Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dark79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dark79

  1. napewno musisz posciagac plastykowe oslony slupkow, nastepnie raczki, oslony sloneczne i podsufitka powinna zejsc, a co do d*p, zaduzo uzywek a zamalo mozgu ale wiadomo dobra d*pa nie jest zla
  2. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    no to moze nie w kazdym, ale z grupy VW/Audi tak jest,a dlaczego?? sam nie wiem
  3. No nie wiem Panowie jak u Was, ale u mnie przy włączonych drogowych w ogóle nie gasną. Zresztą, troche byłoby to uciązliwe nocą np. zmieniając światła z drogowych na mijania, musiałoby minąc parę sekund zanim żarnik ksenonowy ponownie uzyska pełną jasność, przez co chwilowo bylibyśmy "ślepi". w tym przypadku chodzi o zarowke H4 w starych lampach Valeo, albo dlugie albo krotkie, ale przy zmanie lamp nalezy jakis przewodzik przepiac na inny pin przy wlaczniku i bedzie git
  4. dark79 odpowiedział(a) na miron78 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    bardzo udana Audiczka
  5. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    dokladnie tak a nie inaczej
  6. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    jak w kazdym aucie z zachodniej Europy przeciwmgielne jest tylko jedne, ale zobacz moze wystarczy wlozyc zarowke i powiekszyc w lampie otwor i bedziesz mial dwa
  7. tylko Avant miał w tylnich drzwiach, sedany na tylnej półce ale wszystko zalezało od wersji wyposarzenia.u ciebie tył wyglada na dokładany
  8. a swiece kiedy wymieniales ??
  9. do baku i przepale sorka za OT
  10. chodzi o to ze odpinasz aku na minute a potem wyciągasz poduche i nie ma prawa się zapalić
  11. zgadza sie, pełne obroty bedą bez problemu, spróbuj założyć inny przekaźnik
  12. zobaczyć czy są przejścia, może sie coś urwało w środku.
  13. pod kierownicą ale musisz sciągnąć plastykową obudowę, trzeba by było podmienić na inny i zobaczyć, a sprawdzałeś krańcówki w silniku, a co bezpieczników, to sprawdziłęś wszystkie czy tylko od wycieraczek??
  14. najpierw sprawdz bezpieczniki, potem silnik od wycieraczek a na końcu przkaźnik czsowy, a i do NEWBIE zapraszam
  15. alarm - Seo Delphin, blokada - jaka kolwiek a co on takiego ciekawego potrafi ??
  16. Standard nawet czasami może zgasnąć. nie może być, u siebie w dieslu odkręcam i luzik, obroty trzymają
  17. myje kiedy sie ubrudzi albo jak nic nie widze przez szyby
  18. było na forum, poszukaj
  19. wszy ładnie i pięknie tylko do tego zawiasu to 17ki by się przydały
  20. a te 115 to samym winodowsem ci zmienili czy coś skrobałeś z mechaniki, i jakie koszta takiej przyjemności, a spalanko to jak na 3.0 TDI
  21. podłącz się do różowej wtyczki która jest nad na pedałem sprzęgła, trzeba sciągnąć obudowe która jest nad nogami, są tam dwa przewody, wpinasz sie i powinno śmgać, zamek jest sterowany "-"
  22. Na międzynarodowej konferencji zastanawiają się co zrobić z ziemią w Czarnobylu. Mówi Ukrainiec: - Nie możemy zasadzić tam ziemniaków ani nie możemy paść tam krów. Na to odzywa się Polak: - Możemy zasadzić tytoń i na paczce papierosów napisać "ministerstwo ostrzega po raz ostatni..." > ========================= > ========================= > ========= Spotyka się pesymista z optymistą, pesymista mówi: - Mi to chyba nigdy nie stanie... Na to optymista: - Ale za to jak ładnie zwisa... > ========================= > ========================= > ========= Przychodzi ksiądz po kolędzie do rodziny Jasia i oczywiście zadaj Jasiowi standardowy zestaw pytań : - A ile masz lat? - Siedem... - A do kościółka chodzisz? - Chodzę... - Co niedziela? - Co niedziela... - Z całą rodziną? - Z całą... - A do którego? - Do Carrefoura.... > ========================= > ========================= > ========= Adwokat pyta swojego klienta: - Dlaczego chce się pan rozwieść ? - Bo moja żona cały czas szwenda się po knajpach! - Pije? - Nie, łazi za mną! > ========================= > ========================= > ========= Ojciec z synem handluja kartoflami po osiedlach. Zajezdzaja na podwórko i wołają " Kartofelki! Kartofelki! " Z drugiego pietra babeczka sie wychyla, ze chce. - Ile? - Cztery worki. - Synu idz - mowi ojciec. Na gorze babka pyta: Dobra. Ile place? - 200 zl. - Hmm, nie mam tyle, ale pan jest dorosly, mi tez niczego nie brakuje, moze seks? - Hmmm, wie pani, musialbym sie skonsultowac z tata. - Ale, no wie pan, przeciez pan jest dorosly, po co takie pytania? - Jednak wolalbym zapytac. - Ale dlaczego? - W zeszlym roku przejebalismy 8 ton. > ========================= > ========================= > ========= Idzie Polak i widzi rzygającego Murzyna (afroamerykanina!) opierajacego sie o drzewo. Podchodzi i pyta: - Co, wczoraj byla imprezka? - Tak... - I troche przesadziles? - Tak, tak... - Pewnie chcesz do domu? - O tak! - To chodz, podsadze cie... > ========================= > ========================= > ========= Małżeństwo siedzi przy obiedzie. Żona do męża: - Wiesz Stasiu, kiedy pomyślę, że nasze małżeństwo trwa już 25 lat, to ciepło mi się robi przy sercu. Mąż odpowiada: - Daj spokój Helena, po prostu cycek wpadł Ci do zupy... > ========================= > ========================= > ========= Rychu wrócił po pracy do domu. Zdjął buty, usiadł w fotelu i włączył TV. Po chwili woła do żony: - Przynieś mi piwo, bo zaraz się zacznie! Żona mruknęła coś pod nosem, ale piwo przyniosła. Rychu je wypił i ponownie woła: - Przynieś mi jeszcze piwo zanim się zacznie. Żona lekko podenerwowana, ale piwo przyniosła. Kiedy i druga butla była pusta , słychać głos z fotela: - Przynieś mi następne piwo bo już, już się może zacząć! Żona na to: - O nie! Wracasz po pracy, nie mówisz mi "dzień dobry", siadasz w fotelu, włączasz telewizor i tylko pijesz piwo! A ja ? Co ja mam za życie ?? Wracam po pracy do domu i muszę gotować, sprzątać, prać, zajmować się dziećmi. Robię tysiąc innych rzeczy i jeszcze mam ci piwo przynosić...?! Wtedy słychać glos z fotela: - No masz, zaczęło się... > ========================= > ========================= > ========= Wpada sąsiadka do sąsiadki. - Co Pani tak na czarno ?? - Mąż nie żyje. - A co się stało, wczoraj jeszcze kopał w ogródku. - No właśnie, a po południu poszliśmy na zakupy. W obuwniczym przymierzał buty.Jedna para, druga, dziesiąta. Mówię mu: "wybierz dokładnie"! Przyszliśmy do domu, wkłada je jeszcze raz i powiada: że dwa numery za ciasne !!! Nie zabiłaby pani ?!? > ========================= > ========================= > ========= Te, stary, dlaczego jesteś taki pobity ? - Powiedziałem żonie, że zrolowały jej się pończochy na nogach... - No i ? - No i okazało się, że ona nie miała na sobie pończoch.
  23. w środku włącznika jest układzik czasowy który po pewnym czasie grzania sam wyłancza ogrzewanie szybki i po naciśnieciu musi wrócić do góry, zapala się tylko lampka w włączniku, jak sam widzisz w środku masz przekaźnik, najlepiej by było jakbyś miał drugi włącznik na próbe, idz do sklepu motoryzacyjnego, kup włącznik sprawdz, jak bedzie hulać to zostaw jak nie to go oddaj, albo na jakiś szrot i weź na chwile na podmianke i zobacz, zobacz czy wogóle dochodzi jakies napięcie na włącznik, oczywiście po przekręceniu stacyjki
  24. i do tego w TDI i bedzie wniebowzięty
  25. dla uściślenia widze dwa takie same zawory jeden zamocowany na przewodzie intercolera z tyłu siulnika przy ścianie grodziowej o nr 1H0 906 627 a drugi z przodu silnika blisko chłodnicy o nr 1H0 906 627 A więc który dokładnie to jest :?: :?: :?: u mnie w 1Z N75 jest sprzodu silnika niedaleko chłodnicy, i N75 u mnie wygląda inaczej, ten zawór ze zdjęcia jak dla mnie to jest zawór od EGR no ale może w AFN jest inaczej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.