Treść opublikowana przez yanosho
-
[B5 AFN] Brak obrotów i mocy
podepnij od kogoś znajomego vag-a ale bardzo prawdopodobne ze masz problem z potencjometrem na pedale gazu
-
[B5 AHU] Odczepiony kabel.
opcji jest kilka zrób fotkę tego kabla
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Jakub555 napisałbyś jakieś zestawienie jakich dokładnie potrzeba narzędzi krok po kroku aby nie stanąć w pewnym etapie z powodu braku odpowiedniego sprzętu
-
[B5 AHU] Kopci na czarno przy 130 km/h
dokładnie vag-ować bo raczej ten dym jest spowodowany nieszczelnością
-
[B6 AWX] Po wyjęciu bagnetu oleju leci dymek....
nawet w zimne dni
-
[B6 AWX] Dziwne zachowanie na 4 biegu
dokładnie niestety taka prawda ze ich dorabiamy i będziemy dorabiać
-
[ALL] Pytanie o Turbo do AJM
i jak tam kupiłeś już? bo może coś dało by się zadziałać
-
[ALL B6] Powyżej 2 tyś obr.słabiej ciągnie.
możemy gdybać trzeba vag-ować
-
[B6 AKE] Pokrywa zaworów leje - przy wtryskiwaczu
czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze
-
[B5 AJM] Głośne świszczenie turbiny.
jeśli słyszałbyś dźwięk jakby ocierania nie świstania to możesz obawiać się końca swojej turbawki a jeśli to zwyczajny dźwięk jak zasysa powietrze to luzik jeśli by występowało dymienie to możesz mieć nieszczelność i ucieka Ci doładowanie stad nadmierne syczenie
-
[B5 AFN] Po czyszczeniu turbiny nieszczelność metalowego wężyka olejowego
najprawdopodobniej źle został przykręcony przewód zasilania oleju najlepsza opcja to gdyby obrobił się króciec turbiny bo łatwiej go wymienić niż przewód zasilania
-
[B6 AWX] Po wyjęciu bagnetu oleju leci dymek....
ja na szczęście nie mam żadnego dymku 189 tkm
-
[B6 ASN] A cityry ;) B6 3.0 ASN Quattro by GELUS
jak tam spalanko bestii polepszyło się czy pogorszyło?
-
[ALL] Jak to jest z tym chłodzeniem turbiny po jeździe ??
dokładnie jak spokojnie sie smiga nie trzeba niewiadomo ile czekać i niby studzić
-
[B7 BPW] Co myślicie o tym oleju !!
po co kombinować jak można zalać dobrego sprawdzonego motula
-
[ALL] Pompa wtryskowa vp37 problem
z nastawnikiem to czesto sie takie cuda dzieją po wymianie uszczelki
-
[B5 AJM] Wskaźnik temperatury chłodzenia.
jak jest zaslepiony egr silnik wolniej sie rozgrzewa ale poza tym musi stac na blacie 90'C po kilku kilometrach
-
[B5 AFN] Czy na vagu sprawdzę ustawienie rozrządu czy jest prawidłowo
kąt wtrysk podejrzysz ale jakaś inna synchronizację w AFN to chyba nie podejrzysz
-
[B7 BLB] Szarpanie przy ruszaniu
kumplowi BLB tez strasznie cięzko zapalalo ale podczas robienia programu ogarniete wszystko jest w najlepszym porządku
-
[B5 1Z] Jaka przyczyna niedoładowania turbiny?
sprawdź czy gdzies na rurach turbo >IC nie masz nalotu oleju moze jakas nieszczelnośc jest
-
[ALL B5] Olej w rurze do Intercoolera,prosze o wyjaśnienie.
film olejowy zawsze bedzie obecny w układzie TURBO >IC ale sa to niewielkie ilości gdy zaczyna kapac w rurach i ubywac olej na bagnecie to zapewne turbo puszcza na uszczelniaczach
-
[B6 AWX] Dziwne zachowanie na 4 biegu
nom trzeba bylo kupowac AVF sprzeglo o niebo lepsze
-
[B6 AWX] Problem silnik
zawsze nowa uszczelka
-
[ALL B5] TDI olej PÓŁ syntetyk zmiana na PEŁNY syntetyk ???
po pierwszej wymianie na 5w moze go troche pobrac na drugiej wymianie powinno byc juz ok ale duzo zalezy od stanu motorowni
-
[B6 AWX] Wymiana poszczególnych filtrów - co ile kilometrów?
filtr powietrza to zalezy czy duzo jezdzisz po polnych bo ja czasami po 5 tys mialem tyle piachu ze szok w filtrze lub wiosną gdy w miastach masa piachu na ulicach po zimie a filtr paliwa raz na dwie wymiany oleju lu przed zima