Treść opublikowana przez sebul
-
Co zobaczyć ciekawego po drodze ?
Zamki na pewno zwedzimy, ale myslalem ze moze ktos wie gdzie po drodze jest cos ciekawego na szybko do zobaczenia
-
Co zobaczyć ciekawego po drodze ?
Za parę dni wybieram się w góry, będę jechał przez Trzebinie, Zator, Wadowice, Jordanów, ... aż do Niedzicy, Szczawnicy, ... czy możecie mi polecić co po drodze mogę ciekawego zobaczyć ? Bo lubię jak gdzieś jadę po drodze zahaczyć o coś ciekawego ---------- Post dopisany 15-07-2013 at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2013 at 14:42 ---------- up?
-
Bagnet oleju i jego obudowa.
Zobacz na moje pierwsze zdjecie, zoabcz gdzie jest ta dluzsza czesc ktora odchodzi od rurki, moze masz to po zlej stronie.
-
Pasy bezpieczenstwa
Albo kup zregenerowany. Nowy kolo 600 zl kosztuje, zrenegerowany , czyli ze nowy ladunek dany, 250 zl
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Jaka cena ramion wycieraczek do B6 AERO ? Bo mam zwykle i mysle nad zmiana na aero.
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
210 000 pyklo niedawno
-
Wyjmaki
Ja sam sobie zrobilem z tego plastiku po karcie sim ^^
-
[B7 BRB] Biały dym, kopcenie
Sprawdz poziom plynu chlodniczego
-
Problem z obrotami.
A gdzie on sie znajduje i drogi on ?
-
Problem z obrotami.
Panowie, koleda w swojej a4ce ma maly problem, mowil mi ze czasem jak przekreca kluczyk to nie gasnie mu kontrolka swiec i zalacza sie wentylator chlodnicy, ale jak odpali to gasnie i jest ok. Dodatkowo raz na jakis czas mu obroty wchodza wyzsze jak sie zatrzyma i dopiero po paru sekudnach sie normuja . Wiecie moze od czego tak ma ? Bo ja mu nie potrafilem nic powiedziec.
-
Plastik pod kierownicą.
To zlacze diagnostyczne jest na takiej samej wtyczce jak np lampy i wszystko ? I jak ten schowek wyciagac ? Ciagnac do siebie ?
-
Plastik pod kierownicą.
Panowie, zaczął mi czasem trzeszczeć plastik , dokładnie ta część pod kierownicą, gdzie jest ten niby schowek gdzie ja sobie trzymam gąbkę. Bo irytuje mnie to już , a jak przytrzymam ręką i jadę to jest ok, puszcze i trzeszczy ;/ Czasem trzeszczy. czasem nie . Chciałbym to jakoś naprawić, ale nie wiem jak to się zdejmuje, a połamać nic nie chce. Jak to ustrojstwo zdjąć ? Da się jakoś łatwo ?
-
Ustawienie geometri po obnizeniu auta
z przodu wlasnie chyba katow sie ustawic nie da, bo to mi diagnosta mowil ze cos tam sie da i chyba wlasnie o katy chodzilo Takie pytanie przy okazji, jesli geometria jest ok to znaczy ze z zawiecha wszystko ok ? jakby auto bylo walniete bardzo to by na geometrii wyszlo ?
-
Zjadł olej co może być grane??
A niech wymienia, ja wymienie kolo 15 , bo jutro dopiero jade kupic olej i filtr A kiedy znajde czas to juz inna kwestia
-
Zjadł olej co może być grane??
A sprawdzales dobrze od dolu ? Moze turbo troszke puscilo ? Jesli nie bierze nadmiernych ilosci to nie ma sie czego obawiac.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
U mnie ciagle waha sie od 5.3 - 5.9 l . Tankuje zawsze do pelna i licze spalanie po ilosic zatankowanego ON i kilometrami jakie na nim zrobie, od tankowania do tankowania. 5.3 mam jak jezdze do pracy i po miescie, do 5.9 podszedlem jak bylem w zakopcu i stalem w korkach i raz jak pojechalem nad wode i po piasku jezdzilem i sie zakopalem Takze srednio moge powiedziec ze 5.5 mi pali Na baku robie 1100 km i jade tankowac Najwiecej ile mi weszlo do baku to chyba 63 l byly
-
paliwo z Orlenu
Tez leje na orlenie i jest wszystko ok, zalalem na bliskiej raz , na 1-2-3 statoila i na auchanie w sosnowcu, i tez bylo ok
-
Łożyska - jakie firmy polecacie?
Ja na przod SKF dalem
-
Filtry - Jakie firmy polecacie ?
Knechta ja wybralem
-
Gdzie tanie OC na młodą osobę?
Mi w YCD wychodzi 1500 zl oc i ac ^^ a za 1700 w wariancie seriwosym czyli nie doliczaja amortyzacji ^^ tylko ze ja mam auto na tate i siebie i bym musial dowod zmieniac zeby bylo tylko na mnie Zobacze jak mi sie bedzie konczyc [polisa i moze bym sobie wreszcie ac wykupil bo teraz mam tylko od kradziezy i pozaru w axa i place 1000 zl z groszami.
-
[A4 B6] Wymiana oleju
W hurtowni motoryzacyjnej w modlniczce , Mareks sie nazywa, dostalem rabat jakis dodatkowy za placenie gotowka, bo tak to prawie 300 zl chcieli Sam sie zdziwilem ze takie ceny filtrow mieli, chcialem brac MAN ale jak knechta mieli po takiej cenie to bralem :
-
domykanie szyb z pilota
Az jutro sprawdze, dzieki
-
[A4 B6] Wymiana oleju
Ja dalem 267 zl za Motula i filtry Knechta Tylko kabinowy mialem jakis inny . Tylko ze ja mam AWX wiec moze mam troszke inne.
-
[A4 B6] Wymiana oleju
Dokladnie, skoro kupiles to lepiej je sobie tez wymien, bedziesz wiedzial ze masz nowe i kiedy sie szykowac do kolejnej wymiany.
-
domykanie szyb z pilota
to co trzymac by sie domykaly ?