Treść opublikowana przez Rafal-L
-
2.0 tsi 211km cykanie
zaworek evap:)
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
Ja tak samo 5 do 6 minut przy -6 stopni i blad 9 stopni.... sprawdzales temp tez z Vagiem czy przypadkiem czujnik 4 pinowy sie Ci nie uwalil
-
2.0 Benzyna Multitronik - nie jedzie
Dwumasz fakt jest drogi bo niema zamiennika do Multi wystepuje tylko w orginale, mozna go zalatwic po rabatach za 16xxzl co do lancucha koszt od 12xx tez po rabatach =)
-
2.0 Benzyna Multitronik - nie jedzie
tez obstawialbym Lancuch
-
Szarpanie przy ruszaniu , wachania obrotow - PROBLEM ROZWIAZANY
ja obstawiam sprzeglo
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Ladnie, Ladnie:) gratuluje zaparcia:)
-
[B6 BFB] A4 1.8T 163 KM BFB , A5 2.0 TFSI 211km Quattro Str. 4
wkoncu watek uaktualniony
-
Upocone zawory pod kolektorem ssącym(zdjęcia)
sprawdz plastikowe kolanko od odmy, moze byc popekane i chlapie oliwa
-
Czy to termostat? Spadek temperatury podczas jazdy.
czjnik nowy potrafi byc tez uwalony, u znajomego wyienilismy 3 czujniki z tego dwa ori i dopiero drugi dzialal poprawnie.... wiec wstaw od kogos czujnik na jeden dzien i sprawdz...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
sprobuje jutro na 798 ale ostatnio tel tez bym niedostepny
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeks, albo Bieniek macie jakis dodatkowy numer do Ola, bo neimoge sie dodzwonic na 503:) a mam sprawe
-
Dwumas+skrzynia multitronic wizyta u Bartka
ja chce robic w kwietniu Generalke u Bartka;) trzeba doinwestowac autko
-
Ssanie raz jest raz go nie ma,dławienie
musisz isc z autem do urologa moze doradzi jakas masc a tak na powaznie:) zrob logi
-
Dwumas+skrzynia multitronic wizyta u Bartka
ja mam juz drugie auto z multi i nawet jakbym mial kupic nastepna skrzynie bo ta np. sie rozsypie to i tak ja kupie;) w Kwietniu pewnie zawitam ponownie u Bartka na generalny remont skrzynki:)
-
Prozba o nr. zaslepka plastikowa za termostatem ?
NIe jest to czesc termostatu w miejsce w ktore wchodzi termostat do bloku silnika jest tez zaslepka plastikowa i to z niej masz wyciek.... nie moge znalezc numeru ten zaslepki jest ona przykrecona na jedna srube do bloku silnika, zaznaczam jest ona za termostatem. wyglada jak łyżwa
-
Łańcuszek rozrządu? (filmik)
temat wiele razy omawiany na form, wystarczy wpisac w szukaj:bicz2:
-
Dymi na biało i wywala płyn chłodzący
ja bym sprawdzil tez korek zbiorniczka wyrownawczego.... bo on ma upuszczac cisnienie z ukladu jezeli jest niesrawny tez beda dziac sie takie cyrki
-
Dziwne szarpanie
olej w skrzyni kiedy byl wymieniany?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siema panowie jak tam spoty na nowym miescu? Olo ma juz wszystko wykonczone?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema:0
-
1.8 t Bex kontra 1.9 AVF obydwa po sofcie czy warto zmieniać
a widziales kiedys takie 4.2 po polamanych napinaczach?
-
Wymiana napinacza i łańcuszka rozrządu.
Ja uwazam ze jezeli chcesz troche samochodem posmigac kup ori;) ja niedawno go zminialem, troche pracy przytym jest,napewno dalbys rade to ogarnac samemu jezeli Jestes ogarniety troche w mechanice, jak nie to pozostaje oddac to jedynie w rece mechanika;)
-
Czy adp jest awaryjnym?
kolizyjne rozumiem miales na mysli awaryjne:) niema jednostek bezawaryjnych:) w kazdym aucie trzeba cos robic
-
Multi - szarpie na niskich obrotach oraz chrobotanie na postoju
nieszczelny dolot tez moze byc skutkiem szarpniec i niestabilnej pracy filnika, do tego przeplywka, przepustnica, dwumas:)zrob logi dynamiczne i statyczne, do tego jak najbardziej zadzwon do Bartka-S, napewno bez screenow z blokow pomiarowych vaga odnosnie skrzyni sie nie obejdzie..... P.s a tak na marginesie podpinales Vaga?
-
Ruszający się drążek zmiany biegów i głośny stuk spod silnika
zobacz jak sie ma wodzik ,moze byc juz mocno wyrobiony