Treść opublikowana przez prezesik18
-
Montaż uniwersalnego komputera pokładowego
Kolejny zadowolony użytkownik tego sprzętu Ja zauważyłem problemy z wyświetlaczem ale tylko podczas dużych mrozów. Po ok 30s świecił cały, ładnie.
-
Zmiana 215/45/17 na 225/45/17
Namieszałeś w tym opisie kolego. Na tej stronie (www.http://tyrestretch.com/ ) sprawdzisz sobie jak wyglądają opony w tych rozmiarach o których piszesz założone na felgę. Custom rims, wheel tire packages for your ride - RIMSnTIRES.com --- tu wpisujesz dane felgi (ile cali, szerokość felgi oraz ET) oraz dane opony i masz wszystkie wymiary podane w mm. ET felgi + dystans wychodzi = ET45.
-
Rozpiska kabli w tylnej lampie
masz tam każdy kabel opisany skrótem od nazw kolorów po angielsku: W - white R - red Y - yellow Br - brown Bl - blue Gr - grey G - green B - black L - lillac
-
Ubytki prądu
Podłącz szeregowo multimetr pomiędzy zacisk + akumulatora, a z drugiej strony do odkręconej plusowej klemy. Sprawdzaj jak się zmienia pobór prądu, wyjmując po kolei bezpieczniki. Jeżeli już odnajdziesz ten bezpiecznik, po wyjęciu którego pobór prądu spada do prawidłowych wartości, wiesz już w jakim układzie tkwi problem.
-
[B5 AFN] by BARTEK
Jestem ciekaw efektów, sam mam parcha w tym kolorze i do tej pory widziałem jedna zajebistą brykę. powodzenia
-
[B5 Afn] Avant Oem+ Daily By Kraver [Rs6]
przy 8" 215ka będzie minimalnie naciagnieta, ale to minimalnie:wink: czekam na sesje na tym kole:kox: Na przodzie to wiem że słaby naciąg. Widziałem foty jak wygląda 215/35 na feldze 9" szerokości i na 8" też widziałem. Bardziej chodzi mi czy nie będzie za mały profil i nie będzie trzeba ostro zglebować auta żeby nie była za duża szpara pomiędzy oponą a nadkolem. Większość ładuje do 18" 8" szerokości opony 225/40 dlatego chciałbym znać opinie jak się śmiga na 215/35/18
-
Znaczenie ET Felgi
Przydałyby się do tego dystanse z 15mm.
-
[B5 Afn] Avant Oem+ Daily By Kraver [Rs6]
Jakiej szerokości masz te fele? Mam w planach zakup 18" z rantem, o szerokości 8" i 9" na tył i do tego właśnie wrzucić oponki w rozmiarze 215/35/18 tylko mam wątpliwości co do komfortu jazdy:whistling: Daj znać jak wrażenia z jazdy na tych kółkach i gwincie. Powodzenia w modzeniu.
-
Znaczenie ET Felgi
Ja przy gwincie ( z przodu opona jest wyżej jak nadkole ) mam 8cali Et35 z oponą 225/40 18 i nie mam z przodem problemu, jeżeli chodzi o tył to na pewno w B5 da rade upchać coś szerszego lub z dystansem ale ile tego jeszcze nie wiem..... Skoro przy takiej gumie(225/40/18) z przodu nie masz, w dodatku ze skręconym gwintem, to ja nie mam się co martwić Zastanawiam się czy z taką oponką jaką planuje założyć będzie się w miarę normalnie jeździło
-
Znaczenie ET Felgi
Mam na oku 18" felgi. Na przód poszłaby fela 8" szerokości, et35 a na tył 9" szerokości, et30. Chciałbym naciągnąć na te felgi gumy w rozmiarze 215/35/18. W planach mam też gwinta. Czy przy tych szerokościach felg i tak małych ET, te felgi nie będą obcierać, czy potrzebuję dystansów? Auto jak z profilu.
-
Montaż uniwersalnego komputera pokładowego
mógłby być tańszy, ale i tak bardzo dobrze spełnia swoją funkcję
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Pozostało Ci ogarnąć tylny zderzak i przednie nadkole i będzie igiełka
-
Strefa Śmiechu
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_myI20SkbLo
-
Wymiana wahacza
Skręć tak jak było i nie będzie problemu. Zbieżność kół ustawia się przy drążkach kierowniczych.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
z pewnością lepiej niż na przedliftach
-
Silnik zawył i słychać stuki.
Moim zdaniem turbo zaciągło olej, masz szczęście że na dobre się silnik nie rozbiegał. Przykładowy filmik co się dzieje z silnikiem diesla gdy silnik zaciągnie olej:
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Ja też mam ten "problem", jeżdżę tak od kilku msc ale mi to nie przeszkadza
-
Wymiana przewodu klimy, a jazda bez niego
Dzięki za rozwianie wszelkich moich wątpliwości:decayed: W takim razie sprężarkę mam ok, odkręcę ten przewód, oddam do zakucia, kupię osuszacz i oddam auto na serwis klimy. Ile wchodzi czynnika R134a w układ? Widzę w ofercie na sweatdealu serwis klimy za 89zł i muszę to przemyśleć. A i pytanko mam dotyczące ponownego skręcania przewodu, nie ma problemu ze szczelnością na połączeniach?
-
Schemat/ opis pinów ECU
Z autodaty po angielsku: 1z.pdf - Speedy Share - upload your files here
-
Wymiana przewodu klimy, a jazda bez niego
Mam głupie pytanie, już jakiś czas temu przestała mi chodzić prawidłowo klima. Jak się okazało, uszkodziłem - zagnieciony a może nawet pęknięty przewód klimy- dokładniej, idący z osuszacza do sprężarki klimy. Do tej pory jeździłem z klimą w trybie ECON, czyli bez gwiazdeczki klimy w lewym dolnym rogu klimatronika. Pytanie - czasem właśnie gwiazdeczka się zapalała, czyli jakby uruchamiała się sprężarka klimy, jaki wpływ ma czujnik ciśnienia czynnika w układzie? Pomimo tego że gwiazdeczka się świeciła to sprężarka pracowała czy nie? Chciałbym wymienić przewód na dobry, ale nie mogę nigdzie znaleźć. Czy jest może możliwość zakucia przewodu wraz z wężem gumowym jak to robią przewody hydrauliczne w maszynach rolniczych? Wiem że koszt niewielki, ale czy takie rozwiązanie będzie ok? Z pewnością nie panują tam ciśnienia większe niż w układach hydraulicznych, ale dostać przewód o numerze 8D0 260 707B to jest porażka. Co się stanie gdy zdemontuje przewód aby go naprawić?
-
Stukanie i syczenie z baku paliwa
Zapewne uszkodzony zawór węgla aktywnego. Znajduje się on z przodu, pod maską, w okolicy prawego błotnika (od strony pasażera) podczas pracy musi on cykać.
-
[A4 B5 2.8 AAH] Moja A-czwórka
Te niebieskie podświetlenie to porażka. W passacie B5 niebiesko-czerwone wygląda dosyć ładnie, ale do Audi mi nie pasuje. Mogłeś zrobić białe podświetlenie tak jak to jest po II lifcie
-
Luźne zagłówki
Zdejmij z niego poszycie i zobacz czy ten cały plastik tego stelaża jest cały. Ja miałem pęknięty ale udało się to naprawić.
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Za tą wieś jak piszesz dostałem wyróżnienie na wystawie Audi-Tuning w Dortmundzie. Zwykła zazdrość. Ja uważam że ładne jest Twoje auto, na pewno nie jest to jakaś wiejska przeróbka. Jednym podoba się oryginał RS4 z silnikiem 4.2, a innym wystarczy sam bodykit RS4, bez większej różnicy czy ma motor 4.2 czy 2.0 diesla pod maską. Gratuluje auta i odwagi idąc w takie przeróbki. Do odważnych świat należy. pzdr
-
Kabel KKL OBD2 a Opel Vectra B
Pin masy i plusa są w tych samych pinach. Natomiast pin lini K jest jako 7. Program którego używałem to OpelTech2. Powodzenia.