Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. To forum techniczne, nie teologiczne
  2. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gibons, co jest z tematem??
  3. Cordoba....hmm, nie każdemu musi się podobać. Z pozytywów to rdzewieje mniej jak Audi? Natomiast projekt zasługuje na szczególne słowa uznania ? Ode mnie specjalne podziękowania za info o hybrydzie. THX.
  4. Świat się już kończy jak lachony magnesuje tedeji :-P Felunek oklepany, ale 5 lat temu cholernie mi się podobał w szarości. Zresztą nadal mi się podoba:-) Fajne mody:-) Bezawaryjnosci;-)
  5. griga-st odpowiedział(a) na Niuniek123 temat w 1.8TFSI
    Wróżenie skończyło się jakieś 30 lat temu: https://pl.wikipedia.org/wiki/OBD Ale kto bogatemu zabroni wymieniać wszystko po kolei? A może się uda, i trafi za pierwszym razem?
  6. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Spot się udał? Ja niestety nie moglem być. Ze względu na pogodę poprzesuwały mi się terminy, i musiałem pracować nad Soliną... Pogoda dopisała, wiec zjechali się mili goście z całego Podkarpacia? Moze w przyszłym roku... Na Bayerach będę z powrotem w czerwcu. Wiec można by było przyspocić
  7. Must have! Sorry, ale ta kiera bije strasznie po oczach Ale "ważne ze tobie się podoba"
  8. Wypasiony CC Dawaj 510! Po co ci dwa?
  9. Sorry za wpadniecie pomiędzy wódkę a zakąskę, ale pozwolę sobie na mala dygresje Ile to czasu a przede wszystkim pieniędzy można zaoszczędzić rejestrując się tutaj PRZED kupieniem auta
  10. Oj Gibons, Gibons, i czym ty się teraz będziesz chwalił? Wymianami oleju? Filtrów? Gratki. Wypas rwie suty. Czekam na fotki
  11. Hmm, z tymi końmi w tym silniku to faktycznie kwestia nastawienia;-) Jak szukałem turbo to ludzie od przeróbek mówili że oryginalna turbina nie ma fizycznej możliwości wydmuchac więcej jak w okolicę 270. Podobnie mówili w ABT czy MTM... Na forum jeżdżą jednak auta zrobione na ok.300 z ori suszarką i nie piszą nic o skrzyni czy sprzęgle....
  12. Nie masz podwójnego tylko pojedynczy wydech najseryjniejszy z seryjnych:-) . Końcówki takie jak do diesla czyli 65;-)
  13. Daj jakąś fotkę tego wydechu.
  14. Chyba era elektryków rozpoczęła się na dobre. Niemieckie państwo będzie dopłacać do czterech tysięcy euro do nowych aut elektrycznych. Zależy to od tego ile dopłaci sam producent. Cały program ma kosztować 1,3mld eurasow.
  15. Jeżeli tak rzeczywiste jest, to nie masz oryginalnego wydechu. PS. Jak masz CAEB to nie masz stronica. Jak masz CAEB, to paliwo nie może być ON. Masz prawo podpisać się byle jak, musisz się jednak liczyć z tym ze ktoś ci byle jak odpowie
  16. Choć srebrny nie jest moim ulubionym kolorem, to z czarnym wygląda całkiem całkiem ;-) Ostatnio chyba jakaś moda nastała na black pakiety bo widać tego sporo na mieście.
  17. Chcesz oktanow, tankuj LPG. Silnik pracuje dużo ciszej i równiej.
  18. A co ja mogę chcieć do gorszego sort...naczy do dostawczaka? Łopatki i dziurki, ew. jakaś fajna nitka i reszta taka jak jest
  19. Jak najbardziej inwestycja. Dla sprzedającego ;-)
  20. Wartość tego wg rynku to max.18euro za gram... Splot z maszyny....
  21. Poczytaj temat. Niestety do bańki 5L będziesz musiał się przyzwyczaić..... Za niewiedze w tym przypadku będziesz słono płacił.
  22. Używam pewnie od dobrych 12 lat. W tzw. międzyczasie używałem opon które były już na aucie i przeważnie były to Dunlopy albo Goodyeary. Wg. mnie Hankooki są lepsze jak te pierwsze. Trochę na bieżniku oszczędzają. Teraz tez kupiłem ventus s1 evo2. Cena/jakość: dla mnie rewelacja
  23. Siemian, zapodaj pomysłem na kiere do mojego klocka :-) Masz łopatki w gti?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.