Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nastradamus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nastradamus

  1. efekt wędki, do sprawdzenia łącznik elastyczny, i mocowania tłumików...
  2. Kolego wymień termostat i czujnik g2/g62 i będzie po problemie, bo wina jest któregoś z nich, nie są to drogie rzeczy a wtedy będziesz miał 100% pewności że jest ok tym bardziej jak nie masz dostępu do vag'a. Kup czujnik febi (zielony) a termostat wahlera.
  3. jeżeli wymieniałeś tylko amory, to przód powinien opaść w dół z czasem gdy się wszystko ułoży
  4. lepiej odepnij aku, unikniesz błędu w sterowniku, i będzie bezpieczniej
  5. a uszczelki wymieniane? a może źle pokręcane, bo zarzygane olejem
  6. ta guma (uszczelka) jest integralną częścią lampy, i jest przyczepiona na wcisk, wydaje mi się że osobno tego się nie dostaniesz
  7. znowu jakiś amerykański wymysł
  8. no to może coś z komunikacją, może jakąś adaptację trzeba zrobić, albo ecu jest trefne
  9. ja bym sprawdził cały układ dolotowy, i filtr powietrza, może gdzieś łapie lewe powietrze, albo któraś rura pękła
  10. google się kłaniają błąd spalin
  11. coś z komunikacją z ecu, próbowałeś odłączyć klemy?, sprawdź ecu pod szybą
  12. a może z funkcją comming/leaving home ŚWIATŁA DZIENNE - Moduł z funkcją COMING / LEAVING (2496758149) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. montował ktoś?
  13. tak myślałem, że jełop
  14. Panowie, pytanko. jestem po wymianie tarcz i klocków z przodu na ATE w mojej b6, na klockach (z jednej strony) była naklejona taśma dwustronna 3m, mechanior jej nie odklejał bo mówił że tu się tego nie robi, miał rację czy ściemniał bo np zapomniał to zrobić.
  15. jeżeli masz zatartą sprężarkę, to pamiętaj o czyszczeniu układu przed ponownym nabiciem, inaczej kolejna pójdzie na śmietnik
  16. tarcze, klocki do wymiany, a przed montażem nowych dobrze wszystko wyczyścić!
  17. Panowie, szybkie pytanie, by wyjąć spryskiwacz trzeba zdejmować cały zderzak, czy wystarczy np lampę wyjąć i jest dostęp? (mowa oczywiście o b6) pzdr
  18. te obudowy lusterk wyglądają całkiem profesjonalnie, ma ktoś z was zamontowane?
  19. wypnij go i zamontuj jeszcze raz, może samoregulacja źle się ustawiła
  20. jeśli się będzie powtarzać to moim zdaniem czujnik pod pedałem hamulca do sprawdzenia, ewentualnie regulacji
  21. podłącz to się przekonamy czy dźwięki wypuszcza
  22. moim zdaniem dobra cena jak na używkę, nie wiem czemu one są takie drogie do b6 do innych marek grupy vag o wiele tańsze są...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.