Treść opublikowana przez danielom
-
Problemy z turbiną.
Turbo na stol, 2-3h czyszczenia, 150zl lub 350 u zdziercow i problem z glowy
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
widzial widzial, ale k**wa mimo powiekszaczy musze przyjrzec sie tablicy
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Ma ktoś jakiś kontakt z Grzegorzem, czy tylko mnie olewa?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Pretor caly zeszly tydzien o 5:15 ---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ---------- A dzis pod Borynia
-
Poleć swojego mechanika:)
Nie tacy byli co przyjeżdżali nawet z zagranicy (SO ) ale spoko, powodzenia ---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ---------- A, i pewnie to tylko stojąca geometria a nie " turbo na wykończeniu" Koniec OT
-
Poleć swojego mechanika:)
Zapraszam
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Duza filizofia z tymi zegarami?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Hah wlasnie wrocilismy z tego zestawu co wyzej napisal Pucek,Thor jak to MarveL, super a Igrzyska, troche nuda wieje i ciulate zakonczenie, dokladnie tak na 3 cześć.
-
AWX Schwarzmetalic Avant.
Taa, niemiec gonil do samej granicy jak sprzedawal
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Taa, Ty tez sie na spotach chwaliles ile to nie zarabiasz a jezdzisz fordem
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Uzywam bardzo czesto takiego jak kolega wyzej wskazal, wystarczy w zupelnosci, konstrukcja toporona wiec ciezko zepsuc, a dzwiga wystarczajaco. Polecam
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Ja wiem Tomuś, ze teraz się będziesz dopierdalał do wszystkiego co napisze, ale leje na to, natomiast wyraźnie zapytałem, czy to cena rynkowa gdyż nie mam rozeznania, na co Brysio odpowiedział co może świadczyć o tym, że może faktycznie kosztować 300 euro. Dziękuję, skończyłem.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Wybiera sie ktos dzis?
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Zgadzam sie oczywiscie, ale powinienes tez dobrze wiedziec ze okazje nie istnieja juz w PL i jak cos jest tansze to trzeba byc przygotowanym na wszystko
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
I pewnie Brysio kupiles ja po normalnej, rynkowej cenie, akurat w PL ?
-
B6 by Armi - sesja s.25
a z ciekawosci, do czego to?
-
AWX Schwarzmetalic Avant.
Sprowadzic sprowadziles sam, ale sprawdzania to widac zadnego nie bylo w tym przypadku
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- Logi Leon FR 1.9TDI ARL
Panowie ale 50-100mbar to nie jest wyolbrzymianie juz?- Dobrzy chiptunerzy
Slask, anderllh :-)- Klimatyzacja zimą w Audi !!!
W zeszla zime nawet na econ dogrzewaly mi swiece plyn chlodniczy wiec nie ma to zaleznosci ze soba tylko temperatura cieczy lub powietrza.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Fakt B5 to nowe auto ---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ---------- Co Ty dupisz, czytaj ze zrozumieniem, przeciez horny pisal ze wszędzie tak jest czyli w nowszych też To Ty dupisz farmazony że niby w nowszych autach klima działa Byłem przekonany, że od b6 nie ma progu +5', wiec mój błąd, ale nie zmienia to faktu ze przekręcasz zupełnie to co powiedziałem. Dziękuje, skończyłem.- [B5 AFN] Obserwacja sztangi turbiny (na VAG + silniku) w silnikach 1,9 TDI - vid
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Fakt B5 to nowe auto ---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ---------- Co Ty dupisz, czytaj ze zrozumieniem, przeciez horny pisal ze wszędzie tak jest czyli w nowszych też- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
bardziej polecam sendit.pl - Logi Leon FR 1.9TDI ARL