Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. tylko co da zasłonięcie chłodnicy skoro obieg i tak zamknięty jest termostatem?
  2. czytałem że miał ktoś podobny przypadek bodajże w A4 i powodem pojedynczego stuku przy ruszaniu czy hamowaniu był jakiś rozwarstwiony zgrzew na sankach w ich części tylnej.po zespawaniu ucichło
  3. siemanko Arek , co za antenę założyłeś do radia? masz jakiegoś linka?
  4. baba znajomego zatarła motor jadąc bez smarowania 20km.imbus się wyrobił a ta pinda zamiast stanąć jechała dalej mimo że piszczało i wyświetlał się STOP na FISie
  5. witam panowie,mam pytanie do fachowców , potrzebuję wymienić sam słupek w BRD. Czy pasuje od jakiegoś innego motoru,czy tylko od BRD ??? dzięki serdeczne
  6. Rabbi odpowiedział(a) na Patryk20 temat w 2.0TDI
    Wiele rzeczy jest niedopuszczalnych tak jak i wycinanie DPF ale ze względów ekonomicznych ludzie to robią i robić będą... Teoria teorią,a praktyka wygląda tak,że jeździ u mnie w mieście co najmniej kilkanaście aut z tak czyszczonym DPF i nie słyszałem o problemach,a pierwsze mycia DPF były wykonywane ok 2-3 lata temu, więc raczej nie martwił bym się na zapas.... ,choć gdybym miał jeszcze w jakimś aucie problemy z zapychającym się DPF-em to bym go usunął tak jak w B7 a nie mył
  7. Rabbi odpowiedział(a) na Awra temat w 2.0TDI
    w passacie nie było silnika BPW,bo był montowany tylko w audi a4.W pasku mogłeś mieć BMP lub BKP jeśli 2.0 tdi PD 140KM
  8. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pany wie ktoś co za navi siedzi w tej a4 ? Audi A4 29900.00 PLN. - otoMoto.pl
  9. jeśli słychać dudnienie z filtra a wałki są niewytarte to prawdopodobnie wypadł brok z wałka.też miałem ten problem u siebie.po osadzeniu broku na miejsce dudnienie ustało. jest gdzieś wątek na ten temat
  10. http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-oleju-mojego-silnika-83133/
  11. wystarczy że w jeansach granatowych jeździsz i się brudzą.sąsiad pierze ten środek 2 razy w roku....nie musisz wozić meneli czy brudasów:decayed: one się od samego patrzenia brudzą
  12. Ja z pierwszych dwóch wziąłbym nr2 ze względu na TBN (3 mi się nie wyświetla cały) Z tym że jest jedno zasadnicze ale.... to co w tabeli często ma się nijak do rzeczywistych właściwości. Pewnie tak jak w przypadku średniego spalania paliwa podawanego w kolorowych folderach przez producentów aut:decayed:.W dzisiejszych czasach wszelkie tabele,rankingi etc. są mało wiarygodne,gdyż liczy się tylko kasa ....Dla mnie jest ważne że Motul czy Valvoline nie robi mi szlamu w silniku,a Castrol robił(u znajomych).A że przy okazji motorownia ciszej chodzi,to tylko cieszyć się.
  13. gratki furki.fajna motorownia+tip.ale przeklniesz ten jasny środek nie raz
  14. Rabbi odpowiedział(a) na Patryk20 temat w 2.0TDI
    dokładnie.ja też wywaliłem DPF zaraz po zakupie i potem 2 lata hulało bez problemu(też miałem BPW)... ...a odnośnie mycia DPF to u nas jest powszechnie stosowane ale bez wycinania,tylko wykręca się cały DPF,wykręca się czujniki,zalewa się go dimerem lub płynem do czyszczenia kominków który trzeba przedmuchać kompresorem aby zaczęło go być widać po drugiej stronie na wylocie ,potem zostawiasz tak na noc,następnie płukasz Karcherem dopóki nie przestanie lecieć czarne ewentualnie się wspomagasz kompresorem i jest miód malina-DPF czysty jak nowy:hi:
  15. Rabbi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.0TDI
    też miałem wspawaną rurę w środek i było malina
  16. trzeba wstawić rurkę żeby nie rezonowało jak u Romana np: http://a4-klub.pl/2-0-197/wyciszyc-puche-dpfie-305153/
  17. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zapytaj Stano
  18. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    o kurfa... współczuję
  19. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jeśli zatrzęsie budą i puści dyma zaraz po odpaleniu to możesz mieć spaloną jedną lub więcej świec.warto sprawdzić ....
  20. jak wałek wymieniasz to i szklanki wymień
  21. dokładnie. właścicielowi ma się podobać
  22. kup używkę ori bo te zakuwane w 99% nie hulają jak trzeba
  23. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tylko tym. a czy samo światło stop w klapę avant idealnie pasuje z B7 do B6 czy trzeba coś szlifować? Czytaj to co jest tłustą czcionką tam raczej nic nie zeszlifujesz. ok.dzięki
  24. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tylko tym. a czy samo światło stop w klapę avant idealnie pasuje z B7 do B6 czy trzeba coś szlifować?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.