Treść opublikowana przez griga-st
-
Dodatek do paliwa LIQUI MOLY
To forum techniczne, nie teologiczne
-
B8 TrOOOOp
Gibons, co jest z tematem??
-
Cordoba Sport 6L 1.9 TDI BLT 273KM/463NM by Tominator
Cordoba....hmm, nie każdemu musi się podobać. Z pozytywów to rdzewieje mniej jak Audi? Natomiast projekt zasługuje na szczególne słowa uznania ? Ode mnie specjalne podziękowania za info o hybrydzie. THX.
-
A4 B8 2.0 FWD 》 SWAP 4.2 QUATTRO CZAJUL
Świat się już kończy jak lachony magnesuje tedeji :-P Felunek oklepany, ale 5 lat temu cholernie mi się podobał w szarości. Zresztą nadal mi się podoba:-) Fajne mody:-) Bezawaryjnosci;-)
-
Jakie cewki zapłonowe
Wróżenie skończyło się jakieś 30 lat temu: https://pl.wikipedia.org/wiki/OBD Ale kto bogatemu zabroni wymieniać wszystko po kolei? A może się uda, i trafi za pierwszym razem?
-
A4-KLUB.GERMANY
Spot się udał? Ja niestety nie moglem być. Ze względu na pogodę poprzesuwały mi się terminy, i musiałem pracować nad Soliną... Pogoda dopisała, wiec zjechali się mili goście z całego Podkarpacia? Moze w przyszłym roku... Na Bayerach będę z powrotem w czerwcu. Wiec można by było przyspocić
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Must have! Sorry, ale ta kiera bije strasznie po oczach Ale "ważne ze tobie się podoba"
-
Pancerwagon CC - 2.0 Tdi 170km in progres..
Wypasiony CC Dawaj 510! Po co ci dwa?
-
2.0 TFSI nagle zaczęło zalewać i opalać dwie świecę (strata mocy). Gdzie przyczyna?
Sorry za wpadniecie pomiędzy wódkę a zakąskę, ale pozwolę sobie na mala dygresje Ile to czasu a przede wszystkim pieniędzy można zaoszczędzić rejestrując się tutaj PRZED kupieniem auta
-
A4 B8 Avant Lift Quattro - Cz II -215PS 460Nm By Dynosoft
Oj Gibons, Gibons, i czym ty się teraz będziesz chwalił? Wymianami oleju? Filtrów? Gratki. Wypas rwie suty. Czekam na fotki
-
Black B8-211KM by Arczi46
Hmm, z tymi końmi w tym silniku to faktycznie kwestia nastawienia;-) Jak szukałem turbo to ludzie od przeróbek mówili że oryginalna turbina nie ma fizycznej możliwości wydmuchac więcej jak w okolicę 270. Podobnie mówili w ABT czy MTM... Na forum jeżdżą jednak auta zrobione na ok.300 z ori suszarką i nie piszą nic o skrzyni czy sprzęgle....
-
Jakie Końcówki wydechu
Nie masz podwójnego tylko pojedynczy wydech najseryjniejszy z seryjnych:-) . Końcówki takie jak do diesla czyli 65;-)
-
Jakie Końcówki wydechu
Daj jakąś fotkę tego wydechu.
-
Subwencje do aut elektrycznych w Niemczech
Chyba era elektryków rozpoczęła się na dobre. Niemieckie państwo będzie dopłacać do czterech tysięcy euro do nowych aut elektrycznych. Zależy to od tego ile dopłaci sam producent. Cały program ma kosztować 1,3mld eurasow.
-
Jakie Końcówki wydechu
Jeżeli tak rzeczywiste jest, to nie masz oryginalnego wydechu. PS. Jak masz CAEB to nie masz stronica. Jak masz CAEB, to paliwo nie może być ON. Masz prawo podpisać się byle jak, musisz się jednak liczyć z tym ze ktoś ci byle jak odpowie
-
[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19
Choć srebrny nie jest moim ulubionym kolorem, to z czarnym wygląda całkiem całkiem ;-) Ostatnio chyba jakaś moda nastała na black pakiety bo widać tego sporo na mieście.
-
Paliwo 100 oktanów - Czy warto?
Chcesz oktanow, tankuj LPG. Silnik pracuje dużo ciszej i równiej.
-
Siemianowy Golfik Gti
A co ja mogę chcieć do gorszego sort...naczy do dostawczaka? Łopatki i dziurki, ew. jakaś fajna nitka i reszta taka jak jest
-
Złoty Łańcuszek Królewski Splot
.
-
Złoty Łańcuszek Królewski Splot
Jak najbardziej inwestycja. Dla sprzedającego ;-)
-
Złoty Łańcuszek Królewski Splot
Wartość tego wg rynku to max.18euro za gram... Splot z maszyny....
-
Gregory's Audi A5 8T 3.0TDI Quattro
Thx:-)
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Poczytaj temat. Niestety do bańki 5L będziesz musiał się przyzwyczaić..... Za niewiedze w tym przypadku będziesz słono płacił.
-
Jakieś opinie o oponach hankook
Używam pewnie od dobrych 12 lat. W tzw. międzyczasie używałem opon które były już na aucie i przeważnie były to Dunlopy albo Goodyeary. Wg. mnie Hankooki są lepsze jak te pierwsze. Trochę na bieżniku oszczędzają. Teraz tez kupiłem ventus s1 evo2. Cena/jakość: dla mnie rewelacja
-
Siemianowy Golfik Gti
Siemian, zapodaj pomysłem na kiere do mojego klocka :-) Masz łopatki w gti?