Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magicbattle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Magicbattle

  1. wybieraj droge sadowa bo jesli z wlasnej kieszeni ma placic jakis pijaczyna a do tego nie ma ubezpieczenia to jak ci zaplaci gdy kasy nie ma a koszta napewno w granicach tysiaka lecz moga byc owiele wieksze
  2. przy gornych trzeba odkrecic amora bo kasta blokuje srobe
  3. nie. na cieplym silniku sciagasz troche waz od nagrzewnicy od strony pasazera. on ma taka dziurke. musi byc tak dlugo sciagniety az nie bedzie bombelkow tylko plyn bedzie jednym strumieniem lecial.
  4. podlacz sie pod kompa i zobacz jakie masz bledy
  5. mozesz zedrzec farbe z nich i wypolerowac ja tak zrobilem i to na samochodzie zabawy bylo od cholery ale efekt super. jak ori chromy sa. masz zdjete to tak zrob nie pozalujesz. w budowlanym kup specyfik do sciaania starej farby kosztuje okolo 13 zl i jest w butelce takiej jak rozcieczalnik
  6. silnik moze ci sie konczyc jesli mowisz ze szyba jest luzno osadzona.
  7. mozesz miec gdzies zwarcie do masy lub przerwe. sprawdz wtyczke jest obok zbiorniczka wspomagania
  8. jakie auto i jaki kod silnika??
  9. nie powinny lecz moga. wycinasz ten bialy plastik i masz dwa przeciw mgielne ja tak mam ale tam sa swiatla stopu przeciwmglowe mam razem z postojem
  10. Co ty piszesz? W jakim prawie tak jest? tak jest przy swiatlach do jazdy dziennej. halogeny gdy jest dobra widocznosc nie moga byc wlaczone wiec tez chyba raczej nie przejdzie to ze beda jako dzienne
  11. nie podejdzie wtyczka jest inna okragla w przedlifcie i polift dzialal by odwrotnie
  12. zderzak malowanie nowa lampa jakies zaczepy czy cos. powinno byc wiecej niz 2 tys
  13. jest jeszcze czujnik przy listwie. musisz podlaczyc sie pod kompa lpg. ale sprawdz sobie kable czy nie sa gdzies przerwane przy reguktorze i listwie
  14. zawsze sie oplaca. nie wiem jak u was ale w lbn za 2300 sie zamknie ze wszystkim na dobrych czesciach
  15. no to bedzie z H. jutro sprawdze czy takowy posiadam jesli chcialbys kupic
  16. mam takowy na sprzedaż ale musze sprawdzic nr nie wiem jaka masz pompe czy kzp czy kzl 8D2422893H KZP 8D1422893K KZL zrob foto pompy
  17. tak czy siak masz troche rezania bo i kratki musisz sobie przerobic i mocowania w zderzaku. kup jakis uzywki halogenow od lifta uniwersalne slabo swieca lepiej cos z ori bierz
  18. i co teraz regeneracja czy jak opis usterke bedzie dla potomnych
  19. nie mozesz innych dac bo 288 sa juz wetylowane zakladaj te co masz. powiedz sam bedziesz to robil czy jakis warsztat. ja za tyl zaplacilem 300 zl czyli tarcze ate i klocki bosch do tego gumeczki na prowadnice. lozyska sobie przelozylem (potrzebna prasa) i pierscien abs tez stary. wszystko super chodzi. przod tez gdzies w takiej cenie bedzie. na allgro za bardzo nie polecam bo jak cos nie bedzie pasowal to i wysylanie odsylanie reklamacje szkoda zachodu o te 50 zl. najlepiej zeby jakis dobry mechanik co zamowil czesci i oczywiscie zaufany albo zamow u naszego kolegi z forum w dziale czesci ma duze znizki ale musisz wiedziec co chcesz
  20. rozkodowal ci sie centralny musisz zakodowac go znowu do opcji blysniec kierunkami. potrzebny vag
  21. tak tylko zebys kluczyka nie mial w stacyjce
  22. no wlasnie o tym myslalem ale narazie wyjazd nad morze jutro jest zaplanowany.
  23. nie na viakenie byl kupowany wiec chyba powinien ruszyc a pare liczników juz byl tym kabelkiem robione a tacho ruszy to napewno bo tak to kupie ale szkoda by bylo kase wywalic na jednorazowe uzycie bo wiecej moze mi sie narazie nie przydac. musze kogos poszukac kto ma gdzies w okolicy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.