jest tez zaslepka plastikowa i to z niej masz wyciek.... nie moge znalezc numeru ten zaslepki jest ona przykrecona na jedna srube do bloku silnika, zaznaczam jest ona za termostatem. wyglada jak łyżwa
  13. temat wiele razy omawiany na form, wystarczy wpisac w szukaj:bicz2:
  14. ja bym sprawdzil tez korek zbiorniczka wyrownawczego.... bo on ma upuszczac cisnienie z ukladu jezeli jest niesrawny tez beda dziac sie takie cyrki
  15. olej w skrzyni kiedy byl wymieniany?
  16. Siema panowie jak tam spoty na nowym miescu? Olo ma juz wszystko wykonczone?
  17. a widziales kiedys takie 4.2 po polamanych napinaczach?
  18. Ja uwazam ze jezeli chcesz troche samochodem posmigac kup ori;) ja niedawno go zminialem, troche pracy przytym jest,napewno dalbys rade to ogarnac samemu jezeli Jestes ogarniety troche w mechanice, jak nie to pozostaje oddac to jedynie w rece mechanika;)
  19. kolizyjne rozumiem miales na mysli awaryjne:) niema jednostek bezawaryjnych:) w kazdym aucie trzeba cos robic
  20. nieszczelny dolot tez moze byc skutkiem szarpniec i niestabilnej pracy filnika, do tego przeplywka, przepustnica, dwumas:)zrob logi dynamiczne i statyczne, do tego jak najbardziej zadzwon do Bartka-S, napewno bez screenow z blokow pomiarowych vaga odnosnie skrzyni sie nie obejdzie..... P.s a tak na marginesie podpinales Vaga?
  21. zobacz jak sie ma wodzik ,moze byc juz mocno wyrobiony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.