Treść opublikowana przez lukjar7
-
[B5 AFN] VAG Prośba o ocene Logów
stat kat wtr do korekty przepływomierz małowato mierzy turbo bardzo słabo dmucha, katalizator out i sztange skrócić dwa obroty
-
[B5 1Z] Galletto 1260
poprosimy o nr sterownika z vaga, to rozwieje Twoje wszelakie wątpliwości
-
[ALL B7] Kontrolka ciśnienia w oponach
commandera używałeś ?
-
[INNE] AWX - korekcje dymienie (UWAGA NA BIOESTER)
bo nie ustawia się miernika na "brzeczyk" tylko na pomiar rezynstancji
-
[B5 AFN] Prośba o analize - tryb awaryjny, duże spalanie
VTG (Variable Turbinen-Geometrie) nie bron kolegi chciałem zobaczyć jego tłumaczenie fakt faktem oba skróty są powszechnie stosowane
-
[B6 AWX] Notoryczny tryb awaryjny, 17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation
bipy na minusie swiadcza o trudnościach w napełnianiu wtrysków paliwem
-
[ B5 AJM ] Błąd 17964
nie idz na łatwiznę tylko poczytaj ten dział,
-
[INNE] AWX - korekcje dymienie (UWAGA NA BIOESTER)
no to nie kombinuj tylko miernik w rękę i sprawdz świeczki, do 2 ohmów będzie ok, choc zdarzały mi się przypadki że świeca miała 1,5 ohma i nie grzała
-
[B5 AFN] Prośba o analize - tryb awaryjny, duże spalanie
VNT Przemku
-
[B5 AFN] Prośba o analize - tryb awaryjny, duże spalanie
nie ciagnij wyzej jak 4 tys obr bo tam moc leci na leb na szyje
-
[INNE] AWX - korekcje dymienie (UWAGA NA BIOESTER)
do sprawdzenia prad i swiece zarowe
-
[B5 AHU] Prośba o analize logów
nie szarpie przy jezdzie na 5 ze stałą pred ? EGR zaslepiony albo nieaktywny termostat sie klania
-
[ALL] Co znaczą te błędy z air bag?
wejdz w bloki pomiarowe i poruszaj taśmą od kierowcy
-
[B5 AHU] 00542 - Needle lift Sensor (G80)
ten program to g...., ale fakt faktem te ahu nie są posłusznę choć tutaj leża podstawy
-
[B6 AWX] Prosze o ocenę logów
tak tak
-
[B6 AVF] Proszę a analizę logów
- [B6 AWX] Prosze o ocenę logów
spory overboost ( wrecz gigant )- [B5 AEB] Przeładowanie
a moze łopatki na obwodzie wirnika dostały w dupe ;p- [B5 ADR] adaptacja przepustnicy POMÓŻCIE!!!
sprawdz 098 kanał- [B5 AJM] Log 011 po wymianie turbiny na CAHA
podaj dokładne oznaczenie tego turbo- [INNE] 16683 - Boost Pressure Regulation: Control Range Not Reached logi do oceny
da się założyć odwrotnie pierścień, ale boost jest wtedy i tak za duży- [B6 AVJ] Dziwne odczyty
tak,ale jeśli delikatnie przepuszcza-nic nie zauważysz,a zmianę w ciśnieniach ECU wyłapie i pokaże jako błąd-szczególnie w B6,a już w AVJ,jak ciśnienie nie powróci do TIPa po odjęciu gazu-od razu wyskoczy błąd :gwizdanie: pewnie masz rację ja na tyle nie siedzę w 1.8 T ale najlepiej sprawdzić ustami po demontażu BTW często one tam padają- [B6 AVJ] Dziwne odczyty
DV-nie sprawdzisz vagem-dopiero,jak będzie uszkodzony-pokaże jako błąd BTW-co to za fotkę tam wkleiłeś-jakaś żaba się pokazuje-popraw linka,bo nie wiadomo o co chodzi... przeciez do testu DV podczas logowania po osiągnięciu zadanego ciśnienia przez turbo należy puścić gaz- [INNE] [ARL 150PD] prośba o ocenę logów.
ktoś nie znalazł limitera znalazl, bo jest zmieniony ... nie wiem czy mamy to samo na mysli- [B5 ADR] Kody błędów do rozszyfrowania
http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/00771 http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01176 resztę inaczej wolałbym zobaczyć - [B6 AWX] Prosze o ocenę logów