Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. Turbo na stol, 2-3h czyszczenia, 150zl lub 350 u zdziercow i problem z glowy
  2. widzial widzial, ale k**wa mimo powiekszaczy musze przyjrzec sie tablicy
  3. Ma ktoś jakiś kontakt z Grzegorzem, czy tylko mnie olewa?
  4. Pretor caly zeszly tydzien o 5:15 ---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ---------- A dzis pod Borynia
  5. Nie tacy byli co przyjeżdżali nawet z zagranicy (SO ) ale spoko, powodzenia ---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ---------- A, i pewnie to tylko stojąca geometria a nie " turbo na wykończeniu" Koniec OT
  6. Zapraszam
  7. Duza filizofia z tymi zegarami?
  8. Hah wlasnie wrocilismy z tego zestawu co wyzej napisal Pucek,Thor jak to MarveL, super a Igrzyska, troche nuda wieje i ciulate zakonczenie, dokladnie tak na 3 cześć.
  9. Taa, niemiec gonil do samej granicy jak sprzedawal
  10. Taa, Ty tez sie na spotach chwaliles ile to nie zarabiasz a jezdzisz fordem
  11. Uzywam bardzo czesto takiego jak kolega wyzej wskazal, wystarczy w zupelnosci, konstrukcja toporona wiec ciezko zepsuc, a dzwiga wystarczajaco. Polecam
  12. Ja wiem Tomuś, ze teraz się będziesz dopierdalał do wszystkiego co napisze, ale leje na to, natomiast wyraźnie zapytałem, czy to cena rynkowa gdyż nie mam rozeznania, na co Brysio odpowiedział co może świadczyć o tym, że może faktycznie kosztować 300 euro. Dziękuję, skończyłem.
  13. Zgadzam sie oczywiscie, ale powinienes tez dobrze wiedziec ze okazje nie istnieja juz w PL i jak cos jest tansze to trzeba byc przygotowanym na wszystko
  14. I pewnie Brysio kupiles ja po normalnej, rynkowej cenie, akurat w PL ?
  15. a z ciekawosci, do czego to?
  16. Sprowadzic sprowadziles sam, ale sprawdzania to widac zadnego nie bylo w tym przypadku
  17. Panowie ale 50-100mbar to nie jest wyolbrzymianie juz?
  18. Slask, anderllh :-)
  19. W zeszla zime nawet na econ dogrzewaly mi swiece plyn chlodniczy wiec nie ma to zaleznosci ze soba tylko temperatura cieczy lub powietrza.
  20. Fakt B5 to nowe auto ---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ---------- Co Ty dupisz, czytaj ze zrozumieniem, przeciez horny pisal ze wszędzie tak jest czyli w nowszych też To Ty dupisz farmazony że niby w nowszych autach klima działa Byłem przekonany, że od b6 nie ma progu +5', wiec mój błąd, ale nie zmienia to faktu ze przekręcasz zupełnie to co powiedziałem. Dziękuje, skończyłem.
  21. Fakt B5 to nowe auto ---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ---------- Co Ty dupisz, czytaj ze zrozumieniem, przeciez horny pisal ze wszędzie tak jest czyli w nowszych też

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.