Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz13

  1. Standardowe 002+033, 003+020, 115+118
  2. 120 km
  3. Wstaw logi w normalnej formie a nie screeny z wykresami, bedzie łatwiej.
  4. Najsensowniej było by zacząc od logów dynamicznych
  5. Skąd konkretnie? Jakby co to mogę ogarnąć pb i lpg.
  6. Cewki raczej nie będą wpływać na cofanie, sprawdz kompresje silnika.
  7. Wygląda że wszystko gra w logach.
  8. Łukasz13 odpowiedział(a) na Tomek temat w Audi A4 B6/B7
    Nie warto.
  9. W aucie jest program, gotowiec od sporteca. Turbo prawie wogole nie dmucha, zdejmij kata i sprawdź w jakim stanie żeliwo i klapką wg.
  10. Nie wiem czy dobrze kojarzę ale chyba któryś bit tyczy się przełącznika tempomatu on/off
  11. Ale co chcesz sie dokładnie dowiedzieć? jesli po nacisnieciu pedału hamulca czy sprzegła wartosci się zmieniają to czujniki są ok.
  12. Czemu wymieniałeś n75? może dlatego teraz masz niedoładowanie bo auto strojone było na innym n75? na jakim paliwie logi, masz słaby zapłon i to m.in. moze być przyczyną niskiej mocy.
  13. Napisz jakie masz teraz doładowanie na zegarze.
  14. Jak jest spadek ciśnienia to pompa do wymiany.
  15. Jesli chcesz podnosić moc to w tej chwili troche słabo tot wygląd, tak jak poprzednik pisał, szczelność dolotu, jak nic nie znajdziesz żadnych dziur to przepływka do wymiany i kolejne logi.
  16. Łukasz13 odpowiedział(a) na mikus933 temat w 1.8T
    Szukaj nieszczelności za turbina, najlepiej sprawdz kompresorem, sprawdz także sprawność zaworu dv.
  17. Popraw te logi, bo ja tu widzę tylko jeden log dynamiczny, zrób 002+007, 001+025 na pb i 002+007 na lpg.
  18. Zestaw raczej budżetowy, cena za to z wyższej półki, wtryski nie wiadomo dokładnie jakie, zrób fote, jeśli to wersja bfc to spokojnie dadzą rade na zakładaną moc, za to reduktor to juz loteria i 250 moze być ciezko zrobić na nim.
  19. Czasem ten bład przez lpg wywala, sprawdz czy na pb samym też bedzie.
  20. Zrób jeszcze loga 115 z odpiętą wtyczką od n75, no i porządek z tą sondą trzeba zrobić bo nie wprowadza korekt, lpg jest?
  21. Temp w dolocie poniżej 0? coś to nie tak, poza tym seryjne wtryski tego nie ogarną, najlepszy by był powrót do serii i wtedy łatwiej to zdiagnozować, do zmierzenia ciśnienia możesz użyć zwykłego manometru do powietrza.
  22. Przepływka mierzy prawidlowo teraz, stuki mogły być mniejsze choc jest lepiej niz było , możesz spróbować wymiany świec, choć nikt CI nie zagwarantuje że bedzie lepiej.
  23. Grzybek działa prawidłowo, ważne żeby po zatkaniu jednej dziury i dmuchnieciu w druga nie miał przedmuchu na zewnatrz.
  24. Bardzo słabo przyjmuje zapłon, na pewno nie ma tam 190 km, zmierz kompresje, wymień świece choć po 10 tys powinny być jak nowe, kata oglądałeś z obu stron?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.