Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. TANDETA, Żadnych nakladek,po zimie wyglądają jak zmięta folia aluminiowa.Poza tym tylko z przodu ładnie wyglądają( do zimy), a jak siedzisz w aucie to widzisz swoje oryginalne obudowy. Kup obudowy in pro, a będziesz zadowolony, ja mam takie i nic się z nimi nie dzieje, koszt ok 350 zł
  2. nie jem chleba,pozatym na allegro robia po 300 zl polecam! Jak zwykle kpisz sobie, ehhh dirty modziłeś coś?? [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2007, 19:59 _________________________________________________ctv Ciebie też obowiązuje uzupełnienie profilu!!!
  3. Ale o czym ty piszesz kolego, bo nie paniemaju.
  4. Nie wpływa to najlepiej na jego kondycje. Radze wymienić termostat na ORI z ASO. Na takiej części nie ma co oszczędzać.
  5. Jednak klime należy uruchamiać, żeby układ smarować. BTW mi spali ok 1- 1,5 więcej, nigdy nie przekroczyłem tej granicy.
  6. Po przerubkach, jeszcze ładniejsza, gratuluje słusznego wyboru kierunku zmian
  7. Kolega Poziek miał takową, z tego co wiem nie narzekał, ale najlepiej będzie jak napiszesz do niego na PW.
  8. Ma Przedni Intercooler
  9. No nie , te kołpaki mnie rozbrajają ale lans
  10. Odrazu, będziesz miał range klubowicza, :wink:BTW sprawdź wszystko, wszystkie ceny , bo może bardziej opłaca się autko sprzedać i dolożyć tą kase którą chcesz przeznać na przeróbke i kupić gotowe fabryczne 1.8 t Quattro Chyba , że chcesz być wyjątkowy
  11. Ale tylko ty masz 3.0 tdi v6 A ile masz nalatane??? Jak chcesz zmienić na Motul, to parametry te same co w Castrolu.Przynajmniej ja bym tak zrobił [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2007, 12:06 _________________________________________________ Dobry pomysł
  12. Ambitny plan , powodzonka, zdawaj relacje.
  13. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A8/S8
    http://moto.allegro.pl/item199806004_okazja_odlot_audi_a8_1998_motor_3_7_benzyna_gaz.html Prezentuje się ładnie na takich felgach
  14. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A8/S8
    Tożto zimówki opony masz teraz założone, smiało zostawiaj je z felgami, a na lato 18", nie będziesz żałował.
  15. Bastek daj znać jak będziesz po wymianie , gdzie co jak , jakie części , cena, info ogólne, będzie to można wrzucić do tego tematu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11892.0
  16. Ma zajob straszny[br]Dopisany: 31 Maj 2007, 17:22 _________________________________________________VAg diagnoza
  17. opcja szukaj, http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2773 poczytaj [br]Dopisany: 31 Maj 2007, 17:09 _________________________________________________poszperaj na forum w FAQ klimatyzacja.... jest dużo info http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=5251.0
  18. Możesz spróbować, ale wątpię. Szkoda , że przed nie odłączyłeś aku,teraz trzeba podłączyć sie pod Vaga.
  19. Jak nastawisz na niską temp to chłodzi??? Pisz jaśniej
  20. Wnioskując, od jesieni nie włączyłeś ani raz klimy, a to podstawowy błąd. Klima musi być uruchamiana, gdyż czynnik służy również smarowaniu całego układu.Najprawdopodobniej coś jest zatarte. Spróbuj napisać PW do kolegi Iceman,to znawca klimy.[br]Dopisany: 31 Maj 2007, 16:55 _________________________________________________ A sprawdzili szczelność układu klimatyzacji
  21. Temat zupełnie nie w tym dziale, dodatkowo nazwany katastroficznie. O twoim problemie był na forum, użyj opci szukaj.
  22. Kupiłeś kota w worku i teraz podstawowa trudność to go wyciągnąć z tego worka.
  23. HEH, czekam na wynik z hamowni, oj krucho widze podjęcie się montarzu tego "chipa" przez jakiś serwis.
  24. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A8/S8
    No ładna musze powiedzieć, ale zbieraj kase na 18", :quattro:Gratulation Ładnie musi mruczeć ten silniczek
  25. Witam krakowianina i jego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.